TOYOTA HILUX
- 2021
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 2755 cm³
- 150 kW ≈ 204 k
VINAHTBA3CD506207568
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 20:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTBA3CD506207568
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 14 dnů (3. 7. 2024 až 17. 7. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TOYOTA
- Model
- HILUX
- Typ
- AN1P(EU,N)-TMG
- Datum 1. registrace
- 18. 8. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 8. 2021
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2755 cm³
- Výkon
- 150 kW
- Kategorie
- N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Michal Chanas (IČO 72201177) od 17. 7. 2024
- Provozovatel: Michal Chanas (IČO 72201177) od 17. 7. 2024
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2021 při prohlídce v roce 2025: 54–117 tis. km (medián 81 130 km, 796 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 8. 2021 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 18. 8. 2021 | První registrace | Blue Sky s.r.o. (IČO 10719512) | Registr silničních vozidel |
| 3. 7. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | AUTO KP PLUS SELECT s.r.o. (IČO 10953311) | Registr silničních vozidel |
| 17. 7. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Michal Chanas (IČO 72201177) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Toužim (č. 3421) | 100 796 km | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2027 |
| 26. 6. 2024 | Evidenční kontrola | Liberec (č. 3519) | 81 020 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace v ČR
-
První registrace ve světěNový vlastník a provozovatel Blue Sky s.r.o. (IČO 10719512)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2025
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MRŠTÍKOVA 2, 460 03, LIBEREC 3 · protokol CZ-3519-24-06-0738
-
Nový vlastník a provozovatel AUTO KP PLUS SELECT s.r.o. (IČO 10953311)
-
Nový vlastník a provozovatel Michal Chanas (IČO 72201177)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2027 · stanice: PLZEŇSKÁ 575, 364 01, TOUŽIM · protokol CZ-3421-25-08-0228
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 4. 10. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 9. 10. 2020 – 4. 8. 2023) Safety Gate
- 22. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- TOYOTA
- Obchodní označení
- HILUX
- Typ
- AN1P(EU,N)-TMG
- Varianta
- GUN126(LD)
- Verze
- GUN126L-DNTHXW(1N)
- Typ kód
- AN1P(EU,N)-TMG
- VIN
- AHTBA3CD506207568
- PČV
- 16983070
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BE
- Kategorie vozidla
- N1G
- Výrobce vozidla
- TOYOTA GAZOO RACING EUROPE GMBH, NĚMECKO
- Datum 1. registrace
- 18. 8. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 8. 2021
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TOYOTA
- Typ motoru
- 1GD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 150 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2755
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 175
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/1832AO, EURO 6 AO
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 252
- Spotřeba předpis
- 2018/1832AO
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9,6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 73/ 2550
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5325/ 1855/ 1815
- Rozvor [mm]
- 3085
- Rozchod [mm]
- 1540/ 1550
- Provozní hmotnost
- 2242
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3210/ 3210
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
1920/ 1920
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6300/ 6300
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 265/60R18 110H/ 18X7 1/2J ET30 C1 C
265/60R18 110H/ 18X7 1/2J ET30 C1 C
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11421-0113
- ES/EU
- e13*2007/46*1698*13
- Číslo ORV
- UBI182451
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- #V.9: EURO 6 AO
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: #12: 1905
M: 3085
*N.1-N.2: 17X7 1/2J ET30; 265/65R17 112S
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: AHTBA3CD506207568
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.