TOYOTA HILUX

  • 2018
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2393 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINAHTBB3CD401740800

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 4:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTBB3CD401740800

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Maďarská republika), datum dovozu 18. 5. 2022. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 93 dnů (18. 5. 2022 až 19. 8. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TOYOTA
Model
HILUX
Typ
/ AN1P(EU,N)
Datum 1. registrace
28. 3. 2018
Datum 1. registrace v ČR
18. 5. 2022
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2393 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 19. 8. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
129 835 km
při prohlídce 19. 8. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 106–227 tis. km (medián 156 962 km, 214 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
"AGRODAM Hořepník, s.r.o."
od 19. 8. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 3. 2018 První registrace Registr silničních vozidel
18. 5. 2022 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
18. 5. 2022 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
19. 8. 2022 Nový vlastník a provozovatel "AGRODAM Hořepník, s.r.o." (IČO 49061097) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 00075 000100 000125 000150 000 2023202420252026 12. 5. 2022: 55 124 km13. 5. 2022: 55 124 km18. 8. 2022: 55 519 km21. 8. 2024: 92 549 km19. 8. 2026: 129 835 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 8. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Humpolec (č. 3316) 129 835 km způsobilé bez závad 19. 8. 2028
21. 8. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Humpolec (č. 3316) 92 549 km způsobilé bez závad 21. 8. 2026
18. 8. 2022 Evidenční kontrola Humpolec (č. 3316) 55 519 km způsobilé bez závad
13. 5. 2022 Před registrací Olomouc (č. 3836) 55 124 km způsobilé bez závad 13. 5. 2024
12. 5. 2022 Měření emisí Olomouc (č. 480562) 55 124 km způsobilé bez závad 12. 5. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2024 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-22-05-1388
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Maďarská republika
    Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-22-08-0824
  5. Nový vlastník a provozovatel "AGRODAM Hořepník, s.r.o." (IČO 49061097)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2026 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-24-08-0811
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2028 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-26-08-0801
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
TOYOTA
Obchodní označení
HILUX
Typ
/ AN1P(EU,N)
Typ kód
AN1P(EU,N)
VIN
AHTBB3CD401740800
PČV
17382778
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BE
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA
Datum 1. registrace
28. 3. 2018
Datum 1. registrace v ČR
18. 5. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Typ motoru
2GD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 3400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2393
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2017/1221Y
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.1
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
216 / 167 / 185
Spotřeba předpis
ES 2017/1221Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.2 / 6.3 / 7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 2550
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5330/ 1855/ 1815
Rozvor [mm]
3085
Rozchod [mm]
1540/ 1550/ /
Provozní hmotnost
2145
Hmotnosti zatížení SZ
130
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3210/ 3210
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1420/ 1420
1920/ 1920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3200/ 3200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5850/ 5850
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
265/65R17 112S/ 17X7 1/2J ET30
265/65R17 112S/ 17X7 1/2J ET30
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10343-0053
ES/EU
e11*2007/46*2587
Číslo TP
UM786519
Číslo ORV
UBC342722
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#V.9: EURO 6 Y
#20,21: 18X7 1/2J ET30; 265/60R18 110H
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
18.5.2022 DOVOZ H, ,ORV Č. MF57135, RZ PPE567, STAV POČITADLA VZDÁLENOSTI 55124 KM.

Další ověření (externí odkazy)