TOYOTA HILUX
- 2018
- HNĚDÁ
- motorová nafta (NM)
- 2393 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINAHTBB3CD401749982
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTBB3CD401749982
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika), datum dovozu 8. 1. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TOYOTA
- Model
- HILUX
- Typ
- / AN1P(EU,N)
- Datum 1. registrace
- 1. 10. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2019
- Barva
- HNĚDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2393 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Pavel Chmelař (IČO 12910589) od 8. 1. 2019
- Provozovatel: Pavel Chmelař (IČO 12910589) od 8. 1. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 80–178 tis. km (medián 122 823 km, 306 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 10. 2018 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 8. 1. 2019 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 8. 1. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Chmelař (IČO 12910589) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 155 051 km | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2026 |
| 29. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 112 620 km | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2024 |
| 2. 1. 2019 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | 5 397 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2022
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-01-0106
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Rakouská republikaNový vlastník a provozovatel Pavel Chmelař (IČO 12910589)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2024 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-22-11-0991
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-11-3165
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- TOYOTA
- Obchodní označení
- HILUX
- Typ
- / AN1P(EU,N)
- Varianta
- GUN125(LD)
- Verze
- GUN125L-DNTHHW(5F)
- Typ kód
- AN1P(EU,N)
- VIN
- AHTBB3CD401749982
- PČV
- 15553062
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BE
- Kategorie vozidla
- N1G
- Výrobce vozidla
- TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA
- Datum 1. registrace
- 1. 10. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TOYOTA
- Typ motoru
- 2GD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2393
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 170
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2017/1221Y
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.1
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 250 / 177 / 204
- Spotřeba předpis
- ES 2017/1221Y
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.5 / 6.7 / 7.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 73/ 2550
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5330/ 1855/ 1815
- Rozvor [mm]
- 3085
- Rozchod [mm]
- 1540/ 1550/ /
- Provozní hmotnost
- 2175
- Hmotnosti zatížení SZ
- 130
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3210/ 3210
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1420/ 1420
1920/ 1920
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3200/ 3200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5850/ 5850
- Ložná délka
- 1555
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 265/60 R18 110H/ 18 X 7 1/2J
265/60 R18 110H/ 18 X 7 1/2J
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- C-10055-0040
- ES/EU
- e11*2007/46*2587
- Číslo TP
- UI792269
- Číslo ORV
- UAX033728
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 540/1 550
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*12: +15 MM
DOVOZ RAKOUSKO - TP: A43554568, RZ: FR-TOY1
PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA 01.10.2018
VOZIDLO PLNÍ UST. ZÁKONA Č. 56/2001 Sb.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[*42: TŘÍDA A50-X]
 #V.9: EURO 6 Y CO2: 250/177/204 g/km ROZCHOD: 1 540 - 1 550 Variabilní provedení vozidla: #20,21:17X7 1/2J ET30; 265/65R17 112S Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 3085+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: AHTBB3CD401749982
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.