TOYOTA HILUX

  • 2022
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2393 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINAHTBB3CD401777832

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 22:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTBB3CD401777832

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 1 den (27. 7. 2022 až 28. 7. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TOYOTA
Model
HILUX
Typ
/ AN1P(EU,N)
Datum 1. registrace
27. 7. 2022
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2022
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2393 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 27. 7. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
81 977 km
při prohlídce 27. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 52–117 tis. km (medián 80 386 km, 419 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Domažlické městské lesy spol. s r.o.
od 28. 7. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 7. 2022 První registrace Triumfa Energo s.r.o. (IČO 64830209) Registr silničních vozidel
28. 7. 2022 Nový vlastník a provozovatel Domažlické městské lesy spol. s r.o. (IČO 26322994) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 2023202420252026 27. 7. 2022: 12 km27. 7. 2026: 81 976 km27. 7. 2026: 81 977 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 7. 2026 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) 81 977 km způsobilé
1 lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
27. 7. 2028
27. 7. 2026 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 81 976 km způsobilé bez závad 27. 7. 2028
27. 7. 2022 Evidenční kontrola Plzeň (č. 3413) 12 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). vážná

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Triumfa Energo s.r.o. (IČO 64830209)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2026
    Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-07-5842
  2. Nový vlastník a provozovatel Domažlické městské lesy spol. s r.o. (IČO 26322994)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2028 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-26-07-1454
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
TOYOTA
Obchodní označení
HILUX
Typ
/ AN1P(EU,N)
Varianta
GUN125(LD)
Verze
GUN125L-DNFHXW(3Q)
Typ kód
AN1P(EU,N)
VIN
AHTBB3CD401777832
PČV
17491005
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BE
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA
Datum 1. registrace
27. 7. 2022
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TOYOTA
Typ motoru
2GD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 3400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2393
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AR
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.1
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 234
Spotřeba předpis
2018/1832AR
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 8.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
72/ 2550
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5325/ 1855/ 1815
Rozvor [mm]
3085
Rozchod [mm]
1540/ 1550/ /
Provozní hmotnost
2185
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3210/ 3210
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1450/ 1450
1920/ 1920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6300/ 6300
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
265/65R17 112S/ 17X7 1/2J ET30 C1 C
265/65R17 112S/ 17X7 1/2J ET30 C1 C
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Spojovací zařízení - druh
A50-X, BOSAL(ORIS), TYP 044-662
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11545-0126
ES/EU
e6*2007/46*0337*07
Číslo TP
UN750156
Číslo ORV
UBD291934
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#V.9: EURO 6 AR
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: #11: 5350
#12: 1880
#13:1865
DNE 28.07.2022 ZAEVIDOVÁNÍ TZ A50-X, BOSAL (ORIS), TYP: 044-662.
DNE 28.07.2022 ZÁPIS ALT. PNEU A RÁFKŮ DLE STAN. VÝROBCE: 265/60R18 110H; 18X7 1/2J ET30.
DUPLIKÁT TP VYPSÁN DLE PLATNÝCH PŘEDPISŮ V DOBĚ VÝROBY VOZIDLA.
TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST SCHVÁLENA DNE 10.05.2022

Další ověření (externí odkazy)