TOYOTA HILUX
- 2020
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 2393 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINAHTBB3CD601769327
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTBB3CD601769327
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TOYOTA
- Model
- HILUX
- Typ
- / AN1P(EU,N)-TMG
- Datum 1. registrace
- 10. 8. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 8. 2020
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2393 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Farma Mavropulosová s.r.o. (IČO 19160542) od 14. 8. 2024
- Provozovatel: Farma Mavropulosová s.r.o. (IČO 19160542) od 14. 8. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 8. 2020 | První registrace | UNILEASING a.s. (IČO 25205552) | Registr silničních vozidel |
| 10. 8. 2020 | Nový provozovatel | Lesy Morava s.r.o. (IČO 28569334) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2021 | Nový provozovatel | Michaela Synáček Mavropulosová (IČO 03809790) | Registr silničních vozidel |
| 14. 8. 2024 | Nový vlastník | Michaela Synáček Mavropulosová (IČO 03809790) | Registr silničních vozidel |
| 14. 8. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Farma Mavropulosová s.r.o. (IČO 19160542) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Bruntál (č. 3809) | 136 870 km | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2028 |
| 13. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Bruntál (č. 3809) | 100 247 km | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2026 |
| 25. 2. 2021 | Evidenční kontrola | Krnov (č. 3830) | 18 291 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)Nový provozovatel Lesy Morava s.r.o. (IČO 28569334)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2024
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-21-02-0506
-
Nový provozovatel Michaela Synáček Mavropulosová (IČO 03809790)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2026 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-24-08-0432
-
Nový vlastník Michaela Synáček Mavropulosová (IČO 03809790)Nový vlastník a provozovatel Farma Mavropulosová s.r.o. (IČO 19160542)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2028 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-26-07-0373
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- TOYOTA
- Obchodní označení
- HILUX
- Typ
- / AN1P(EU,N)-TMG
- Varianta
- GUN125(LD)
- Verze
- GUN125L-DNTHXB(5K)
- Typ kód
- AN1P(EU,N)-TMG
- VIN
- AHTBB3CD601769327
- PČV
- 16416843
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BE
- Kategorie vozidla
- N1G
- Výrobce vozidla
- TOYOTA GAZOO RACING EUROPE GMBH, NĚMECKO
- Datum 1. registrace
- 10. 8. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 8. 2020
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TOYOTA
- Typ motoru
- 2GD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2393
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 170
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832AO
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.1
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 227 / 176 / 195
- Spotřeba předpis
- ES 2018/1832AO
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.6 / 6.7 / 7.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 73/ 2550
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5460/ 1855/ 1815
- Rozvor [mm]
- 3085
- Rozchod [mm]
- 1540/ 1550/ /
- Provozní hmotnost
- 2222
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3210/ 3210
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
1920/ 1920
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5850/ 5850
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 265/60R18 110H/ 18X7 1/2J ET30 C1 C
265/60R18 110H/ 18X7 1/2J ET30 C1 C
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11421-0030-01
- ES/EU
- e13*2007/46*1698*08
- Číslo ORV
- UBJ371348
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- #V.9: EURO 6 AO
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: #12: 1885
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: AHTBB3CD601769327
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.