TOYOTA HILUX
- 2017
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 2393 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINAHTBB3CD701735820
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 22:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTBB3CD701735820
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TOYOTA
- Model
- HILUX
- Typ
- / AN1P(EU,N)
- Datum 1. registrace
- 30. 1. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 1. 2017
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2393 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Pavel Němec (IČO 71692983) od 30. 1. 2017
- Vlastník: Pavel Němec (IČO 71692983) od 24. 2. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 104–210 tis. km (medián 150 379 km, 343 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 1. 2017 | První registrace | ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) | Registr silničních vozidel |
| 30. 1. 2017 | Nový provozovatel | Pavel Němec (IČO 71692983) | Registr silničních vozidel |
| 24. 2. 2022 | Nový vlastník | Pavel Němec (IČO 71692983) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Děčín (č. 3534) | 105 982 km | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2027 |
| 16. 3. 2023 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3534) | 93 655 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 3. 2025 |
| 23. 2. 2022 | Evidenční kontrola | Děčín (č. 3527) | 88 480 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 1. 2021 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | 75 538 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2023 |
| 27. 1. 2021 | Měření emisí | Děčín (č. 550208) | 75 509 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2023 |
| 27. 1. 2021 | Měření emisí | Děčín (č. 550208) | 75 509 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2023 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)Nový provozovatel Pavel Němec (IČO 71692983)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2021 · stanice: MÍROVÉ NÁMĚSTÍ 1175/5, 40538, DĚČÍNVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-01-2191
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Oblouková 1416/9, 40502, Děčín · protokol CZ-3527-22-02-0279
-
Nový vlastník Pavel Němec (IČO 71692983)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2025 · stanice: FOLKNÁŘSKÁ, AREÁL ARMEX HOLDING A.S., HALA P, 40502, DĚČÍN · protokol CZ-3534-23-03-0232
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2027 · stanice: FOLKNÁŘSKÁ, AREÁL ARMEX HOLDING A.S., HALA P, 40502, DĚČÍN · protokol CZ-3534-25-03-0068
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- TOYOTA
- Obchodní označení
- HILUX
- Typ
- / AN1P(EU,N)
- Varianta
- GUN125(LD)
- Verze
- GUN125L-DN
- Typ kód
- AN1P(EU,N)
- VIN
- AHTBB3CD701735820
- PČV
- 14417039
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BE
- Kategorie vozidla
- N1G
- Výrobce vozidla
- TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA
- Datum 1. registrace
- 30. 1. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 1. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TOYOTA
- Typ motoru
- 2GD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2393
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 170
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2016/646Y
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.1
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 216 / 167 / 185
- Spotřeba předpis
- 2015/45Y
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.2 / 6.3 / 7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 73/ 2550
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5330/ 1855/ 1815
- Rozvor [mm]
- 3085
- Rozchod [mm]
- 1540/ 1550/ /
- Provozní hmotnost
- 2175
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3210/ 3210
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1420/ 1420
1920/ 1920
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6200/ 6200
- Ložná délka
- 1555
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 265/60R18 110H / 18X7 1/2J ET30
265/60R18 110H / 18X7 1/2J ET30
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- A 50-X
- ASR
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10343-001-00
- ES/EU
- E8*NKS*0091*00
- Číslo TP
- UH921127
- Číslo ORV
- UBC063668
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: AHTBB3CD701735820
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.