TOYOTA HILUX

  • 2017
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2393 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINAHTFB3CD702000136

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 22:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTFB3CD702000136

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TOYOTA
Model
HILUX
Typ
AN1P(EU,N)/CZ
Datum 1. registrace
10. 8. 2017
Datum 1. registrace v ČR
10. 8. 2017
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2393 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
180 423 km
při prohlídce 20. 8. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2025: 104–210 tis. km (medián 150 379 km, 343 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Rybářství Třeboň a.s.
od 10. 8. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 8. 2017 První registrace Rybářství Třeboň a.s. (IČO 60826851) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000 2022202320242025 10. 8. 2021: 101 401 km3. 8. 2023: 140 724 km4. 8. 2025: 179 791 km20. 8. 2025: 180 423 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 8. 2025 Opakovaná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 180 423 km způsobilé bez závad 20. 8. 2027
4. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 179 791 km nezpůsobilé
8 vážných
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m⁻¹. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m⁻¹. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
3. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 140 724 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 8. 2025
10. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 101 401 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 8. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Rybářství Třeboň a.s. (IČO 60826851)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2021
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2023 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav · protokol CZ-3323-21-08-0377
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2025 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav · protokol CZ-3323-23-08-0228
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2025 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav · protokol CZ-3323-25-08-0047
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2027 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav · protokol CZ-3323-25-08-0627
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 23. 5. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2015 – 30. 11. 2018) Safety Gate
  • 28. 7. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 3. 2016 – 28. 9. 2016) Safety Gate
  • 22. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
TOYOTA
Obchodní označení
HILUX
Typ
AN1P(EU,N)/CZ
Varianta
GUN125/LD
Verze
GUN125L-DNFXHW/1D
Typ kód
AN1P(EU,N)/CZ
VIN
AHTFB3CD702000136
PČV
14741960
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BE
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
TOYOTA CENTRAL EUROPE - CZECH S.R.O.
Datum 1. registrace
10. 8. 2017
Datum 1. registrace v ČR
10. 8. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TOYOTA
Typ motoru
2GD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 3400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2393
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2016/646Y
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,1
Spotřeba předpis
ES 2016/646Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,2 / 6,3 / 7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 2550
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5330/ 1855/ 1815
Rozchod [mm]
1540/ 1550
Provozní hmotnost
2145
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3210/ 3210
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1420/ 1420
1920/ 1920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6200/ 6200
Ložná délka
1555
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
265/65R17 112S/ 17X7 1/2J ET30
265/65R17 112S/ 17X7 1/2J ET30
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
C-10055-0022
ES/EU
e8*nks*0091*00
Číslo TP
UI261280
Číslo ORV
UAR757368
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
10.8.2017 REG.NOVÉ VOZ.

Další ověření (externí odkazy)