TOYOTA HILUX
- 2008
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2494 cm³
- 88 kW ≈ 120 k
VINAHTFR22G506014790
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTFR22G506014790
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TOYOTA
- Model
- HILUX
- Typ
- / KUN25L-PRMDHW
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 4. 8. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 9. 2008
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2494 cm³
- Výkon
- 88 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s. (IČO 47452722) od 6. 4. 2017
- Provozovatel: Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s. (IČO 47452722) od 6. 4. 2017
Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 180–331 tis. km (medián 249 178 km, 51 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 8. 2008 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 9. 2008 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 15. 9. 2008 | Nový provozovatel | SD - Vrtné a trhací práce, a.s. (IČO 25022768) | Registr silničních vozidel |
| 11. 8. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | Revitrans, a.s. (IČO 25028197) | Registr silničních vozidel |
| 23. 4. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | GRENT - Žváček s.r.o. (IČO 26808251) | Registr silničních vozidel |
| 6. 4. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s. (IČO 47452722) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 254 740 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 8. 2027 |
| 28. 8. 2023 | Opakovaná STK | Humpolec (č. 3316) | 223 763 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 8. 2025 |
| 25. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 223 744 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 25. 8. 2025 |
| 23. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Čechtice (č. 3233) | 197 874 km | způsobilé | 8 lehkých
| 23. 8. 2023 |
| 13. 8. 2019 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3709) | 162 484 km | způsobilé | 10 lehkých
| 13. 8. 2021 |
| 13. 8. 2019 | Měření emisí | Jihlava (č. 570710) | 162 480 km | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2021 |
| 18. 7. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3763) | 80 656 km | způsobilé | 11 lehkých
| 18. 7. 2019 |
| 3. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3802) | 72 844 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 26. 6. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | 65 895 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 26. 6. 2017 |
| 10. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3844) | 118 630 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2014 | ADR | Ústecký kraj (č. 3521) | 62 640 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 62 640 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 7. 2015 |
| 19. 7. 2013 | ADR | Ústecký kraj (č. 3521) | 53 965 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 7. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 53 965 km | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2014 |
| 4. 9. 2012 | ADR | Ústecký kraj (č. 3521) | 46 892 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 9. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 46 892 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 9. 2013 |
| 13. 9. 2011 | ADR | Ústecký kraj (č. 3521) | 38 612 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 9. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 38 612 km | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 9. 2013 |
| 13. 9. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 38 612 km | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 9. 2012 |
| 6. 8. 2010 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3511) | 24 646 km | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2010 |
| 14. 9. 2009 | ADR | Ústecký kraj (č. 3521) | 13 877 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 9. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 13 877 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel SD - Vrtné a trhací práce, a.s. (IČO 25022768)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2011 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-09-09-0525Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-09-09-0524
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-10-08-0254
-
Nový vlastník a provozovatel Revitrans, a.s. (IČO 25028197)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2013 · stanice: Spořice 480, 43101, SpořiceProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, SpořicePravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2013 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-11-09-0370Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-11-09-0369Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2012 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-11-09-0376
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-12-09-0108Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2013 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-12-09-0107Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2013 · stanice: Spořice 480, 43101, SpořiceProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-13-07-0754Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2014 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-13-07-0753Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2014 · stanice: Spořice 480, 43101, SpořiceProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2015 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-14-07-0677Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, SpořicePravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2015 · stanice: Spořice 480, 43101, SpořiceProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-14-07-0676
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-15-04-0296Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERKEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK
-
Nový vlastník a provozovatel GRENT - Žváček s.r.o. (IČO 26808251)Vyřazení z provozu BÍLINA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2017 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-15-06-1100Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2017 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK
-
Konec vyřazení z provozu BÍLINA
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽEROTÍNOVA 3403/44, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3802-17-04-0037
-
Nový vlastník a provozovatel Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s. (IČO 47452722)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2019 · stanice: Žižkova 5428/120, 58601, Jihlava · protokol CZ-3763-17-07-0194
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2021 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-19-08-0461
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2023 · stanice: LOKET 52, 25765, ČECHTICE · protokol CZ-3233-21-08-0595
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2023 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-23-08-1186
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2025 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-23-08-1246
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2027 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-25-08-1172
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (TOYOTA HILUX 2008 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 63,8 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90 %
Srovnáváme s 130 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TOYOTA HILUX
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- TOYOTA
- Obchodní označení
- HILUX
- Typ
- / KUN25L-PRMDHW
- Typ kód
- KUN25L-PRMDHW
- VIN
- AHTFR22G506014790
- PČV
- 8024385
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- TOYOTA SOUTH AFRICA MOTORS
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 4. 8. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 9. 2008
- Druh (typ)
- PICK-UP
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TOYOTA SOUTH AFRICA MOTORS
- Typ motoru
- 2KD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 88 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2494
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 155
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.03
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 2700
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5255/ 1760/ 1810
- Rozvor [mm]
- 3 085
- Provozní hmotnost
- 1860
- Hmotnosti provozní Do
- 1955
- Hmotnosti zatížení SZ
- 110
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2705/ 2705
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 280/ 1 280
1 600/ 1 600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2250/ 2250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5010/ 5010
- Ložná délka
- 1500
- Ložná šířka
- 1500
- Zatížení střechy
- 50
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205 R16C 110/108S/ 16 X 6J
205 R16C 110/108S/ 16 X 6J
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- TOYOTA SOUTH AFRICA MOTORS
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X; BOSAL/ORIS 044-862
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UH940652
- Číslo ORV
- UAP985826
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Dovoz SRN. 20.08.2021 VYJMUTO ZE SYSTÉMU ADR. .
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*12: až 5 305
*20-21: 14 x 5,5JJ; 195 R14C 106/104S
15 x 6JJ; 205/70 R15 106/104S
15 x 7J nebo 15 x 7JJ; 255/70 R15 112/110S
Dne 08.09.2018 provedena přestavba (postupná stavba) vozidla na ADR typu EX/II.
Přestavba (postupná stavba) je schválená MD ČR č.j. 2083/2006-150-SCH2/1,
přidělené číslo ADR je ADR 8 18.A053.
Technická způsobilost vozidla schválena v Plzni 11.8.2008 č.j. REG/25773/08.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
DNE 20.08.2021 ZRUŠEN ZÁPIS PŘESTVBY ADR TYP EX/II. VOZIDLO JIŽ NENÍ V PROVEDENÍ
PRO PŘEPRAVU NEBEZPEČNÝCH VĚCÍ DLE DOHODY ADR.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: AHTFR22G506014790
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.