TOYOTA HILUX

  • 2011
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2494 cm³
  • 106 kW ≈ 144 k

VINAHTFR22G906047243

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTFR22G906047243

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Polská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TOYOTA
Model
HILUX
Typ
/ N2 - KUN25(P)
Datum 1. registrace
15. 12. 2011
Datum 1. registrace v ČR
20. 1. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2494 cm³
Výkon
106 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
215 878 km
při prohlídce 27. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 15 let: 170–303 tis. km (medián 217 489 km, 78 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
JAROSLAV HAVLÍK
od 10. 1. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 12. 2011 První registrace Registr silničních vozidel
20. 1. 2017 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
20. 1. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
24. 7. 2017 Nový vlastník a provozovatel SRDEČNO s.r.o. (IČO 01938690) Registr silničních vozidel
10. 1. 2023 Nový vlastník a provozovatel JAROSLAV HAVLÍK (IČO 61734756) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000 20182020202220242026 18. 1. 2017: 104 100 km19. 7. 2017: 105 455 km11. 1. 2019: 144 520 km6. 1. 2021: 190 993 km6. 1. 2023: 215 712 km11. 2. 2026: 215 877 km27. 2. 2026: 215 878 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 2. 2026 Opakovaná STK Jihlava (č. 3709) 215 878 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
11. 2. 2028
11. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3709) 215 877 km nezpůsobilé
1 lehká, 3 vážné, 2 nebezpečné
  • 1.1.11.2.3 Z brzdového potrubí nebo spojů únik brzdové kapaliny. nebezpečná
  • 1.1.11.3.2 Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze). vážná
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.3.1.1.3 Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. nebezpečná
  • 6.1.1.3.2 Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
11. 2. 2028
6. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Humpolec (č. 3316) 215 712 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
6. 1. 2025
6. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3709) 190 993 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 1. 2023
11. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Humpolec (č. 3316) 144 520 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 1. 2021
19. 7. 2017 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3316) 105 455 km způsobilé bez závad
18. 1. 2017 Před registrací Středočeský kraj (č. 3243) 104 100 km způsobilé bez závad 18. 1. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-17-01-1301
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2019
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-17-07-0729
  5. Nový vlastník a provozovatel SRDEČNO s.r.o. (IČO 01938690)
  6. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2021 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-19-01-0248
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2023 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-21-01-0120
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2025 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-23-01-0202
  10. Nový vlastník a provozovatel JAROSLAV HAVLÍK (IČO 61734756)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-26-02-0341
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2028 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-26-02-0883
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Polská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
TOYOTA
Obchodní označení
HILUX
Typ
/ N2 - KUN25(P)
Varianta
KUN25L
Verze
PRMSHW(1B)
Typ kód
N2 - KUN25(P)
VIN
AHTFR22G906047243
PČV
14406579
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA
Datum 1. registrace
15. 12. 2011
Datum 1. registrace v ČR
20. 1. 2017
Druh (typ)
O2 BOČNICE
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA
Typ motoru
2KD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
106 / 3400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2494
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 692/2008E
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
228 / 173 / 194
Spotřeba předpis
692/2008E
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.6 / 6.6 / 7.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2550
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5260/ 1835/ 1850
Rozvor [mm]
3 085
Rozchod [mm]
1510/ 1510/ /
Provozní hmotnost
1940
Hmotnosti zatížení SZ
90
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2690/ 2690
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1280/ 1280
1600/ 1600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5190/ 5190
Ložná délka
1545
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/70 R15C 112/110 S / 7J X 15
255/70 R15C 112/110 S / 7J X 15
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
TOYOTA MOTOR , EUROPE, NV/SA
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4. 6. 6111
ES/EU
e11*2007/46*0148*01
Číslo TP
UH405520
Číslo ORV
UBD741590
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOVOZ POLSKO
Další záznamy
23.11.2017 Registrace tažného zařízení.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1510+1510
 Alternativní provedení vozidla:
 *19: TŘÍDA A50-X;
 CO2: 228/173/194
 
 Variabilní provedení vozidla:
 
 
 Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
 
 M: 3085

Další ověření (externí odkazy)