TOYOTA HILUX

  • 2010
  • STŘÍBRNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2494 cm³
  • 106 kW ≈ 144 k

VINAHTFR29G607025166

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTFR29G607025166

STK propadla 14. 10. 2024. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 14. 10. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TOYOTA
Model
HILUX
Typ
TOYOTA HILUX N2 - KUN25 / N2 - KUN25
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
4. 10. 2010
Datum 1. registrace v ČR
4. 10. 2010
Barva
STŘÍBRNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2494 cm³
Výkon
106 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované
Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 14. 10. 2024
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
157 125 km
při prohlídce 14. 10. 2022

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 150–263 tis. km (medián 200 810 km, 134 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
FA-BIO, spol. s r.o., společnost pro alternativní zemědělství s ručením omezeným
od 21. 10. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 10. 2010 První registrace MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) Registr silničních vozidel
4. 10. 2010 Nový provozovatel FA-BIO, spol. s r.o., společnost pro alternativní zemědělství s ručením omezeným (IČO 43960332) Registr silničních vozidel
21. 10. 2015 Nový vlastník FA-BIO, spol. s r.o., společnost pro alternativní zemědělství s ručením omezeným (IČO 43960332) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 2015201720192021 22. 10. 2014: 70 319 km21. 10. 2015: 85 086 km19. 10. 2016: 94 940 km18. 10. 2018: 118 927 km16. 10. 2020: 138 740 km14. 10. 2022: 157 125 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Bruntál (č. 3809) 157 125 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 10. 2024
16. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Bruntál (č. 3809) 138 740 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 10. 2022
18. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Bruntál (č. 3809) 118 927 km způsobilé bez závad 18. 10. 2020
19. 10. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3809) 94 940 km způsobilé bez závad 19. 10. 2018
21. 10. 2015 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3809) 85 086 km způsobilé bez závad
22. 10. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3809) 70 319 km způsobilé bez závad 22. 10. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 4. 10. 2014
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2016 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2018 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2020 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-18-10-0839
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2022 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-20-10-0654
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2024 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-22-10-0511
  8. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  9. Konec vyřazení z provozu BRUNTÁL
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (TOYOTA HILUX 2010 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 29,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 94,4 %

Srovnáváme s 161 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TOYOTA HILUX

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
TOYOTA
Obchodní označení
HILUX
Typ
TOYOTA HILUX N2 - KUN25 / N2 - KUN25
Varianta
KUN25L
Verze
PRMSHW
Typ kód
N2 - KUN25
VIN
AHTFR29G607025166
PČV
9559183
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
TOYOTA SOUTH AFRICA MOTORS
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
4. 10. 2010
Datum 1. registrace v ČR
4. 10. 2010
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TOYOTA SOUTH AFRICA MOTORS
Typ motoru
2KD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
106 / 3400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2494
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
155

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-05B /
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
264 / 190 / 217
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.1 / 7.2 / 8.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2550
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5255/ 1835/ 1810
Rozvor [mm]
3085
Provozní hmotnost
1885
Hmotnosti provozní Do
1980
Hmotnosti zatížení SZ
90
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2715/ 2715
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1280/ 1280
1600/ 1600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2250/ 2250
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4965/ 4965
Ložná délka
1520
Ložná šířka
1515
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/70 R15C 112/110 S/ 7J X 15
255/70 R15C 112/110 S/ 7J X 15
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
AHTFR29G607025166
Barva
STŘÍBRNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6111-006-02
Číslo ORV
UBJ501558
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Třída A50-X; ČP 8143838410
Další záznamy
CO2: 264/190/217
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20-21: 6J X 16; 205 R16C 110/108 S
7 1/2J X 17; 265/65 R17 112 S
7J X 15; 235/75 R15 104/101S
7JJ X 15; 235/75 R15 104/101S
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
V BRUNTÁLE 04.10. 2010 ZAEVIDOVÁNO TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ TŘÍDA A50-X.

Další ověření (externí odkazy)