TOYOTA HILUX

  • 2008
  • ČERNÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 2982 cm³
  • 126 kW ≈ 171 k

VINAHTFZ29G809016828

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTFZ29G809016828

STK končí 2. 12. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TOYOTA
Model
HILUX
Typ
TOYOTA HILUX N25S 4WD / N26T
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
1. 2. 2008
Datum 1. registrace v ČR
1. 2. 2008
Barva
ČERNÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2982 cm³
Výkon
126 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 24 dnů
platnost do 2. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
336 069 km
při prohlídce 2. 12. 2024

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2008 při prohlídce v roce 2024: 166–276 tis. km (medián 220 909 km, 89 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
CES - EKO s.r.o.
od 6. 1. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 2. 2008 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
6. 1. 2014 Nový vlastník a provozovatel CES - EKO s.r.o. (IČO 28846249) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 201320152017201920212023 4. 1. 2012: 124 000 km6. 1. 2014: 177 088 km6. 1. 2014: 177 088 km7. 11. 2016: 231 252 km12. 11. 2018: 265 339 km20. 11. 2018: 265 397 km20. 11. 2018: 265 398 km20. 11. 2018: 265 398 km20. 11. 2020: 288 984 km1. 12. 2022: 300 071 km2. 12. 2024: 336 069 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Náchod (č. 3623) 336 069 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
2. 12. 2026
1. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Náchod (č. 3623) 300 071 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 12. 2024
20. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Náchod (č. 3623) 288 984 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 11. 2022
20. 11. 2018 Pravidelná STK Náchod (č. 3623) 265 398 km dočasně způsobilé
10 lehkých, 1 vážná
  • 0.2.1.1 Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. vážná
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 12. 2018
20. 11. 2018 Pravidelná STK Náchod (č. 3623) 265 398 km dočasně způsobilé
10 lehkých, 1 vážná
  • 0.2.1.1 Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. vážná
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 12. 2018
20. 11. 2018 Opakovaná STK Náchod (č. 3623) 265 397 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 11. 2020
12. 11. 2018 Měření emisí Náchod (č. 460521) 265 339 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.2.1.1 Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. vážná
12. 12. 2018
7. 11. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 231 252 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
7. 11. 2018
6. 1. 2014 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3623) 177 088 km způsobilé bez závad
6. 1. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 177 088 km způsobilé bez závad 6. 1. 2016
4. 1. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 124 000 km způsobilé bez závad 4. 1. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2014 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD
  3. Nový vlastník a provozovatel CES - EKO s.r.o. (IČO 28846249)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2016 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2018 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-16-11-0186
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2018 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-18-11-0713
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2020 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-18-11-0754
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2022 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-20-11-0961
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2024 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-22-12-0031
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2026 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-24-12-0092
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (TOYOTA HILUX 2008 v ČR v průměru 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 63,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90 %

Srovnáváme s 130 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TOYOTA HILUX

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 7. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2014) Safety Gate
  • 23. 4. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2005 – 31. 12. 2010) Safety Gate
  • 22. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
TOYOTA
Obchodní označení
HILUX
Typ
TOYOTA HILUX N25S 4WD / N26T
Varianta
KUN26H
Verze
KUN26L-PRPSYW
Typ kód
N26T
VIN
AHTFZ29G809016828
PČV
11895366
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
1. 2. 2008
Datum 1. registrace v ČR
1. 2. 2008
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
1KD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
126 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2982
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
175

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Spotřeba předpis
199/100/EC
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 2700
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Provozní hmotnost
1920
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2760/ 2760
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
/
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/70 R15 122/110S/ 15 X 7JJ
255/70 R15 112/110S/ 15 X 7JJ
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
AHTFZ29G809016828
Barva
ČERNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UC181630
Číslo ORV
UAM174846
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
AHTFZ29G0Dovoz ”D”.

Další ověření (externí odkazy)