TOYOTA HILUX

  • 2009
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2982 cm³
  • 126 kW ≈ 171 k

VINAHTFZ29GX09034568

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 17:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTFZ29GX09034568

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TOYOTA
Model
HILUX
Typ
TOYOTA HILUX N2 - KUN26 / N2 - KUN26
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
3. 4. 2009
Datum 1. registrace v ČR
3. 4. 2009
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2982 cm³
Výkon
126 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
296 252 km
při prohlídce 13. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 212–318 tis. km (medián 255 682 km, 94 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

5
Vlastníků v registru
TLAK SMOLÍK s.r.o.
od 2. 12. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 4. 2009 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
3. 4. 2009 Nový provozovatel PTD CZ, s.r.o. (IČO 26906872) Registr silničních vozidel
29. 9. 2011 Nový provozovatel PAVEL OCHOTNICKÝ PIVOVARNICKÁ 10808/6, PRAHA 8 Registr silničních vozidel
10. 10. 2011 Nový vlastník a provozovatel Pavel Ochotnický (IČO 87906678) Registr silničních vozidel
21. 12. 2015 Nový vlastník a provozovatel DIVINE Company s.r.o. (IČO 24123951) Registr silničních vozidel
2. 12. 2019 Nový vlastník a provozovatel TLAK SMOLÍK s.r.o. (IČO 25510509) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2012201420162018202020222024 3. 10. 2011: 88 907 km7. 5. 2013: 129 424 km29. 7. 2015: 192 650 km18. 12. 2015: 213 860 km15. 11. 2017: 263 644 km18. 11. 2019: 283 791 km4. 11. 2021: 289 450 km10. 11. 2021: 289 499 km13. 11. 2023: 293 161 km13. 11. 2023: 293 162 km13. 11. 2025: 296 252 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Bruntál (č. 3809) 296 252 km způsobilé bez závad 13. 11. 2027
13. 11. 2023 Pravidelná STK Bruntál (č. 3809) 293 162 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 11. 2025
13. 11. 2023 Měření emisí Bruntál (č. 580107) 293 161 km způsobilé bez závad 13. 11. 2025
10. 11. 2021 Opakovaná STK Bruntál (č. 3809) 289 499 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 11. 2023
4. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Bruntál (č. 3809) 289 450 km dočasně způsobilé
1 lehká, 4 vážné
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.8.2.1.1 Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy vážná
  • 3.2.1.4 V některém okně, mimo čelního okna, chybí zasklení. vážná
  • 4.3.1.1.2 Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. vážná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
4. 11. 2023
18. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3115) 283 791 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 11. 2021
15. 11. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3104) 263 644 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
15. 11. 2019
18. 12. 2015 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3115) 213 860 km způsobilé bez závad
29. 7. 2015 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3124) 192 650 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 7. 2017
7. 5. 2013 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3115) 129 424 km způsobilé bez závad 7. 5. 2015
3. 10. 2011 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3110) 88 907 km způsobilé bez závad 3. 10. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel PTD CZ, s.r.o. (IČO 26906872)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Nový provozovatel PAVEL OCHOTNICKÝ PIVOVARNICKÁ 10808/6, PRAHA 8
    Konec: vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-11-10-0045
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
  4. Nový vlastník a provozovatel Pavel Ochotnický (IČO 87906678)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2013
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2015 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2015 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-13-05-0221
  6. Vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  7. Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-15-07-1491
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-15-12-0666
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9
  10. Nový vlastník a provozovatel DIVINE Company s.r.o. (IČO 24123951)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2019 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-17-11-0986
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2021 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-19-11-0713
  13. Nový vlastník a provozovatel TLAK SMOLÍK s.r.o. (IČO 25510509)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2021 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-21-11-0243
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2023 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-21-11-0495
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2025 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-23-11-0429
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2027 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-25-11-0471
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (TOYOTA HILUX 2009 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 30,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 92,2 %

Srovnáváme s 192 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TOYOTA HILUX

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 7. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2014) Safety Gate
  • 23. 4. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2005 – 31. 12. 2010) Safety Gate
  • 22. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
TOYOTA
Obchodní označení
HILUX
Typ
TOYOTA HILUX N2 - KUN26 / N2 - KUN26
Varianta
KUN26L
Verze
PRASYW
Typ kód
N2 - KUN26
VIN
AHTFZ29GX09034568
PČV
10161913
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
TOYOTA SOUTH AFRICA MOTORS
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
3. 4. 2009
Datum 1. registrace v ČR
3. 4. 2009
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TOYOTA SOUTH AFRICA MOTORS
Typ motoru
1KD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
126 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2982
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
175
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-05B /
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.15
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
309 / 194 / 236
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
11.7 / 7.3 / 8.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 2700
Za jízdy
69

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5255/ 1835/ 1810
Rozvor [mm]
3085
Provozní hmotnost
1945
Hmotnosti provozní Do
2010
Hmotnosti zatížení SZ
90
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2760/ 2760
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1300/ 1300
1600/ 1600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2250/ 2250
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5010/ 5010
Ložná délka
1520
Ložná šířka
1515
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/70 R15C 112/110 S/ 7J X 15
255/70 R15C 112/110 S/ 7J X 15
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6111-005-00
Číslo TP
UD260531
Číslo ORV
UAZ252388
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
BARVA: ČERNÁ MATOVÁ
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA A50-X; TŘÍDA B50-X]
*23: 5
*35: 1 945 - 2 010
*36: 2 760/2 760
*37: 1 300/1 300; 1 600/1 600
*39: 2 250/2 250
*40: 750/750
*41: 5 010/5 010
*57: AUT
CO2: 309/194/236
Variabilní provedení vozidla:
#20-21: 6J x 16; 205 R16C 110/108 S
7 1/2J x 17; 265/65 R17 112 S
7J x 15; 235/75 R15 104/101S
7JJ x 15; 235/75 R15 104/101S
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)