TOYOTA HILUX

  • 2017
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2939 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINAHTHB3CD202119320

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 22:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTHB3CD202119320

STK končí 10. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TOYOTA
Model
HILUX
Typ
AN1P(EU,N)/CZ
Datum 1. registrace
16. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
16. 1. 2017
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2939 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 33 dnů
platnost do 10. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
171 821 km
při prohlídce 10. 12. 2024

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2024: 98–167 tis. km (medián 137 511 km, 105 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
MK AGRO s.r.o.
od 16. 1. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 1. 2017 První registrace MK AGRO s.r.o. (IČO 28720385) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000125 000150 000175 000 202220232024 6. 1. 2021: 109 779 km11. 1. 2023: 137 735 km9. 12. 2024: 171 779 km10. 12. 2024: 171 821 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 12. 2024 Pravidelná STK Žatec (č. 3514) 171 821 km způsobilé bez závad 10. 12. 2026
9. 12. 2024 Měření emisí Libočany (č. 450718) 171 779 km způsobilé bez závad 9. 12. 2026
11. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Žatec (č. 3514) 137 735 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 1. 2025
6. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Žatec (č. 3514) 109 779 km způsobilé bez závad 6. 1. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel MK AGRO s.r.o. (IČO 28720385)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2021
  2. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2023 · stanice: U OHARKY 3093, 438 01, ŽATEC · protokol CZ-3514-21-01-0084
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2025 · stanice: U OHARKY 3093, 438 01, ŽATEC · protokol CZ-3514-23-01-0268
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2026 · stanice: U OHARKY 3093, 438 01, ŽATEC · protokol CZ-3514-24-12-0179
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 23. 5. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2015 – 30. 11. 2018) Safety Gate
  • 28. 7. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 3. 2016 – 28. 9. 2016) Safety Gate
  • 22. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
TOYOTA
Obchodní označení
HILUX
Typ
AN1P(EU,N)/CZ
Varianta
GUN125(LD)
Verze
GUN125L-DNFMH*
Typ kód
AN1P(EU,N)/CZ
VIN
AHTHB3CD202119320
PČV
14399885
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BE
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
TOYOTA CENTRAL EUROPE, CZECH S.R.O.
Datum 1. registrace
16. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
16. 1. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TOYOTA CENTRAL EUROPE, CZECH S.R.O.
Typ motoru
2GD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 3400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2939
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ano
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
130

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2016/646Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,1
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
216 / 167 / 185
Spotřeba předpis
ES 2016/646Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,2 / 6,3 / 7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 2550
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5330/ 1855/ 1815
Rozvor [mm]
3085
Rozchod [mm]
1540/ 1550
Provozní hmotnost
2170
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3210/ 3210
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1420/ 1420
1920/ 1920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6200/ 6200
Ložná délka
1555
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
265/65R17 112S/ 17X7 1/2J ET30
265/65R17 112S/ 17X7 1/2 ET30
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
C-10055-0011
ES/EU
E8*NKS*0091*00
Číslo TP
UH920506
Číslo ORV
UAS218125
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#D.2: AN1P(EU,N)/CZ; GUN125(LD); GUN125L-DNFMHW(2C).;CO2: 216/167/185 G/KM. ROZCHOD: 1540-1550. VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: #20,21: 18X7 1/2J ET30; 265/60R18 110H. VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)