TOYOTA HILUX

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2393 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINAHTKB3CD602620619

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/AHTKB3CD602620619

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TOYOTA
Model
HILUX
Typ
AN1P(EU,N)-TMG
Datum 1. registrace
14. 5. 2019
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2393 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
156 781 km
při prohlídce 15. 5. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2025: 92–189 tis. km (medián 136 886 km, 501 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
SUP-TECHNIK a.s.
od 28. 2. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 5. 2019 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
8. 3. 2021 Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) Registr silničních vozidel
8. 3. 2021 Nový provozovatel SUP-TECHNIK a.s. (IČO 61057142) Registr silničních vozidel
28. 2. 2024 Nový vlastník SUP-TECHNIK a.s. (IČO 61057142) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 2022202320242025 3. 2. 2021: 48 247 km25. 5. 2023: 113 504 km15. 5. 2025: 156 781 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 5. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Dymokury (č. 3236) 156 781 km způsobilé bez závad 15. 5. 2027
25. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3123) 113 504 km způsobilé bez závad 25. 5. 2025
3. 2. 2021 Evidenční kontrola Dolní Břežany (č. 3243) 48 247 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2023
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-21-02-0341
  3. Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)
    Nový provozovatel SUP-TECHNIK a.s. (IČO 61057142)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2025 · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 148 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-23-05-0991
  5. Nový vlastník SUP-TECHNIK a.s. (IČO 61057142)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2027 · stanice: NOUZOV 82, 289 01, DYMOKURY · protokol CZ-3236-25-05-0355
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 9. 12. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 23. 8. 2018 – 30. 5. 2019) Safety Gate
  • 23. 5. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2015 – 30. 11. 2018) Safety Gate
  • 22. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
TOYOTA
Obchodní označení
HILUX
Typ
AN1P(EU,N)-TMG
Varianta
GUN125(LD)
Verze
GUN125L-DNFSHW(1G)
Typ kód
AN1P(EU,N)-TMG
VIN
AHTKB3CD602620619
PČV
15755308
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BE
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
TOYOTA MOTORSPORT GMBH, GERMANY
Datum 1. registrace
14. 5. 2019
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TOYOTA
Typ motoru
2GD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 3400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2393
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2017/1221Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,1
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
216 / 167 / 185
Spotřeba předpis
ES 2017/1221Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,2 / 6,3 / 7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 2550
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5460/ 1855/ 1815
Rozvor [mm]
3085
Rozchod [mm]
1540/ 1550
Provozní hmotnost
2199
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3210/ 3210
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1420/ 1420
1920/ 1920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5850/ 5850
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
265/65R17 112S/ 17X7 1/2J ET30
265/65R17 112S/ 17X7 1/2J ET30
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11421-0001
ES/EU
e13*2007/46*1698*04
Číslo ORV
UBJ123611
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[*42: TŘÍDA A50-X]
#V.9: EURO 6 Y
CO2: 216/167/185 G/KM
ROZCHOD: 1 540 - 1 550
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 3085
14.05.2019 ZÁPIS ALTERNATIVNÍCH ROZMĚRŮ RÁFKŮ A PNEUMATIK NA ZÁKLADĚ AZ:
*20-21: 7,5J X 18 ET30; 265/60 R18 110H.

Další ověření (externí odkazy)