BCS VIVID 400

  • 2009
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1371 cm³
  • 25,3 kW ≈ 34 k

VINB1AD913321

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 22:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/B1AD913321

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
BCS
Model
VIVID 400
Typ
BCS VIVID 400 400 DT / 400 DT
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
19. 1. 2009
Datum 1. registrace v ČR
19. 1. 2009
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1371 cm³
Výkon
25,3 kW
Kategorie
T2 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
929 km
při prohlídce 25. 7. 2023
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníci v registru
Sedlčanské technické služby,s.r.o.
od 20. 11. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 1. 2009 První registrace D.S. Leasing, a.s. (IČO 48909238) Registr silničních vozidel
19. 1. 2009 Nový provozovatel TRAQUA CLEAN, spol. s r.o. "v likvidaci" (IČO 25343041) Registr silničních vozidel
14. 10. 2011 Nový provozovatel Robert Paulczyňski (IČO 64317501) Registr silničních vozidel
22. 1. 2014 Nový vlastník Robert Paulczyňski (IČO 64317501) Registr silničních vozidel
20. 6. 2022 Nový vlastník a provozovatel JESTECH s.r.o. (IČO 05357390) Registr silničních vozidel
20. 11. 2023 Nový vlastník a provozovatel Sedlčanské technické služby,s.r.o. (IČO 27167127) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

01 0002 0003 0004 000 201220142016201820202022 13. 10. 2011: 2 613 km30. 5. 2013: 3 200 km31. 10. 2018: 830 km20. 6. 2022: 920 km11. 7. 2023: 921 km25. 7. 2023: 929 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Hodonín (č. 3720) 929 km způsobilé bez závad 25. 7. 2027
11. 7. 2023 Měření emisí Hodonín (č. 470634) 921 km nezpůsobilé
3 vážné
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m-1. vážná
  • 8.2.2.2.2.2 Pokud výrobce vozidla kategorie T nebo C s pohonem na motorovou naftu nebo s duálním pohonem nestanovil hodnotu korigovaného součinitele absorpce motoru, nesmí naměřená hodnota kouřivosti překročit: a) 4,0 m-1 u vozidel se vznětovým motorem s datem první registrace do 31. prosince 1979, b) 3,0 m-1… vážná
  • 8.2.2.2.2.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
20. 6. 2022 Evidenční kontrola Hodonín (č. 3720) 920 km způsobilé bez závad
31. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Žatčany (č. 6714) 830 km nižší než dříve způsobilé bez závad 31. 10. 2022
30. 5. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 6714) 3 200 km způsobilé bez závad 30. 5. 2017
13. 10. 2011 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3721) 2 613 km způsobilé bez závad 13. 10. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník D.S. Leasing, a.s. (IČO 48909238)
    Nový provozovatel TRAQUA CLEAN, spol. s r.o. "v likvidaci" (IČO 25343041)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2013
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-11-10-0146
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
  3. Nový provozovatel Robert Paulczyňski (IČO 64317501)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2017 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-6714-13-05-0063
  5. Nový vlastník Robert Paulczyňski (IČO 64317501)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2022 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-6714-18-60-9067
  7. Nový vlastník a provozovatel JESTECH s.r.o. (IČO 05357390)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-22-06-1746
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2027 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-23-07-1491
  9. Nový vlastník a provozovatel Sedlčanské technické služby,s.r.o. (IČO 27167127)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (BCS VIVID 400 2009 v ČR obvykle 1,8, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,6 %

Srovnáváme s 29 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BCS VIVID 400

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
BCS
Obchodní označení
VIVID 400
Typ
BCS VIVID 400 400 DT / 400 DT
Typ kód
400 DT
VIN
B1AD913321
PČV
9590285
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T2
Výrobce vozidla
BCS
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
19. 1. 2009
Datum 1. registrace v ČR
19. 1. 2009
Druh (typ)
OCHRANNÝ OBLOUK BCS DP14
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
LOMBARDINI
Typ motoru
LDW 1404/B3
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
25.3 / 3400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1371
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
30

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68DA
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
2.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
2703/ 1348/ 2025
Rozvor [mm]
1 554
Provozní hmotnost
1110
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1600/ 1600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
800/ 800
1300/ 1300
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1900/ 1900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
500/ 500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2935/ 2935
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
23 X 8.50 - 12 4 PR / 7.00JA X 12
280/70 R18 114 A8 / W9 X 18
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
BCS
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 1
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5294-002-04
ES/EU
e9*74/150*2000/25*
Číslo TP
UL649393
Číslo ORV
UBF986894
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Doplňkový text na TP
Č + Z ZNÁMKA ¨ČPP 3078305767
Další záznamy
DNE 20.11.2023 BYL VYSTAVEN N O V Ý TP ZA POPSANÝ TP Č. ZA151012.
*V.6: DLE 77/537/EHS / *O.1: PLATÍ PRO PŘÍVĚS VYBAVENÝ NÁJEZDOVOU BRZDOU / *O.2: NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍPOJNÉHO PRACOVNÍHO STROJE PŘI RYCHLOSTI DO 20 KM/H SMÍ BÝT NEJVÝŠE 950 KG / VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *11: 2 703 - 2 831 / *N.1: 5JA X 12; 6.50/80-12 4 PR / *N.2: W8 X 18; 320/65 R18 109 A8 / 9.00 X 15.3; 11.5/80-15.3 6 PR / W8 X 18; 250/80-18 4 PR / TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI: - PLÁŠTĚ PNEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY / - KRYTY ZADNÍCH KOL NEPLNÍ NĚKTERÉ PŘEDEPSANÉ POŽADAVKY.

Další ověření (externí odkazy)