BARGAM
- 2019
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 6728 cm³
- 210 kW ≈ 286 k
VINB5507
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/B5507
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 6 dnů (17. 9. 2019 až 23. 9. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BARGAM
- Typ
- / MAC S-J
- Datum 1. registrace
- 17. 9. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 9. 2019
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6728 cm³
- Výkon
- 210 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělský podnik Kvasicko, a.s. (IČO 65278844) od 23. 9. 2019
- Provozovatel: Zemědělský podnik Kvasicko, a.s. (IČO 65278844) od 23. 9. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 9. 2019 | První registrace | MGM a.s. (IČO 46900063) | Registr silničních vozidel |
| 23. 9. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělský podnik Kvasicko, a.s. (IČO 65278844) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 9. 2019 | Na žádost zákazníka | Přerov (č. 3812) | 65 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 9. 2019 | Na žádost zákazníka | Přerov (č. 3812) | 65 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel MGM a.s. (IČO 46900063)
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělský podnik Kvasicko, a.s. (IČO 65278844)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (43)
Identifikace
- Tovární značka
- BARGAM
- Typ
- / MAC S-J
- Typ kód
- MAC S-J
- VIN
- B5507
- PČV
- 15971888
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- POSTŘIKOVAČ
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- BGROUP S.P.A., IMOLA, ITÁLIE
- Datum 1. registrace
- 17. 9. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 9. 2019
- Druh (typ)
- POSTŘIKOVAČ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FTP INDUSTRIAL
- Typ motoru
- F4HFE6131*B005
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 210 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6728
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68QA
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1650
- Za jízdy
- 88
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8950/ 3000/
- Rozvor [mm]
- 4000
- Provozní hmotnost
- 11500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
7500/ 7500
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- / W 12x46 14.9 R46 380/90 R46 165 B
/ W 12x46 14.9 R46 380/90 R46 165 B
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BGROUP S.P.A., IMOLA, ITÁLIE
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA052099
- Číslo ORV
- ZAB016619
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 158
- Další záznamy
- [ -ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ RÁFKŮ A PNEUMATIK DLE ÚDAJŮ VÝROBCE
- STROJ VYBAVEN SVĚTELNÝM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY ,KTERÉ MUSÍ BÝT
UVEDENO V ČINNOST PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH.
- PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH PLATÍ PODMÍNKY STANOVENÉ VYHLÁŠKOU
č.341 /2002 sb.§22.
-STROJ NENÍ VYBAVEN ZADNÍM SVĚTLEM DO MLHY.
-ZÁKAZ PROVOZU ZA SNÍŽENÉ VIDITELNOSTI NA POZENÍCH KOMUNIKACÍCH.]
M: 4000
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: B5507
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.