MERLO FARMER 28T 40

  • 2008
  • ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 4400 cm³
  • 69 kW ≈ 94 k

VINB8368279

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/B8368279

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERLO
Model
FARMER 28T 40
Typ
MERLO FARMER 28T 40 F28T / F28T
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
19. 11. 2008
Datum 1. registrace v ČR
19. 11. 2008
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4400 cm³
Výkon
69 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 30. 4. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
7 592 km
při prohlídce 1. 12. 2015
2
Vlastníci v registru
Družstvo ZAGRA
od 30. 10. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 11. 2008 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
19. 11. 2008 Nový provozovatel Družstvo ZAGRA (IČO 64609880) Registr silničních vozidel
30. 10. 2013 Nový vlastník Družstvo ZAGRA (IČO 64609880) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

5 0006 0007 0008 000 20142015 12. 6. 2013: 5 601 km1. 12. 2015: 7 592 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 4. 2024 Pravidelná STK Lipník nad Bečvou (č. 6802) – způsobilé bez závad 30. 4. 2028
17. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Lipník nad Bečvou (č. 6802) – způsobilé bez závad 17. 1. 2024
1. 12. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 7 592 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
1. 12. 2019
12. 6. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 5 601 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
12. 6. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel Družstvo ZAGRA (IČO 64609880)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2012
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2017 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
  3. Nový vlastník Družstvo ZAGRA (IČO 64609880)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2024 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-20-51-8048
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2028 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-24-04-0619
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
MERLO
Obchodní označení
FARMER 28T 40
Typ
MERLO FARMER 28T 40 F28T / F28T
Varianta
P 28.7 KT
Typ kód
F28T
VIN
B8368279
PČV
8822033
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
MERLO, S.P.A., CUNEO, ITÁLIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
19. 11. 2008
Datum 1. registrace v ČR
19. 11. 2008
Druh (typ)
KOLOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
PERKINS ENGINES CO., LTD., VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
2168/2400
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
69 / 2400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4400
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,58
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2550
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5840/ 2360/ 2540
Rozvor [mm]
2700
Provozní hmotnost
6600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7800/ 7800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5000/ 5000
5000/ 5000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
19500/ 19500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
27300/ 27300
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
405/70 - 24 14 PR/ W13 X 24
405/70 - 24 14 PR/ W13 X 24
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MERLO, S.P.A., CUNEO, ITÁLIE
Výrobní číslo karoserie
B8368279
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1 / 0
Spojovací zařízení - druh
HUBICE PRŮM. 30 MM
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5805-001-00
Číslo TP
ZA157826
Číslo ORV
ZAA291722
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Doplňkový text na TP
LEASING-UKONČEN

Další ověření (externí odkazy)