MASSEY FERGUSON 8680
- 2014
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 8419 cm³
- 246 kW ≈ 334 k
VIND254014
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/D254014
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MASSEY FERGUSON
- Model
- 8680
- Typ
- / YG
- Datum 1. registrace
- 5. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 3. 2014
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8419 cm³
- Výkon
- 246 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) od 27. 10. 2021
- Provozovatel: NIVA - ČIKOV, s.r.o. (IČO 49450794) od 27. 10. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 3. 2014 | První registrace | SENECO, spol. s r.o. (IČO 46960520) | Registr silničních vozidel |
| 27. 10. 2021 | Nový vlastník | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 27. 10. 2021 | Nový provozovatel | NIVA - ČIKOV, s.r.o. (IČO 49450794) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 10. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2029 |
| 11. 10. 2025 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 11. 10. 2029 |
| 15. 10. 2021 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | 8 811 km | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2025 |
| 12. 10. 2021 | Měření emisí | Horní Radslavice (č. 571409) | 8 811 km | – | bez závad | 12. 10. 2025 |
| 30. 3. 2018 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | 4 916 km | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2022 |
| 13. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Kraj Vysočina (č. 6725) | 4 890 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 13. 3. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel SENECO, spol. s r.o. (IČO 46960520)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2018Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2018 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-18-53-8038
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2022 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-18-53-8118
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2025 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-21-60-9032
-
Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel NIVA - ČIKOV, s.r.o. (IČO 49450794)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2029 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-25-60-9111
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- MASSEY FERGUSON
- Obchodní označení
- 8680
- Typ
- / YG
- Varianta
- Y42
- Verze
- G22KQ313A
- Typ kód
- YG
- VIN
- D254014
- PČV
- 12966561
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGCO, S.A., BEAUVAIS, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 5. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 3. 2014
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA - 8033 Q3
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AGCO SISU POWER, INC., LINNAVUORI, FINSKO
- Typ motoru
- 84.AWI.658
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 246 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68LA
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 2150
- Za jízdy
- 84
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5696/ 2550/ 3506
- Rozvor [mm]
- 3105
- Provozní hmotnost
- 10300
- Hmotnosti provozní Do
- 16140
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 32000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 40000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 620/75 R 30 168 A8 / DW20A X 30
710/85 R 38 178 A8 / DW25A X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGCO, S.A., BEAUVAIS, FRANCIE
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT. 3
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7470-004-02
- Číslo TP
- ZA225131
- Číslo ORV
- ZAB067604
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- 19.03.2019 OPRAVA Č. VIN DLE VYJÁDŘENÍ VÝROBCE VOZIDLA + PROTOKOL STK
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: D254014
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.