MASSEY FERGUSON MF 8670-4
- 2014
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 8419 cm³
- 224 kW ≈ 305 k
VIND276004
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/D276004
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MASSEY FERGUSON
- Model
- MF 8670-4
- Typ
- / YG
- Datum 1. registrace
- 29. 8. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 3. 2019
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8419 cm³
- Výkon
- 224 kW
- Kategorie
- T5 – TRAKTOR KOLOVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZOS Kačina, a.s. (IČO 25767712) od 25. 11. 2020
- Provozovatel: ZOS Kačina, a.s. (IČO 25767712) od 25. 11. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 8. 2014 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 14. 3. 2019 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 14. 3. 2019 | Nový vlastník | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 2019 | Nový provozovatel | TRAMIONPLUS s.r.o. (IČO 04343859) | Registr silničních vozidel |
| 25. 11. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | ZOS Kačina, a.s. (IČO 25767712) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 3. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | 8 181 km | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2027 |
| 4. 3. 2025 | Měření emisí | Týnec nad Labem (č. 520404) | 8 179 km | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2027 |
| 8. 3. 2023 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | 5 093 km | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2027 |
| 8. 3. 2023 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | 5 093 km | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2025 |
| 8. 3. 2023 | Měření emisí | Týnec nad Labem (č. 520404) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2025 |
| 12. 11. 2020 | Evidenční kontrola | Kutná Hora (č. 3216) | 2 629 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2023 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-19-03-0402
-
První registrace v ČRNový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel TRAMIONPLUS s.r.o. (IČO 04343859)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-20-11-0524
-
Nový vlastník a provozovatel ZOS Kačina, a.s. (IČO 25767712)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2027 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-23-03-0351Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-23-03-0361
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2027 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-25-03-0130
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Rakouská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- MASSEY FERGUSON
- Obchodní označení
- MF 8670-4
- Typ
- / YG
- Varianta
- Y41
- Verze
- Y41*KQ3.X
- Typ kód
- YG
- VIN
- D276004
- PČV
- 15647663
- Druh vozidla
- TRAKTOR KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T5
- Výrobce vozidla
- AGCO S.A.S., BEAUVAIS, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 29. 8. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 3. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AGCO SISU POWER INC., LINNAVUORI, FINSKO
- Typ motoru
- 84.AWI.657
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 224 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2009/76/EG
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 2230
- Za jízdy
- 84
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5696/ 2550/ 3506
- Rozvor [mm]
- 3105
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 10700
- Hmotnosti zatížení SZ
- 3700
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 15000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8250
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 32000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3000/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 45000/ 40000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 600/70 R 28 158 B/ DW20A X 28
650/85 R 38 173 B/ DW25A X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGCO S.A.S., BEAUVAIS, FRANCIE
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT. 3
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA073741
- Číslo ORV
- ZAA426096
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Další záznamy
- Registrace vozidla ze státu:RAKOUSKO , reg. doklad:A 30914800, reg. značka:BM-369DT
Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního stroje při rychlosti
do 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Jednohadicové, dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla:
*29: 5 636 - 5 696
*30: 2 538 - 2 550
*29,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží, kol, pneumatik,
spojovacích zařízení atd. Traktor může být vybaven přídavným závažím vpředu o
hmotnosti až 2 140 kg (24x55+820) nebo 2 090 kg (22x55+60+820) nebo předním TBZ a
závažím 360 kg a přídavným závažím v zadních kolech o hmotnosti až 2 000 kg
(4x2x250) nebo 400 kg (2x200) nebo 300 kg (1-3x50x2).
*39,41: Při provozu na
pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty hmotností platí podmínky,stanovené
v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb., v závislosti na konkrétní sestavě přídavných
závaží, případně další výbavě traktoru.
*42,38: Spojovací zařízení/největší
svislé statické zatížení v kg: automatická hubice/2 000; piton/3 000; výkyvné
táhlo/2 000; hák/3 000; kulový závěs K80/3 000 nebo 2 000 dle typu; přední TBZ
kat. 2/neuvedeno.
*44,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg.
DW20Ax30; 600/70 R 30 152 A8; 7 100 // DW20Ax34; 600/70 R 34 160 A8; 9 000
DW20Ax30; 620/75 R 30 163 A8; 9 000
*45,37: Kola; pneumatiky; největší
povolená hmotnost na nápravu v kg:
DWW23Ax38; 650/85 R 38 173 A8; 11 500 //
DW23Ax42; 710/75 R 42 175 A8; 11 500
Další přípustné kombinace kol a pneumatik
jsou uvedeny v návodu k obsluze.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- nemusí být vyznačen korigovaný součinitel absorpce,
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
a při překročení šířky 2.55 m navíc
- celková šířka je větší než je předepsáno,
- vzdálenost světelných
zařízení od bočního obrysu vozidla je větší než je předepsáno.
Oprava rubr. č.9 - výrobní číslo podvozku
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: D276004
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.