CASE IH CVX 130
- 2003
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 6596 cm³
- 95 kW ≈ 129 k
VINDBD0084375
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/DBD0084375
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 11. 3. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CASE IH
- Model
- CVX 130
- Typ
- / 9090
- Datum 1. registrace
- 21. 2. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 3. 2014
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6596 cm³
- Výkon
- 95 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEFA Volary s.r.o. (IČO 26074303) od 14. 3. 2014
- Provozovatel: ZEFA Volary s.r.o. (IČO 26074303) od 14. 3. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 2. 2003 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 3. 2014 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 14. 3. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | ZEFA Volary s.r.o. (IČO 26074303) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 2. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | 2 439 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 2. 2030 |
| 11. 2. 2026 | Měření emisí | Homole (č. 430127) | 2 438 km | způsobilé | bez závad | 11. 2. 2030 |
| 16. 3. 2022 | Měření emisí | Prachatice (č. 530605) | 994 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2026 |
| 16. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Vlachovo Březí (č. 3317) | 994 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 16. 3. 2026 |
| 21. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihočeský kraj (č. 3317) | 8 293 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 3. 2022 |
| 14. 3. 2014 | Před registrací | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 13. 4. 2014 |
| 4. 3. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 3. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2014 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 335, 39801, MIROTICE
-
Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel ZEFA Volary s.r.o. (IČO 26074303)Evidenční kontrola platnost do 14. 3. 2014 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2018 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 335, 39801, MIROTICEProhlídka před registrací výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2014 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2022 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-18-03-0077
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2026 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-22-03-0065
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2030 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-26-02-0024
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- CASE IH
- Obchodní označení
- CVX 130
- Typ
- / 9090
- Typ kód
- 9090
- VIN
- DBD0084375
- PČV
- 12973100
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- CASE GEMANY GBH, HEIDELBERG, SRN
- Datum 1. registrace
- 21. 2. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 3. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SISU DIESEL, INC., LINNAVUORI, FINSKO
- Typ motoru
- CASE STEYER 620.88
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 95 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6596
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.02
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 2500
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4843/ 2750/ 3035
- Rozvor [mm]
- 2806
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6670
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9430/ 9430
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3970/ 3970
5460/ 5460
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 21070/ 21070
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 30500/ 30500
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 480/70 R 26 139 A8/ W15LX26
460/85 R 38 149 A8/ W16LX38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CASE GERMANY, GMBH, HEIDELBERG, SRN
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S SCHARMÜLLER
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Ovládání brzd SZ
- ANO
- Ovládání brzd SZ druh
- VZDUCHOVÉ
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e1*74/150*0144
- Číslo TP
- ZA119065
- Číslo ORV
- ZAA297262
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- 21.02.2003 datum první registrace vozidla v zahraničí.
Na výrobním štítku homologace ES: e1*75/150*0144.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojeného pracovního stroje při rychlosti
do 20km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice 40 mm/2 000; hák 50 mm/1 000; zadmí TBZ kat.3/neuvedeno;
přední TBZ/ neuvedeno.
Variabilní provedení vozidla: *44,37: kola a pneu:
W15LX26, W14LX26; 16.9 R 26 135 A8
W15LX26, W14LX26; 480/70 R 26 139 A8
W15LX26, W14LX26; 540/65 R 26 136 A8
W15LX28; 16,9 R 28 149 A8
W15LX28; W14LX28; 16,9 R 28136 A8
W15LX28; W14LX28; 420/85 R 28 139 A8
W15LX28; W16LX28; 480/70 R 28 140 A8
W16LX28; W15LX28; 540/65 R 28 137 A8
*45, 37: kola a pneu:
W16LX38; DW15LX38; 18,4R38 146 A8
W16L38; DW15LX38; 460/85 R38 149 A8
W16LX38, DW18LX38; 520/70 R38 150 A8
W16LX38; DW15LX38; 460/85 R38 149 A8
DW20LX38; DW18LX38; 600/65 R 38 147 A8
DW18LX38; 20.8 R 38 163 A8
DW18LX38; W16LX38; 20.8 R 38 153 A8
DW18LX38; DW16LX38; 520/85 R 38 155 A8
DW18LX38; 580/70 R 38 155 A8
DW20AX38, DW18LX38; 650/65 R38 154 A8
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: DBD0084375
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.