AVIA A 31 K/5
- 1985
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3596 cm³
- 60 kW ≈ 82 k
VINF002890
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 2:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/F002890
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AVIA
- Model
- A 31 K/5
- Typ
- AVIA 31 K SP /
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 25. 11. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 11. 1985
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3596 cm³
- Výkon
- 60 kW
- Kategorie
- N2 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Obec Dnešice (IČO 00256544) od 30. 11. 2023
- Provozovatel: Obec Dnešice (IČO 00256544) od 30. 11. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 11. 1985 | První registrace | FORWARD,státní podnik (IČO 00177202) | Registr silničních vozidel |
| 31. 10. 1994 | Nový provozovatel | Ing. Anna Maňasová (IČO 47704977) | Registr silničních vozidel |
| 30. 6. 1997 | Nový provozovatel | Sbor dobrovolných hasičů Štěnovický Borek (IČO 49183532) | Registr silničních vozidel |
| 25. 2. 1998 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Štěnovický Borek (IČO 00574040) | Registr silničních vozidel |
| 30. 11. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Dnešice (IČO 00256544) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 14 610 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2027 |
| 6. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 35 031 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 6. 2026 |
| 3. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 34 942 km | způsobilé | 1 lehká
| 3. 5. 2025 |
| 16. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 34 813 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 5. 2024 |
| 19. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 34 542 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 5. 2023 |
| 8. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 34 414 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 6. 2022 |
| 3. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 34 371 km | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 6. 2021 |
| 10. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 34 238 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 5. 2020 |
| 4. 5. 2018 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 33 891 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 5. 2019 |
| 4. 5. 2018 | Měření emisí | Město Touškov (č. 440703) | 33 867 km | – | bez závad | 4. 5. 2019 |
| 7. 6. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 33 399 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 6. 2018 |
| 8. 6. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 32 891 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 6. 2017 |
| 21. 5. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 32 315 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 5. 2016 |
| 27. 5. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 32 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 5. 2015 |
| 2. 5. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 31 300 km | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 5. 2014 |
| 17. 4. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 30 060 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 4. 2013 |
| 13. 4. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 28 369 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 4. 2012 |
| 28. 4. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 27 552 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 4. 2011 |
| 2. 5. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 26 430 km | způsobilé | 9 lehkých
| 2. 5. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel FORWARD,státní podnik (IČO 00177202)
-
Nový provozovatel Ing. Anna Maňasová (IČO 47704977)
-
Nový provozovatel Sbor dobrovolných hasičů Štěnovický Borek (IČO 49183532)
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Štěnovický Borek (IČO 00574040)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2010 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2011 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2012 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2013 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2014 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2015 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-06-1449
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2019 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-18-05-0312
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-05-2179
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-06-1001
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-06-2055
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-05-5769
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-05-3642
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Dnešice (IČO 00256544)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-05-0555
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-06-1857
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-26-07-6449
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – PLZEN-NEPOMUCKÁ 96
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- AVIA
- Obchodní označení
- A 31 K/5
- Typ
- AVIA 31 K SP /
- VIN
- F002890
- PČV
- 2670158
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- AVIA N.P. , PRAHA
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 25. 11. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 11. 1985
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ POŽÁRNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Typ motoru
- 712.18.0
- Číslo motoru
- 02273
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 60 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3596
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 14 / 90
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 0
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5610/ 2230/ 2675
- Rozvor [mm]
- 2680
- Provozní hmotnost
- 4490
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5320/ 5320
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1920/ 1920
3400/ 3400
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6220/ 6220
- Ložná délka
- 3510
- Ložná šířka
- 2160
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.50-20/ 5.50x20 DC
6.50-20/ 5.50x20 DC
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 8 / 8+1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- 03 ČSN 30 3660.1
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UG547384
- Číslo ORV
- UBE472438
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- Doplňkový text na TP
- ME 6/98
- Další záznamy
- Povolené výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 90/75 Sb.:
§15 odst.19; §16 odst. 10, odst. 18b; §25 odst.2; §26 odst. 4a, odst. 8;
§32 odst. 2, odst.3, odst. 7a, odst. 7i, odst 7j; §51 odst.2; §56 odst. 6;
§59 odst. 3c, §61 odst. 3.
Povolená výjimka z ustanovení vyhlášky MV č. 145/56 Ú.L., upr. vyhl. FMV Č. 103/78 Sb.:§ 92.
Údaj o spotřebě paliva pro účel normování ”S” je 14.2 dm3/100 km.
Požární výstroj se stříkačkou PS 12.
Vozidlo je vybaveno 2 x zvl. výstražným zařízením zařízením modré barvy.
Povolené výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/1984 Sb.:
§21 odst. 1-výstražné zařízení není ovladatelné z místa řidiče-ovládá spolujezdec
§52 odst. 7- výstražné zařízení(majáky) neplní viditelnost v ose zezadu vozidla
§76 odat. 1-na výrobním štítku není uvedeno ident. číslo vozidla VIN.
06.06.2016 Druhopis TP vypsán dle platných předpisů v době výroby vozidla.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: F002890
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.