MASSEY FERGUSON MF 7726
- 2016
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 7365 cm³
- 191 kW ≈ 260 k
VINF260027
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/F260027
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MASSEY FERGUSON
- Model
- MF 7726
- Typ
- / XF
- Datum 1. registrace
- 2. 3. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 3. 2016
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7365 cm³
- Výkon
- 191 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Zemědělská obchodní společnost, Staňkovice, spol. s.r.o. (IČO 47781173) od 2. 3. 2016
- Vlastník: Zemědělská obchodní společnost, Staňkovice, spol. s.r.o. (IČO 47781173) od 9. 12. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 3. 2016 | První registrace | Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) | Registr silničních vozidel |
| 2. 3. 2016 | Nový provozovatel | Zemědělská obchodní společnost, Staňkovice, spol. s.r.o. (IČO 47781173) | Registr silničních vozidel |
| 9. 12. 2020 | Nový vlastník | Zemědělská obchodní společnost, Staňkovice, spol. s.r.o. (IČO 47781173) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 3. 2024 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | 9 837 km | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2028 |
| 4. 3. 2024 | Měření emisí | Žatec (č. 450707) | 9 836 km | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2026 |
| 8. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Žatec (č. 3514) | 6 419 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 5 470 km | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2024 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)Nový provozovatel Zemědělská obchodní společnost, Staňkovice, spol. s.r.o. (IČO 47781173)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2024 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-20-03-0064
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-20-12-0179
-
Nový vlastník Zemědělská obchodní společnost, Staňkovice, spol. s.r.o. (IČO 47781173)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2028 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-24-03-0050
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- MASSEY FERGUSON
- Obchodní označení
- MF 7726
- Typ
- / XF
- Varianta
- X68
- Verze
- R22LAA13A
- Typ kód
- XF
- VIN
- F260027
- PČV
- 13903469
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGCO S.A., FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 2. 3. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 3. 2016
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA - AA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AGCO S.A., FRANCIE
- Typ motoru
- 74AWF997
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 191 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7365
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68QA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 2100
- Za jízdy
- 83
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5820/ 2550/ 3340
- Rozvor [mm]
- 2973
- Provozní hmotnost
- 7000
- Hmotnosti provozní Do
- 13000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6400/ 6400
10000/ 9000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 32000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3000/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 540/65 R30 153 A8/ DW16L X 30
650/65 R38 160 A8/ W 18 L X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT 3
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10254-05
- ES/EU
- e1*2003/37*0555
- Číslo TP
- ZA240175
- Číslo ORV
- ZAB060566
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- *5: MÍSTO OZNAČENÍ TYPU JE NA TOVÁRNÍM ŠTÍTKU UVEDENO DVANÁCTIMÍSTNÉ OZNAČENÍ VERZE DLE KODIFIKAČNÍHO SYSTÉMU VÝROBCE ZAČÍNAJÍCÍ ZNAKY X68....
*40: NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍPOJNÉHO PRACOVNÍHO STROJE PŘI RYCHLOSTI DO 20 KM/HOD SMÍ BÝT NEJVÝŠE 3 000 KG
*58: JEDNOHADICOVÉ, DVOUHADICOVÉ
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *29: 4 700 - 5 802
*30: 2 015 - 2 550
*31: 3 240 - 3 340
PRO PROVZ TRAKTORU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH PLATÍ PODMÍNKY STANOVENÉ VYHLÁŠKOU Č. 341/2014 SB., PŘÍLOHA 12, I) PRO KONKRÉTNÍ HODNOTY HMOTNOSTI PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA PLATÍ PODMÍNKY STANOVENÉ V § 34 A 35 V ZÁVISLOSTI NA KONKRÉTNÍ SESTAVĚ PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, PŘÍPADNĚ DALŠÍ VÝBAVĚ TRAKTORU
VYBAVENÍ TRAKTORU PŘÍDAVNÝMI ZÁVAŽÍMI, DALŠÍMI SPOJOVACÍMI ZAŘÍZENÍMI VČ. JEJICH SVISLÉHO ZATÍŽENÍ A SCHVÁLENÝMI ROZMĚRY PNEUMATIK A JEJICH KOMBINACEMI JE UVEDENO V NÁVODU K OBSLUZE
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: F260027
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.