LIAZ

  • 1987
  • ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 152 kW ≈ 207 k

VINH2FC0285

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 16:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/H2FC0285

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LIAZ
Typ
LIAZ 111.811 L VSV 6/VI / 111.811
Rok výroby
1987
Datum 1. registrace
24. 9. 1987
Datum 1. registrace v ČR
24. 9. 1987
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
152 kW
Kategorie
N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
35 880 km
při prohlídce 11. 10. 2024
3
Vlastníci v registru
Suchánek - doprava s.r.o.
od 19. 10. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 9. 1987 První registrace MESTA P A R D U B I C ODDELENÍ DOPRAVY Registr silničních vozidel
26. 3. 1996 Nový provozovatel PARDUBICE, PERNEROVA 443 Registr silničních vozidel
26. 3. 1996 Nový provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC (IČO 00085154) Registr silničních vozidel
24. 1. 1997 Nový provozovatel Antonín Spurný (IČO 15657876) Registr silničních vozidel
3. 4. 1997 Nový provozovatel Technické služby města Hlinska (IČO 00402010) Registr silničních vozidel
3. 8. 2001 Nový vlastník a provozovatel Technické služby Hlinsko, s.r.o. (IČO 25951611) Registr silničních vozidel
4. 10. 2019 Nový vlastník a provozovatel TM Stav, spol. s r.o. (IČO 48399477) Registr silničních vozidel
19. 10. 2023 Nový vlastník a provozovatel Suchánek - doprava s.r.o. (IČO 08737398) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

20 00025 00030 00035 00040 000 200920122015201820212024 1. 10. 2008: 24 000 km29. 9. 2009: 25 000 km1. 10. 2010: 25 500 km3. 10. 2011: 25 900 km3. 10. 2012: 26 230 km2. 10. 2013: 26 574 km5. 9. 2014: 26 975 km4. 9. 2015: 28 312 km31. 8. 2016: 28 827 km31. 8. 2017: 29 173 km29. 8. 2018: 29 646 km30. 8. 2018: 29 703 km25. 9. 2019: 30 047 km25. 9. 2020: 31 030 km21. 10. 2020: 31 098 km13. 10. 2021: 34 113 km13. 10. 2022: 35 310 km11. 11. 2022: 35 310 km11. 10. 2023: 35 326 km11. 10. 2024: 36 880 km11. 10. 2024: 35 880 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 10. 2024 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 35 880 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
11. 10. 2025
11. 10. 2024 Měření emisí Přerov (č. 180805) 36 880 km způsobilé bez závad 11. 10. 2025
11. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 35 326 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
11. 10. 2025
11. 11. 2022 Opakovaná STK Valašské Klobouky (č. 3738) 35 310 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
13. 10. 2023
13. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 35 310 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 7 vážných
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.18.1.2 Po odbrzdění se nevrací některý brzdový klíč na nápravě do původní polohy (výrazný rozdíl). vážná
  • 2.1.5.1.2 Únik média (kapalina / vzduch) z posilovače řízení. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.8.1.1.4 Odrazka poškozená tak, že stav poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). vážná
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 5.1.3.1.1 V uložení kola větší vůle než provozní. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.17.2.1 U vozidla vybaveného funkčním systémem ABS, které není určeno k tažení přípojných vozidel (mimo kategorii O2), nesprávně seřízené pákoví AZR / omezovače brzdného účinku způsobuje nedostatečný nebo nadměrný brzdný účinek kol nápravy / náprav u vozidla. vážná
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
13. 10. 2024
13. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 34 113 km způsobilé
7 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
13. 10. 2022
21. 10. 2020 Opakovaná STK Valašské Klobouky (č. 3738) 31 098 km způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 9. 2021
25. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 31 030 km dočasně způsobilé
4 lehké, 8 vážných
  • 0.3.1.1 Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 2.2.2.4.1 Sloupek řízení uvolněný. vážná
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 4.4.1.1.2 Nesvítí některá směrová svítilna. vážná
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.2 Z nápravy odkapává mazivo na vozovku. vážná
  • 5.2.3.1.1 Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.4 Deformace, praskliny nebo lomy karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, které ovlivňují její pevnost. vážná
  • 4.2.3.1.1 Vozidlo není vybaveno některými předepsanými obrysovými svítilnami. vážná
25. 9. 2021
25. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 3518) 30 047 km způsobilé
10 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
25. 9. 2020
30. 8. 2018 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 29 703 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
30. 8. 2019
29. 8. 2018 Měření emisí Krouna (č. 560302) 29 646 km – bez závad 29. 8. 2019
31. 8. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 29 173 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
31. 8. 2018
31. 8. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 28 827 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
31. 8. 2017
4. 9. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 28 312 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
4. 9. 2016
5. 9. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 26 975 km způsobilé
8 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
5. 9. 2015
2. 10. 2013 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 26 574 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
2. 10. 2014
3. 10. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 26 230 km způsobilé
5 lehkých
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
3. 10. 2013
3. 10. 2011 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 25 900 km způsobilé
4 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
3. 10. 2012
1. 10. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 25 500 km způsobilé
6 lehkých
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4102 Z rozvodovky poháněné zadní nápravy uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 10. 2011
29. 9. 2009 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 25 000 km způsobilé
9 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9013 V lékárničce chybí některý zdravotnický prostředek (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 9. 2010
1. 10. 2008 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 24 000 km způsobilé
8 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4135 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí doraz (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7081 Spojka není správně seřízena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9013 V lékárničce chybí některý zdravotnický prostředek (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 10. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel MESTA P A R D U B I C ODDELENÍ DOPRAVY
  2. Nový provozovatel PARDUBICE, PERNEROVA 443
    Nový provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC (IČO 00085154)
  3. Konec: provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC (IČO 00085154)
  4. Nový provozovatel Antonín Spurný (IČO 15657876)
  5. Nový provozovatel Technické služby města Hlinska (IČO 00402010)
  6. Nový vlastník a provozovatel Technické služby Hlinsko, s.r.o. (IČO 25951611)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2012 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2013 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  9. Vyřazení z provozu HLINSKO
  10. Konec vyřazení z provozu HLINSKO
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2014 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  12. Vyřazení z provozu HLINSKO
  13. Konec vyřazení z provozu HLINSKO
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2015 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  15. Vyřazení z provozu HLINSKO
  16. Konec vyřazení z provozu HLINSKO
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-08-1848
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2019 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-18-08-1703
  21. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2020 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-19-09-0679
  23. Nový vlastník a provozovatel TM Stav, spol. s r.o. (IČO 48399477)
    Konec vyřazení z provozu HLINSKO
  24. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  25. Konec vyřazení z provozu VSETÍN
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2020 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-20-09-0095
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2021 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-20-10-0113
  28. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2022 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-21-10-0060
  30. Konec vyřazení z provozu VSETÍN
  31. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  32. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2022 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-22-10-0062
  33. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2023 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-22-11-0057
  34. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2024 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-23-10-0045
    Konec vyřazení z provozu VSETÍN
  35. Nový vlastník a provozovatel Suchánek - doprava s.r.o. (IČO 08737398)
  36. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  37. Konec vyřazení z provozu LIPNÍK NAD BEČVOU
  38. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2025 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-24-10-0233
  39. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • Alternativní pneumatitiky

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • RADLICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
LIAZ
Typ
LIAZ 111.811 L VSV 6/VI / 111.811
Varianta
L VSV 6/VI
Typ kód
111.811
VIN
H2FC0285
PČV
7310407
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
LIAZ
Rok výroby
1987
Datum 1. registrace
24. 9. 1987
Datum 1. registrace v ČR
24. 9. 1987
Druh (typ)
SPECIÁLNÍ-SYPAČ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
LIAZ
Typ motoru
M1.2A-MŠ 636
Číslo motoru
H81-311-0379
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
152 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
72

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
25 / 100
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
101/ 0
Za jízdy
88

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6520/ 2500/ 3000
Provozní hmotnost
8600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17000/ 17000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6500/ 6500
10500/ 10500
/
/
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,00 R20 16PR/ 8,0-20
11,00 R20 16PR/ 8,0-20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
LIAZ
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
2162
Číslo ORV
UBI292998
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
103
Doplňkový text na TP
doč.vyř.ODP-3-370/D/2009/Hl. do 23.11.2010. DEPOZIT : ODP-3-336/D/2011/Hl.do 30.11.2012. doplnění dat dle TP + dočasné vyřazení; ODP-3-329/D/2012/Hl. do 31.10.2013. DEPOZIT : ODP-3-228/D/2013/HL do 29.10.2014. Výměna TP za popsaný. DEPOZIT : ODP-3-310/D/2014/HL do 28.11.2015.
Další záznamy
19.10.2020 ZÁPIS ALTERNATIVNÍCH PNEUMATIK NA ZÁKLADĚ SCHVÁLENÍ AKR. ZÁSTUPCE
295/80 R 22,5 NA RÁFCÍCH 8,25 X 22,5
315/80 R 22,5 NA RÁFCÍCH 9 X 22,5
VOZIDLO POSTAVENÉ NA ŠASI S KABINOU LIAZ 110.820 A 110.830
POVOLENÉ VÝJIMKY Z VYHL. FM Č. 41/84 SB. § 14/1, § 20/1, §21/3, §22/1, §28/3, §31/1, § 34/2, §39/2, §40/2, §40/4, §42/1, §43/2, §45/8, §54/1, 2, §55/1, §59/2, §76/4,
PŘESTAVBA Č.J. ORDC 10/20-DI/97 ŠKODA LIAZ 110.820 BOBR PŘESTAVĚN NA TYP LIAZ 111.811 XYPAČ+PLUH.
OSVĚDČENÍ O SCHVÁLENÍ TECH. ZPŮSOBILOSTI TYPU VÝMĚNNÉ NÁSTAVBY MD ČR ČJ-17 234/97-112 ZE DNE 18.2.1997
VOZIDLO JE OPATŘENO 2 KS VÝSTRAŽNÝCH SVĚTTEL. ORANŽOVÉ BARVY, 1X KABINA, 1X NÁSTAVBA.
DÁLE POVOLENÉ VÝJIMKY Z USTA. VYHL. FMD Č. 41/84 SB. §45 ODST. 1,3,, §47/, 2, §48 ODST. 2 §52/6.
NA ZÁDI VOZIDLA JSOU UMÍSTĚNA 2 DOPLŇKOVÁ KONCOVÁ SMĚROVÁ A BRZDOVÁ SVĚTLA VE VÝŠI 2775 MM, RES. 2810 MM, RES 2875 MM.

Další ověření (externí odkazy)