HATTAT A110
- 2014
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 4400 cm³
- 74,9 kW ≈ 102 k
VINHHA1CSE34407
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/HHA1CSE34407
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HATTAT
- Model
- A110
- Typ
- / A SERIES
- Datum 1. registrace
- 8. 1. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 1. 2014
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4400 cm³
- Výkon
- 74,9 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Lesy Mladá Boleslav, a.s. (IČO 46355979) od 10. 1. 2014
- Provozovatel: Lesy Mladá Boleslav, a.s. (IČO 46355979) od 10. 1. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 1. 2014 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 1. 2014 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 10. 1. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Lesy Mladá Boleslav, a.s. (IČO 46355979) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 9. 2026 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 4 589 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 9. 2030 |
| 22. 9. 2026 | Měření emisí | Mělník (č. 420616) | 4 588 km | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2030 |
| 12. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 3 729 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 9. 2026 |
| 22. 1. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | 2 170 km | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2022 |
| 18. 12. 2013 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Lesy Mladá Boleslav, a.s. (IČO 46355979)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2022 · stanice: Na Průhoně 3412, 276 01, Mělník · protokol CZ-6204-18-51-8031
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2026 · stanice: Na Průhoně 3412, 276 01, Mělník · protokol CZ-6204-22-59-9019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2030 · stanice: Na Průhoně 3412, 276 01, Mělník · protokol CZ-6204-26-09-0064
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- HATTAT
- Obchodní označení
- A110
- Typ
- / A SERIES
- Varianta
- 4C1
- Verze
- 4C1G3D
- Typ kód
- A SERIES
- VIN
- HHA1CSE34407
- PČV
- 12910253
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- HATTAT TARIM MAKINALARI SAN. V, A.S., MASLAK, TURECKO
- Datum 1. registrace
- 8. 1. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 1. 2014
- Druh (typ)
- KOLOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PERKINS ENGINES CO., LTD., VELKÁ BRITÁNIE
- Typ motoru
- 3499/2200
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 74.9 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4400
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 120R00 / 97/68JA
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 2200
- Za jízdy
- 83.3
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3876/ 2137/ 2605
- Rozvor [mm]
- 2200
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3260
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7000/ 7000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2500/ 2500
4500/ 4500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 28000/ 17500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 9000/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 35000/ 24500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 380/70 R24 125 A8/ W13 X 24
480/70 R34 143 A8/ W15L X 34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- HATTAT TARIM MAKINALARI SAN. V, A.S., MASLAK, TURECKO
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT.2
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e11*2003/37*0212
- Číslo TP
- ZA042944
- Číslo ORV
- ZAA356267
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- Doporučený rozměr tabulky registr.značky 200 x 160mm.
*12: označení výrobce 1104d-44ta.
*17: homologace dle ES 2004/26
*40: nejvěětší povolená hmotnost nebržděného přípojného pracovního stroje při
rychlosti do 20 km/h smí být nejvýše 3000kg.
*58: vzduchové - jednohadicové, dvouhadicové.
Variabilní provedení vozidla:
*29: až 4150 při použití předního závaží nebo TBZ.
*30: 1975 - 2175 dle způsobu montáže kol a použití pneumatik.
*35: 3260 až 3640 dle použitého příslušenství.
*29,30,35: Rozmezí zahrnuje přítupné kombinace přídavných závaží kol,pneumatik,typu schvalovacích zařízení.
Traktor může být vybaven přídavným závažím v předu o hmotnosti až 400kg/10x40/nebo
předním TBZ a závažími v zadních kolech o hmotnosti 3620kg/4x80/.
*39,41: při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty hmotnosti platí podmínky
stanovené v §14 vyhl.č.351/2002 sb.v závislosti na konkrétní sestavě závaží,
případně další výbavě traktoru. Maximální hodnoty hmotnosti přípojného vozidla jsou využitelné pouze
při maximálním dotížení traktoru určeném pro jízdu dle návodu k obsluze.
Další schválené druhy spoj.zařízení a podmínky pro tažení přípojného vozidla jsouuvedeny v návodu k obsluze.
*42,38: spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení c kg:
Automatická hubice 30mm/2000,výkyvné táhlo/1500,přední TBZ kat2/neuvedeno.
*44,45,37: další přípustné rozměry kol a pneu.,povolené zatížení náprav dle nosnosti použitých
pneumatik,další podmínky jsou uvedeny v návodu k obsluze.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 sb.
08.01.2014 TP vystaven na základě ES prohlášení o shodě.
08.01.2014 dovoz: slovensko, nové dosud neregistrováno.
08.01.2014 TP vystaven na žádost: FOREST MERI s.r.o.,KROUPOVA 102a, BRNO.
BARVA: ČERVENÁ + ČERNÁ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: HHA1CSE34407
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.