HATTAT A110

  • 2014
  • ČERVENÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 4400 cm³
  • 74,9 kW ≈ 102 k

VINHHA1CSE47101

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/HHA1CSE47101

STK propadla 27. 4. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 27. 4. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
HATTAT
Model
A110
Typ
/ A
Datum 1. registrace
25. 3. 2014
Datum 1. registrace v ČR
25. 3. 2014
Barva
ČERVENÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4400 cm³
Výkon
74,9 kW
Kategorie
T2 – Traktor kolový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: neztotožněný subjekt od 25. 3. 2014
  • Provozovatel: Bc. Iveta Svobodová (IČO 60477806) od 25. 3. 2014
Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 27. 4. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
3 384 km
při prohlídce 27. 4. 2022
1
Vlastník v registru
neztotožněný subjekt
od 25. 3. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 3. 2014 První registrace neztotožněný subjekt Registr silničních vozidel
25. 3. 2014 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
25. 3. 2014 Nový provozovatel Bc. Iveta Svobodová (IČO 60477806) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 0004 000 2015201720192021 23. 1. 2014: 2 km17. 4. 2018: 1 911 km27. 4. 2022: 3 383 km27. 4. 2022: 3 384 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 4. 2022 Pravidelná STK Krnov (č. 3830) 3 384 km způsobilé bez závad 27. 4. 2026
27. 4. 2022 Měření emisí Krnov (č. 480119) 3 383 km způsobilé bez závad 27. 4. 2026
17. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Moravskoslezský kraj (č. 3830) 1 911 km způsobilé bez závad 17. 4. 2022
23. 1. 2014 Na žádost zákazníka Jihomoravský kraj (č. 3725) 2 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník neztotožněný subjekt
    Nový provozovatel Bc. Iveta Svobodová (IČO 60477806)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2022 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-18-04-0487
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2026 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-22-04-0575
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
HATTAT
Obchodní označení
A110
Typ
/ A
Varianta
A110-4C1
Verze
4C1G3D
Typ kód
A
VIN
HHA1CSE47101
PČV
12938594
Druh vozidla
Traktor kolový
Kategorie vozidla
T2
Výrobce vozidla
HATTAT TARIM MAKINALARI SAN, TURECKO
Datum 1. registrace
25. 3. 2014
Datum 1. registrace v ČR
25. 3. 2014
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
PERKINS ENGINES, VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
3499/2200
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74.9 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4400
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68JA
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2200
Za jízdy
83.3

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3876/ 2137/ 2605
Rozvor [mm]
2200
Provozní hmotnost
3260
Hmotnosti provozní Do
3640
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7000/ 7000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2500/ 2500
4500/ 4500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
28000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
9000/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
35000/ 25000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
380/70 R 24 125 B / W12 X 24
480/70 R 24 125 B / W15L X 34
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
HATTAT TARIM MAKINALARI SAN, TURECKO
Výrobní číslo karoserie
HF47101
Barva
ČERVENÁ-TMAVÁ
Barva doplňková
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 1+1 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
E11*2003/37*0212*01
Číslo TP
ZA043051
Číslo ORV
ZAA416966
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Další záznamy
TRAKTOR JE SCHVÁLENÝ DLE HOMOLOGACE E11*2003/37*0212*01.SCHVÁLENÍ JE UVEDENÉ NA
VÝROBNÍM ŠTÍTKU A V PŘEDLOŽENÝCH DOKLADECH.TRAKTOR PLNÍ USTANOVENÍ VYHL.341/2002 SB.
VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ TRAKTORU:
*V.9-HOMOLOGACE DLE ES 2010/22A
SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ:
-ČEP 30 (TYP 1177)=MAX. SVISLÉ ZATÍŽENÍ 1 500 KG
-ČEP 35 (TYP 3201)=MAX. SVISLÉ ZATÍŽENÍ 2 000 KG
-NOSIČ NÁSTAVEB
DALŠÍ SCHVÁLENÉ DRUHY SPOJOVACÍCH ZAŘÍZENÍ A PODMÍNKY PRO TAŽENÍ PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA
JSOU UVEDENY V NÁVODU K OBSLUZE.
PŘI POUŽITÍ PŘEDNÍCH ZÁVAŽÍ (10X40 KG) SE CELKOVÁ DÉLKA MĚNÍ AŽ NA 4 150 MM.
PROVOZNÍ HMOTNOST UVEDENA V ROZMEZÍ DLE POUŽITÉHO PŘÍSLUŠENSTVÍ.
*O.1,O.2,18,F.3-PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH PRO KONKRÉTNÍ HODNOTY
HMOTNOSTÍ PLATÍ PODMÍNKY STANOVENÉ §14,VYHL. 341/20025 SB.,V ZÁVISLOSTI NA KONKRÉTNÍ
SESTAVĚ PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ.
MAXIMÁLNÍ HMOTNOSTI PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA JSOU POVOLENÉ POUZE PŘI MAXIMÁLNÍM DOTÍŽENÍ
TRAKTORU DLE NÁVODU K OBSLUZE.
ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ PNEUMATIK,POVOLENÉ ZATÍŽENÍ A DALŠÍ PODMÍNKY POUŽITÍ JSOU
UVEDENY V NÁVODU K OBSLUZE.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
TP VYSTAVEN NA ZÁKLADĚ ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ.
06.02.2014 DOVOZ;SLOVENSKO,ZEMĚ VÝROBY TURECKO, DOVEZEO NOVÉ,NEBYLO DOSUD REGISTROVÁNO.
06.02.2014 TP VSTAVEN NA ŽÁDOST:FOREST MERI S.R.O., KROUPOVA 102A,BRNO.

Další ověření (externí odkazy)