AVIA 31 K CAN SSAZ 31
- 1988
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3596 cm³
- 60 kW ≈ 82 k
VINJ004400
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 19:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/J004400
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 4. 11. 2023 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AVIA 31 K CAN SSAZ
- Model
- 31
- Typ
- AVIA 31 K CAN SSAZ
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1988
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3596 cm³
- Výkon
- 60 kW
- Kategorie
- N2 – Speciální automobil cisternový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FAKTORMANY s.r.o. (IČO 08841934) od 1. 12. 2022
- Provozovatel: FAKTORMANY s.r.o. (IČO 08841934) od 1. 12. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 2. 5. 1988 | Nový provozovatel | FRYGESTA, a.s. (IČO 45192821) | Registr silničních vozidel |
| 26. 8. 1998 | Nový provozovatel | Antonín Mrkva (IČO 47644290) | Registr silničních vozidel |
| 2. 3. 1999 | Nový provozovatel | SVAM OIL, s.r.o. (IČO 25818031) | Registr silničních vozidel |
| 14. 2. 2001 | Nový provozovatel | Roman Rossi (IČO 67718183) | Registr silničních vozidel |
| 4. 5. 2001 | Nový provozovatel | SVAM CS, s.r.o. (IČO 25874845) | Registr silničních vozidel |
| 25. 11. 2002 | Nový provozovatel | Českomoravské štěrkovny, a.s. (IČO 63475511) | Registr silničních vozidel |
| 7. 2. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | Českomoravský štěrk, a.s. (IČO 25502247) | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | FAKTORMANY s.r.o. (IČO 08841934) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 11. 2022 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | 276 179 km | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 11. 2023 |
| 4. 11. 2022 | Měření emisí | Brno (č. 570206) | 2 365 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2023 |
| 16. 7. 2021 | ADR | Přerov (č. 3812) | 275 754 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2021 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 275 754 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 7. 2022 |
| 16. 7. 2021 | Měření emisí | Přerov (č. 580802) | 2 363 km | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2022 |
| 21. 6. 2021 | Měření emisí | Přerov (č. 580802) | 2 363 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 1 nebezpečná
| |
| 21. 6. 2021 | Měření emisí | Přerov (č. 580802) | 2 363 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2022 |
| 24. 6. 2020 | ADR | Přerov (č. 3812) | 275 385 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 6. 2020 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 275 385 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2021 |
| 24. 6. 2020 | Měření emisí | Přerov (č. 580802) | 275 349 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 6. 2021 |
| 28. 6. 2019 | ADR | Přerov (č. 3812) | 274 931 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 6. 2019 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 274 931 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 6. 2020 |
| 27. 6. 2019 | Měření emisí | Přerov (č. 480813) | 274 929 km | způsobilé | bez závad | 27. 6. 2020 |
| 28. 6. 2018 | ADR | Přerov (č. 3812) | 274 448 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 6. 2018 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 274 448 km | způsobilé | 2 lehké
| 28. 6. 2019 |
| 28. 6. 2018 | Měření emisí | Přerov (č. 480813) | 274 411 km | – | bez závad | 28. 6. 2019 |
| 28. 7. 2015 | ADR - opakovaná | Olomoucký kraj (č. 3812) | 272 916 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 7. 2015 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 272 916 km | způsobilé | 8 lehkých
| 3. 7. 2016 |
| 3. 7. 2015 | ADR | Olomoucký kraj (č. 3812) | 272 836 km | nezpůsobilé | bez závad | |
| 3. 7. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 272 836 km | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 10 vážných
| 2. 8. 2015 |
| 7. 5. 2013 | ADR | Olomoucký kraj (č. 3812) | 271 369 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 5. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 271 369 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 5. 2014 |
| 21. 3. 2012 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 270 747 km | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 3. 2013 |
| 9. 3. 2012 | ADR | Olomoucký kraj (č. 3812) | 270 660 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 3. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 270 660 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 5 vážných
| 8. 4. 2012 |
| 23. 2. 2012 | Na žádost zákazníka | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná
|
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel FRYGESTA, a.s. (IČO 45192821)
-
Nový provozovatel Antonín Mrkva (IČO 47644290)
-
Nový provozovatel SVAM OIL, s.r.o. (IČO 25818031)
-
Nový provozovatel Roman Rossi (IČO 67718183)
-
Nový provozovatel SVAM CS, s.r.o. (IČO 25874845)
-
Nový provozovatel Českomoravské štěrkovny, a.s. (IČO 63475511)
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV
-
Nový vlastník a provozovatel Českomoravský štěrk, a.s. (IČO 25502247)
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUCProhlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-12-02-0461
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2012 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-12-03-0223Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROVProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-12-03-0222
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2013 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-12-03-0534
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-13-05-0067Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-13-05-0066
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROVProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-15-07-0051Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-15-07-0052
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2016 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-15-07-0410Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-15-07-0409
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROVProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-06-0504Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-06-0503
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-06-0494Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-06-0493
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-06-0470Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-06-0469
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-06-0455Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-06-0454
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-07-0233Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-07-0232
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2023 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 618 00, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-22-11-0056
-
Nový vlastník a provozovatel FAKTORMANY s.r.o. (IČO 08841934)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- AVIA 31 K CAN SSAZ
- Obchodní označení
- 31
- Typ
- AVIA 31 K CAN SSAZ
- VIN
- J004400
- PČV
- 261672
- Druh vozidla
- Speciální automobil cisternový
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- AVIA
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1988
- Druh (typ)
- CISTERNA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AVIA
- Typ motoru
- 712.18.0
- Číslo motoru
- 04419
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 60 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3596
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 70
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 14 / 57
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 95
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5177/ 2030/ 2305
- Rozvor [mm]
- 2680
- Provozní hmotnost
- 3375
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5990/ 5990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2100/ 2100
3890/ 3890
/
/ - Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 2.9
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.50 - 20 PR/ 5.50 X 20 DC
6.50 - 20 PR/ 5.50 X 20 DC
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AVIA
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1507
- Číslo TP
- UJ763081
- Číslo ORV
- UBF599448
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- Doplňkový text na TP
- DRUH ADR: AT
- Další záznamy
- 31.03.2008 ADR druh: AT. Číslo osvědčení 738/2/2005.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: J004400
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.