LIAZ 101.860.
- 1988
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
- 189 kW ≈ 257 k
VINJ2FA0174
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/J2FA0174
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LIAZ
- Model
- LIAZ 101.860.
- Typ
- LIAZ 101.860 / 101.860
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 30. 6. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 6. 1988
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 189 kW
- Kategorie
- N3 – Speciální automobil cisternový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Netolice (IČO 00250601) od 22. 7. 2009
- Provozovatel: Město Netolice (IČO 00250601) od 22. 7. 2009
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 6. 1988 | První registrace | Hasičský záchranný sbor okresu Prachatice (IČO 00476803) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 2001 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje (IČO 70882835) | Registr silničních vozidel |
| 26. 2. 2009 | Nový provozovatel | MESTO NETOLICE MÍROVÉ NÁMESTÍ 208 NETOLICE | Registr silničních vozidel |
| 22. 7. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | Město Netolice (IČO 00250601) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 11. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 34 328 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 11. 2026 |
| 5. 11. 2025 | Měření emisí | Vodňany (č. 530713) | 34 282 km | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2026 |
| 8. 11. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 33 858 km | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 11. 2025 |
| 7. 11. 2024 | Měření emisí | Vodňany (č. 530713) | 33 804 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2025 |
| 23. 11. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 33 226 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 11. 2024 |
| 23. 11. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 3 322 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 23. 11. 2024 |
| 23. 11. 2023 | Měření emisí | Vodňany (č. 530713) | 33 185 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2024 |
| 29. 11. 2022 | Opakovaná STK | Vodňany (č. 3309) | 32 278 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 11. 2023 |
| 25. 11. 2022 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 32 237 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 25. 12. 2022 |
| 29. 11. 2021 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 31 189 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 11. 2022 |
| 6. 11. 2020 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 29 777 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 11. 2021 |
| 6. 11. 2019 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 11. 2020 |
| 8. 11. 2018 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 28 478 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 11. 2019 |
| 8. 11. 2018 | Měření emisí | Vodňany (č. 430715) | 28 477 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 11. 2019 |
| 8. 11. 2017 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 27 636 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 11. 2018 |
| 6. 11. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 27 598 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná
| 6. 11. 2017 |
| 28. 11. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 36 326 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 11. 2017 |
| 23. 11. 2015 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 25 714 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 11. 2016 |
| 10. 11. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 25 676 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 10. 12. 2015 |
| 11. 11. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 23 603 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 11. 2015 |
| 7. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 18 618 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 7. 11. 2014 |
| 9. 11. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 21 964 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 11. 2013 |
| 6. 11. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 21 859 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná
| 6. 11. 2012 |
| 16. 12. 2011 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3317) | 21 302 km | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2011 |
| 21. 7. 2011 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 21 121 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 7. 2012 |
| 1. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 20 921 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 3 vážné
| 31. 7. 2011 |
| 2. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 19 998 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 7. 2011 |
| 13. 7. 2009 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 19 194 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 7. 2010 |
| 9. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 19 194 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 3 nebezpečné
| 9. 7. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Prachatice (IČO 00476803)
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje (IČO 70882835)
-
Nový provozovatel MESTO NETOLICE MÍROVÉ NÁMESTÍ 208 NETOLICE
-
Nový vlastník a provozovatel Město Netolice (IČO 00250601)Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2012 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2013 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2014 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2015 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2015 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2016 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2017 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-16-11-0171
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-17-11-0038
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2018 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-17-11-0044
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2019 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-18-11-0052
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2020 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-19-11-0031
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2021 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-20-11-0045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2022 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-21-11-0228
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 12. 2022 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-11-0206
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2023 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-11-0228
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-11-3805Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-11-3825
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-11-1147
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-11-1266
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- LIAZ
- Obchodní označení
- LIAZ 101.860.
- Typ
- LIAZ 101.860 / 101.860
- Typ kód
- 101.860
- VIN
- J2FA0174
- PČV
- 5991222
- Druh vozidla
- Speciální automobil cisternový
- Druh vozidla 2. ř.
- C
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- LIAZ N.P. JABLONEC NAD NISOU
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 30. 6. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 6. 1988
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ POŽÁRNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- LIAZ N.P. JABLONEC NAD NISOU
- Typ motoru
- MŠ 637
- Číslo motoru
- J51-292-1190N
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 189 / 2050
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 32 / 60
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 0
- Za jízdy
- 85
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7770/ 2500/ 3350
- Rozvor [mm]
- 4300
- Provozní hmotnost
- 11890
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6320/ 6320
9680/ 9680
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 16900/ 16900
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 2.9
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11,00 R 20 16 PR/ 8,0 - 20
11,00 R 20 16 PR/ 8,0 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA, N.P. VYSOKÉ MÝTO
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 9 / 9 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- závěs 16 ČSN 30 3660.2
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UL042801
- Číslo ORV
- UAF753349
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- Další záznamy
- VOZIDLO JE VYBAVENO DVĚMA ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY MODRÉ BARVY/VÝJIMKY Z VYHLÁŠKY FMD Č.41/1984 SB.,VIZ.PŘÍLOHA/VOZIDLO JE POSTAVENO NA ŠASI LIAZ 101.860/SCHVÁLENÉ MV ČSR-SD Č.J. 12-2992/87/ A UDĚLENÉ VÝJIMKY PRO ŠASI ZŮSTAVAJÍ V PLATNOSTI.
PŘÍLOHA K ZÁKLADNÍMU TECHNICKÉMU POPISU SCHVÁLENÉHO TYPU VOZIDLA CAS 25 - L 101 - POVOLENÉ VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY
FMD Č.41/1984 SVB., S PLATNOSTÍ DO 31.12.1987// §48 ODST. 8A; §76 ODST. 4; ODST. 22/7; 40/2;43/2;54/1;57/1;58/1;60/2
VOZIDLO ZAŘAZENO DO IZS.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: J2FA0174
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.