LIAZ 101.860.

  • 1988
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 189 kW ≈ 257 k

VINJ2FA0267

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 12:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/J2FA0267

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LIAZ
Model
LIAZ 101.860.
Typ
LIAZ 101.860 CAS 25
Rok výroby
1988
Datum 1. registrace
26. 10. 1988
Datum 1. registrace v ČR
26. 10. 1988
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
189 kW
Kategorie
N3 – Speciální automobil cisternový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
2 836 km
při prohlídce 10. 3. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
Gumokov, a.s.
od 11. 12. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 10. 1988 První registrace Registr silničních vozidel
10. 7. 1995 Nový provozovatel Obuvnický průmysl - Svit Sázavan, kombinátní podnik (IČO 00013552) Registr silničních vozidel
10. 6. 2003 Nový vlastník a provozovatel Yokohama TWS Czech Republic a.s. (IČO 00012190) Registr silničních vozidel
30. 10. 2012 Nový provozovatel Gumokov, a.s. (IČO 00012131) Registr silničních vozidel
11. 12. 2012 Nový vlastník a provozovatel Gumokov, a.s. (IČO 00012131) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 000 201020132016201920222025 9. 4. 2009: 15 916 km9. 4. 2009: 15 928 km8. 4. 2010: 16 882 km15. 4. 2010: 16 914 km14. 4. 2011: 17 764 km12. 4. 2012: 18 905 km15. 11. 2012: 19 267 km2. 4. 2013: 209 km5. 5. 2014: 615 km4. 5. 2015: 918 km28. 4. 2016: 1 315 km19. 4. 2017: 1 724 km18. 4. 2018: 2 020 km3. 4. 2019: 2 361 km4. 4. 2019: 2 367 km30. 3. 2020: 2 508 km30. 3. 2020: 2 513 km22. 3. 2021: 2 544 km17. 3. 2022: 2 577 km17. 3. 2022: 2 583 km14. 3. 2023: 2 662 km14. 3. 2023: 2 668 km16. 3. 2023: 2 680 km13. 3. 2024: 2 747 km13. 3. 2024: 2 753 km12. 3. 2025: 2 787 km12. 3. 2025: 2 793 km10. 3. 2026: 2 830 km10. 3. 2026: 2 836 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 3. 2026 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 2 836 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
10. 3. 2027
10. 3. 2026 Měření emisí Hradec Králové (č. 460251) 2 830 km způsobilé bez závad 10. 3. 2028
12. 3. 2025 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 2 793 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
12. 3. 2026
12. 3. 2025 Měření emisí Hradec Králové (č. 460251) 2 787 km způsobilé bez závad 12. 3. 2027
13. 3. 2024 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 2 753 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
13. 3. 2025
13. 3. 2024 Měření emisí Hradec Králové (č. 460251) 2 747 km způsobilé bez závad 13. 3. 2026
16. 3. 2023 Opakovaná STK Hradec Králové (č. 3618) 2 680 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
14. 3. 2024
14. 3. 2023 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 2 668 km nezpůsobilé
7 lehkých, 3 vážné, 1 nebezpečná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.3.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 3.3.3.2 Některé povinné zařízení pro nepřímý výhled, při sezení na místě řidiče v normální jízdní poloze, nezajišťuje předepsané pole výhledu směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo nebo zařízení kamera -monitor nefunguje správně nebo není funkční. vážná
  • 1.3.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
14. 3. 2023 Měření emisí Hradec Králové (č. 460251) 2 662 km způsobilé bez závad 14. 3. 2025
17. 3. 2022 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 2 583 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 3. 2023
17. 3. 2022 Měření emisí Hradec Králové (č. 460251) 2 577 km způsobilé bez závad 17. 3. 2024
22. 3. 2021 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 2 544 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 3. 2022
30. 3. 2020 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 2 513 km způsobilé
10 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 3. 2021
30. 3. 2020 Měření emisí Hradec Králové (č. 460251) 2 508 km způsobilé bez závad 30. 3. 2021
4. 4. 2019 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 2 367 km způsobilé
9 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 4. 2020
3. 4. 2019 Měření emisí Hradec Králové (č. 460251) 2 361 km způsobilé bez závad 3. 4. 2020
18. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Hradec Králové (č. 3618) 2 020 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 4. 2019
19. 4. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 1 724 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 4. 2018
28. 4. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 1 315 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
28. 4. 2017
4. 5. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 918 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 5. 2016
5. 5. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 615 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 5. 2015
2. 4. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 209 km nižší než dříve způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
2. 4. 2014
15. 11. 2012 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3618) 19 267 km způsobilé bez závad
12. 4. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 18 905 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 4. 2013
14. 4. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 17 764 km způsobilé bez závad 14. 4. 2012
15. 4. 2010 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3713) 16 914 km způsobilé bez závad 8. 4. 2011
8. 4. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 16 882 km nezpůsobilé
1 vážná, 1 nebezpečná
  • 2011 Vozidlo nedosáhne předepsaného brzdného účinku, aniž by byla překročena nejvyšší přípustná ovládací síla (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 4032 V uložení některého kola je nadměrná radiální nebo axiální vůle, která může ovlivňovat ovladatelnost vozidla (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
9. 4. 2009 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3713) 15 928 km způsobilé
2 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 4. 2010
9. 4. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 15 916 km nezpůsobilé
2 lehké, 1 nebezpečná
  • 2021 Účinek brzd na protilehlých kolech téže nápravy (kterékoli) není souměrný; rozdíl brzdných sil na obvodu těchto kol je větší než 30% (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
  2. Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE
  3. Nový vlastník a provozovatel Yokohama TWS Czech Republic a.s. (IČO 00012190)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE
  5. Nový provozovatel Gumokov, a.s. (IČO 00012131)
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
  7. Nový vlastník a provozovatel Gumokov, a.s. (IČO 00012131)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2015 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2016 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2017 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2018 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-17-04-1218
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2019 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-18-04-1532
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2020 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-19-04-0345
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2021 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-20-03-1863
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2022 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-21-03-1204
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2023 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-22-03-1330
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-23-03-0840
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2024 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-23-03-0983
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2025 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-24-03-0853
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2026 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-25-03-0662
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2027 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-26-03-0523
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
LIAZ
Obchodní označení
LIAZ 101.860.
Typ
LIAZ 101.860 CAS 25
VIN
J2FA0267
PČV
9663437
Druh vozidla
Speciální automobil cisternový
Druh vozidla 2. ř.
CISTERNOVÁ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
LIAZ, N.P., JABLONEC NAD NISOU, ČR
Rok výroby
1988
Datum 1. registrace
26. 10. 1988
Datum 1. registrace v ČR
26. 10. 1988
Druh (typ)
SPECIÁLNÍ POŽÁRNÍ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
LIAZ, N.P., JABLONEC NAD NISOU, ČR
Typ motoru
MŠ 637
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
189 / 2050
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ČSN 32,2
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 0
Za jízdy
85

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7770/ 2500/ 3350
Rozvor [mm]
4300
Provozní hmotnost
11890
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6320/ 6320
9680/ 9680
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
16900/ 16900
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
2.5
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,00 R 20 16 PR/ 8,0 - 20
11,00 R 20 16 PR/ 8,0 - 20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA, N.P., VYSOKÉ MÝTO, ČR
Výrobní číslo karoserie
J2FA0267
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
9 / 9 / 0
Spojovací zařízení - druh
závěs 16 ČSN 30 3660.2
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBI885975
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
*S,S.1: 8+1
POVOLENY VÝJIMKY Z VYHLÁŠKY FMD Č.41/84 SB.(§/ODST.):
14/1, 20/1, 40/4, 42/1, 76/4
30.9.1988 VOZIDLO JE POSTAVENO NA ŠASI LIAZ 101.860 /SCHVÁLENÉ MV ČSR-SD Č.J. 12-2992/87/ A UDĚLENÉ VYÝJIMKY PRO ŠASI ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI
VÝJIMKY Z VYHLÁŠKY FMD Č. 41/1984 SB. (§/ODST.):
§48/8A - VOZIDLO NENÍ VYBAVENO DOPLŇKOVÝMI SVÍTILNAMI S OBRYSOVÝMI SVĚTLY
§76/4 - NEPROVEDENÉ A NEVYZNAČENÉ HOMOLOGACE
22/7 - JEDNOTNÉ USTANOVENÍ PRO HOMOLOGACI ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK
40/2 - JEDNOTNÉ USTANOVENÍ PRO HOMOLOGACI AUTOMOBILU Z HLEDISKA HLUKU
43/2 - JEDNOTNÉ USTANOVENÍ PRO SCHVÁLENÍ MONTÁŽE ZAŘÍZENÍ PRO OSVĚTLENÍ A SVĚTELNÉ SIGNALIZACE
54/1 - JEDNOTNÉ USTANOVENÍ PRO HOMOLOGACI ZVUKOVÝCH VÝSTRAŽNÝCH ZAŘÍZENÍ
57/1 - JEDNOTNÉ USTANOVENÍ PRO HOMOLOGACI ZASKLÍVÁNÍ A ZASKLÍVACÍHO MATERIÁLU
58/1 - JEDNOTNÉ USTANOVENÍ PRO HOMOLOGACI VYBAVENÍ A MONTÁŽE RYCHLOMĚRU
60/2 - NENÍ ZAJIŠŤOVACÍ ZAŘÍZENÍ PROTI NEOPRÁVNĚNÉMU POUŽITÍ
VOZIDLO JE OPATŘENO DVĚMA ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY MODRÉ BARVY.

Další ověření (externí odkazy)