OPEL CAMPO
- 1993
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 2499 cm³
- 56 kW ≈ 76 k
VINJAATFS54HP7104022
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JAATFS54HP7104022
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1993. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- OPEL
- Model
- CAMPO
- Typ
- OPEL CAMPO 2.5 D CREW CAB JAATFS54 / CREW CAB
- Rok výroby
- 1993
- Datum 1. registrace
- 9. 9. 1993
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 9. 1993
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2499 cm³
- Výkon
- 56 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Holýšov (IČO 00253367) od 6. 10. 2004
- Provozovatel: Město Holýšov (IČO 00253367) od 6. 10. 2004
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 9. 9. 1993 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 16. 9. 1993 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 16. 9. 1993 | Nový provozovatel | BRŮHA JOSEF ZEMĚDĚLSKÁ 8 JABLONEC NAD NISOU (IČO 12044122) | Registr silničních vozidel |
| 18. 12. 2002 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 27. 9. 2004 | Nový provozovatel | MESTO HOLÝŠOV,NÁMESTÍ 5.KVETNA 32,HOLÝŠOV | Registr silničních vozidel |
| 6. 10. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | Město Holýšov (IČO 00253367) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 9. 2026 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | 139 802 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 9. 2027 |
| 30. 9. 2026 | Měření emisí | Horšovský Týn (č. 440121) | 139 801 km | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2028 |
| 15. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 139 668 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 10. 2027 |
| 24. 10. 2024 | Opakovaná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 139 394 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 10. 2026 |
| 30. 9. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 139 182 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 30. 10. 2024 |
| 27. 9. 2023 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | 138 912 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 9. 2024 |
| 27. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 138 912 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 9. 2025 |
| 27. 9. 2022 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | 138 629 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 9. 2023 |
| 27. 9. 2022 | Měření emisí | Horšovský Týn (č. 440116) | 138 628 km | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2024 |
| 27. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 138 473 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 9. 2022 |
| 30. 9. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 138 018 km | způsobilé | 3 lehké
| 30. 9. 2021 |
| 1. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 137 722 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 10. 2020 |
| 3. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 137 457 km | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2019 |
| 9. 10. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 137 051 km | způsobilé | 7 lehkých
| 9. 10. 2018 |
| 11. 10. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 136 862 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 10. 2017 |
| 24. 11. 2015 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 136 313 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 10. 2016 |
| 12. 10. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 136 152 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 11. 11. 2015 |
| 7. 10. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 135 935 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 10. 2015 |
| 10. 10. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 135 662 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 10. 2014 |
| 10. 10. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 135 601 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
| 10. 10. 2013 |
| 10. 10. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 135 662 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 10. 2015 |
| 10. 10. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 135 197 km | nezpůsobilé | 1 vážná, 2 nebezpečné
| 10. 10. 2012 |
| 10. 10. 2012 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 135 257 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 10. 2013 |
| 17. 10. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 134 806 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 10. 2012 |
| 19. 10. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 134 399 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 10. 2011 |
| 7. 10. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 33 436 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 10. 2010 |
| 9. 10. 2008 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 132 702 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 10. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel BRŮHA JOSEF ZEMĚDĚLSKÁ 8 JABLONEC NAD NISOU (IČO 12044122)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel MESTO HOLÝŠOV,NÁMESTÍ 5.KVETNA 32,HOLÝŠOV
-
Nový vlastník a provozovatel Město Holýšov (IČO 00253367)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2012 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2015 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICEPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2015 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2016 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-10-1833
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2019 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-18-10-0231
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2020 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-19-10-0019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2021 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-20-09-0618
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2022 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-21-09-0589
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2023 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-22-09-0525
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2025 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-09-1346Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-09-1349
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2024 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-24-09-2396
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2025 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-24-10-0512
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2026 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-25-10-0282
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2027 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-26-09-0527
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (OPEL CAMPO 1993 v ČR obvykle 1,6, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 39,3 %
Srovnáváme s 201 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu OPEL CAMPO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- OPEL
- Obchodní označení
- CAMPO
- Typ
- OPEL CAMPO 2.5 D CREW CAB JAATFS54 / CREW CAB
- Typ kód
- CREW CAB
- VIN
- JAATFS54HP7104022
- PČV
- 4045422
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- ISUZU MOTORS, LTD., JAPONSKO
- Rok výroby
- 1993
- Datum 1. registrace
- 9. 9. 1993
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 9. 1993
- Druh (typ)
- PICK-UP 4DV.
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ISUZU MOTORS, LTD., JAPONSKO
- Typ motoru
- 4JA1
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 56 / 3800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2499
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 130
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 91/441
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.07
- Spotřeba předpis
- ČSN6,8
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11.8 / 8.5 / 11.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 0
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4920/ 1690/ 1710
- Rozvor [mm]
- 3025
- Provozní hmotnost
- 1705
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2650/ 2650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1100/ 1100
1680/ 1680
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1450/ 1450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4100/ 4100
- Ložná délka
- 1050
- Ložná šířka
- 1530
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205 R16-104Q/ 6 J X 16
205 R16-104Q/ 6 J X 16
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2214-002-05
- Číslo TP
- UE774711
- Číslo ORV
- UAS367972
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- zaevidováno výstražné a rozhlasové zařízení AZD 530A Vozidlo zařazené do IZS
- Další záznamy
- Vozidlo splňuje ustanovení vyhláška FMD 41/84 Sb., s vyjímkou (§/odst.):
21/3-neodpovídá barva sdělovače žhavení motoru
31/4-geometrie sezení plně neodpovídá
38/4-výfuk šikmo dolů
42/4-není odpojovač akumulátoru
50/4-zadní mlhové světlo svítí současně s dálkovými světlomaty
Podle výbavy se zvyšuje pohotovostná a snižije užitečná hmotnost mo cca 50 kg.
V případě výbavy laminátovou střechou ložné plochy typ Vabro 989 se mění následující údaje
*14:výška:1 800 mm/1 940 mm s nosičem
*G:provozní hmotnost:1 745 kg/1 770 kg s nosičem
užitečná hmotnost:905 kg/880 kg s nosičem
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/20001 Sb., ve znění pozdějších změn a doplňků.
Vozidlo vybaveno výstražným světelným zařízením AZD 530 A modré barvy.
DNE 16.04.2018 VIN VYRAŽENO NAHRADNÍ TECHNOLOGIÍ. RAŽBA PROVEDENA POD PŮVODNÍM
ČÍSLEM VIN.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: JAATFS54HP7104022
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.