OPEL CAMPO
- 1996
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2499 cm³
- 56 kW ≈ 76 k
VINJAATFS54HT9101188
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 14:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JAATFS54HT9101188
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- OPEL
- Model
- CAMPO
- Typ
- OPEL CAMPO 2.5 D / TFS54
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 25. 6. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 6. 1996
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2499 cm³
- Výkon
- 56 kW
- Kategorie
- N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé
Aktuálně v registru
- Vlastník: Roman Nezbeda (IČO 63104750) od 18. 7. 2005
- Provozovatel: Roman Nezbeda (IČO 63104750) od 18. 7. 2005
Obvyklé u modelu 17 let po roce výroby (všechny roky výroby): 185–288 tis. km (medián 226 137 km, 240 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 6. 1996 | První registrace | Zeppelin CZ s.r.o. (IČO 18627226) | Registr silničních vozidel |
| 16. 2. 2004 | Nový provozovatel | Jaromír Kučera | Registr silničních vozidel |
| 11. 3. 2004 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 11. 7. 2005 | Nový provozovatel | ROMAN NEZBEDA | Registr silničních vozidel |
| 18. 7. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | Roman Nezbeda (IČO 63104750) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 1. 2013 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | 261 871 km | způsobilé | 12 lehkých
| 16. 1. 2015 |
| 16. 1. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | 261 824 km | dočasně způsobilé | 12 lehkých, 5 vážných
| 15. 2. 2013 |
| 4. 1. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | 241 218 km | nezpůsobilé | 9 lehkých, 3 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 4. 1. 2011 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | 241 218 km | způsobilé | 9 lehkých
| 4. 1. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zeppelin CZ s.r.o. (IČO 18627226)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Nový provozovatel Jaromír Kučera
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel ROMAN NEZBEDA
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: PRŮBĚŽNÁ 76, 100 31, PRAHA 10
-
Nový vlastník a provozovatel Roman Nezbeda (IČO 63104750)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2013 · stanice: PRŮBĚŽNÁ 76, 100 31, PRAHA 10
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2013 · stanice: PRŮBĚŽNÁ 76, 100 31, PRAHA 10
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2015 · stanice: PRŮBĚŽNÁ 76, 100 31, PRAHA 10
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (OPEL CAMPO 1996 v ČR v průměru 1,9, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 65,7 %
Srovnáváme s 108 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu OPEL CAMPO
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- OPEL
- Obchodní označení
- CAMPO
- Typ
- OPEL CAMPO 2.5 D / TFS54
- Varianta
- CREW CAB
- Typ kód
- TFS54
- VIN
- JAATFS54HT9101188
- PČV
- 10043171
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- PICK-UP
- Kategorie vozidla
- N1G
- Výrobce vozidla
- ISUZU MOTORS, LTD., SHINGAWA-KU, TOKYO, JAPONSKO
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 25. 6. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 6. 1996
- Druh (typ)
- PICK-UP
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ISUZU MOTORS, LTD., SHINGAWA-KU, TOKYO, JAPONSKO
- Typ motoru
- 4JA1-T
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 56 / 3800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2499
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 125
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 93/59 S21
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,95
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8,3 / 7,3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4920/ 1690/ 1710
- Rozvor [mm]
- 3025
- Provozní hmotnost
- 1790
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2650/ 2650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1100/ 1100
1680/ 1680
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1450/ 1450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4100/ 4100
- Ložná délka
- 1510
- Ložná šířka
- 1530
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205 R 16 104 Q / 6JJ X 16
205 R 16 104 Q / 6JJ X 16
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ISUZU MOTORS, LTD., SHINGAWA-KU, TOKYO, JAPONSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A 50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 2214-008-00
- Číslo TP
- AN232716
- Číslo ORV
- UAA176201
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: JAATFS54HT9101188
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.