OPEL CAMPO
- 1996
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3059 cm³
VINJAATFS69HT9100679
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 10:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JAATFS69HT9100679
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- OPEL
- Model
- CAMPO
- Typ
- OPEL CAMPO 3.1 D
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 25. 9. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 9. 1996
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3059 cm³
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Čelákovice (IČO 00240117) od 18. 4. 2007
- Provozovatel: Město Čelákovice (IČO 00240117) od 18. 4. 2007
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 9. 1996 | První registrace | ŠKODA a.s. (IČO 00213101) | Registr silničních vozidel |
| 9. 12. 1999 | Nový provozovatel | ŠKODA SLUŽBY s.r.o. (IČO 47718692) | Registr silničních vozidel |
| 20. 3. 2001 | Nový provozovatel | TA Služby, a.s. (IČO 26319390) | Registr silničních vozidel |
| 1. 11. 2006 | Nový provozovatel | JOSEF VRASPÍR-AZ SERVIS | Registr silničních vozidel |
| 18. 4. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | Město Čelákovice (IČO 00240117) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 10. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 55 095 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 10. 2027 |
| 20. 10. 2025 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | 54 592 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2026 |
| 20. 10. 2025 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | 54 592 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2027 |
| 3. 10. 2024 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | 54 245 km | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2025 |
| 28. 7. 2023 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | 53 854 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 7. 2025 |
| 28. 7. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | 53 854 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 7. 2024 |
| 28. 7. 2022 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | 53 326 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 7. 2023 |
| 28. 7. 2022 | Měření emisí | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 120903) | 53 325 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2024 |
| 3. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 52 850 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 6. 2022 |
| 2. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 52 519 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 6. 2021 |
| 22. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 52 137 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 5. 2020 |
| 24. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 51 442 km | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2019 |
| 2. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 50 476 km | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2018 |
| 2. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 50 074 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 5. 2017 |
| 23. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 49 500 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 4. 2017 |
| 25. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 48 760 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 4. 2015 |
| 25. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 48 760 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 4. 2016 |
| 29. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 48 215 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2014 |
| 29. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 48 215 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2015 |
| 27. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | 47 598 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 4. 2013 |
| 27. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 47 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 4. 2012 |
| 29. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 46 000 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2011 |
| 27. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 45 000 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ŠKODA a.s. (IČO 00213101)
-
Nový provozovatel ŠKODA SLUŽBY s.r.o. (IČO 47718692)
-
Nový provozovatel TA Služby, a.s. (IČO 26319390)
-
Nový provozovatel JOSEF VRASPÍR-AZ SERVIS
-
Nový vlastník a provozovatel Město Čelákovice (IČO 00240117)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2013 · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2015 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad LabemPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2014 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2016 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad LabemPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2015 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2017 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2017 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2018 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-17-05-0040
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2019 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-18-05-1608
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2020 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-19-05-1294
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2021 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-20-06-0127
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2022 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-21-06-0246
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2023 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3247-22-07-0513
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2025 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3247-23-07-0615Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2024 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3247-23-07-0619
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2025 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3247-24-10-0093
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2027 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3247-25-10-0565Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2026 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3247-25-10-0572
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (OPEL CAMPO 1996 v ČR v průměru 1,9, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 65,7 %
Srovnáváme s 108 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu OPEL CAMPO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- OPEL
- Obchodní označení
- CAMPO
- Typ
- OPEL CAMPO 3.1 D
- VIN
- JAATFS69HT9100679
- PČV
- 11937200
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- POŽÁRNÍ -RZA 1
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- ISUZU, JAPONSKO
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 25. 9. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 9. 1996
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Typ motoru
- 4 JG2-T
- Číslo motoru
- 271560
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3059
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 140
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 490/ 1690/ 2120
- Rozvor [mm]
- 3025
- Provozní hmotnost
- 2650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 0/ 2650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1100/ 1100
1680/ 1680
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1450/ 1450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4100/ 4100
- Ložná délka
- 1505
- Ložná šířka
- 1530
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205 R16C -104Q/ 6JJ X 16
205 R16C -104Q/ 6JJ X 16
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- JAATFS69HT9100679
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UM883692
- Číslo ORV
- UAF318416
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- VÝJIMKY Z VYHL. FMD Č. 41/64 SB. §21/3, 31.4, 38/4, 42/4, 50/4
PODLE VÝBAVY SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ A SNIŽUJE UŽITEČNÁ HMOTNOST O 50 KG.
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVZ MODRÉ BARVY
21.10.2008 ZÁPIS TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ TŘÍDA A50-X
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: JAATFS69HT9100679
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.