ISUZU/CHARVÁT CTS
- 2023
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 5193 cm³
- 177 kW ≈ 241 k
VINJALFSR90JM7000062
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 12:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JALFSR90JM7000062
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ISUZU/CHARVÁT CTS
- Typ
- / CTS 10-36-S-CTS
- Datum 1. registrace
- 7. 7. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2023
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 5193 cm³
- Výkon
- 177 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Sedlčanské technické služby,s.r.o. (IČO 27167127) od 7. 7. 2023
- Provozovatel: Sedlčanské technické služby,s.r.o. (IČO 27167127) od 7. 7. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 7. 2023 | První registrace | Sedlčanské technické služby,s.r.o. (IČO 27167127) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 7. 2026 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | 64 765 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2027 |
| 7. 7. 2026 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | 64 465 km | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2027 |
| 10. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 42 660 km | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2026 |
| 8. 7. 2024 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | 20 248 km | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2025 |
| 8. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 20 248 km | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2025 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Sedlčanské technické služby,s.r.o. (IČO 27167127)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2024Vybavení zapsané v registru: HYDRAULICKÁ RUKAVybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2025 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-24-07-0136
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2026 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-25-07-0209
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2027 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-26-07-0200
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- HYDRAULICKÁ RUKA
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- ISUZU/CHARVÁT CTS
- Typ
- / CTS 10-36-S-CTS
- Varianta
- 90
- Verze
- BEAAFMC096BEWLS
- Typ kód
- CTS 10-36-S-CTS
- VIN
- JALFSR90JM7000062
- PČV
- 17981612
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- ISUZU MOTORS LIMITED, JAPONSKO
- Datum 1. registrace
- 7. 7. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2023
- Druh (typ)
- 09 VOZIDLO S HÁKOVÝM ZDVIHACÍM ZAŘÍZENÍM
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ISUZU MOTORS LIMITED
- Typ motoru
- 4HK1
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 177 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 5193
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1797
- Za jízdy
- 75.4
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6760/ 2250/ 2900
- Rozvor [mm]
- 3790
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6710
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
9000/ 9000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 17500/ 17500
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 265/70 R19.5 140/138 M/ 19.5 X 6.75 147
265/70 R19.5 140/138 M [2]/ 19.5 X 6.75 147
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CHARVÁT CTS A.S., OKŘÍNEK, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 0043-137722
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e8*NIV18/858*PD3057
- Číslo TP
- UN585752
- Číslo ORV
- UBF576979
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 07.07.2023 NOVÉ VOZIDLO KOUPENO V ČR, JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENO VE II. STUPNI VÝROBY NA MÚ PODĚBRADY POD Č. e8*NIV18/858*PD3057
- Další záznamy
- 07.07.2023 NOVÉ VOZIDLO VYROBENO VE II. STUPNI VÝROBY, JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENO DNE 22.06.2023 NA MÚ PODĚBRADY POD Č. SCHVÁLENÍ E8*NIV18/858*PD3057.
VOZIDLO JE VYBAVENO HYDRAULICKÝM NAKLÁDACÍM JEŘÁBEM HMF TYP 610K-RC. VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY. VOZIDLO VYROBENO V ZÁKLADNÍM STUPNI Č. SCHVÁLENÍ E4*2007/46*0988*07 VÝROBCEM ISUZU MOTORS LIMITED, TOVÁRNÍ ZNAČKA: ISUZU, TYP/VARIANTA/VERZE: F3R/90/BEAAFMC096BEWLS A JE VYBAVENO VÝROBNÍM ŠTÍTKEM V DALŠÍM STUPNI VÝROBCE CHARVÁT CTS A.S. VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: JALFSR90JM7000062
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.