ISUZU
- 2018
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 5193 cm³
- 177 kW ≈ 241 k
VINJALFSR90LH7000016
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JALFSR90LH7000016
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ISUZU
- Typ
- ISUZU F3R / F3R
- Datum 1. registrace
- 18. 7. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 7. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 5193 cm³
- Výkon
- 177 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic (IČO 25259431) od 18. 7. 2018
- Vlastník: MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic (IČO 25259431) od 14. 6. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 7. 2018 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 18. 7. 2018 | Nový provozovatel | MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic (IČO 25259431) | Registr silničních vozidel |
| 14. 6. 2023 | Nový vlastník | MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic (IČO 25259431) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 7. 2026 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 73 291 km | způsobilé | 2 lehké | 16. 7. 2027 |
| 16. 7. 2026 | Měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 560701) | 30 973 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2027 |
| 25. 7. 2025 | Opakovaná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 59 164 km | způsobilé | 2 lehké | 25. 7. 2026 |
| 18. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 59 039 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 17. 8. 2025 |
| 19. 7. 2024 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 489 240 km | způsobilé | 2 lehké | 19. 7. 2025 |
| 19. 7. 2024 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 48 924 km | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2025 |
| 20. 7. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 40 696 km | způsobilé | 1 lehká | 20. 7. 2024 |
| 4. 7. 2023 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 40 270 km | nezpůsobilé | 1 vážná | |
| 4. 7. 2023 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 40 269 km | nezpůsobilé | 1 vážná | |
| 24. 5. 2023 | Evidenční kontrola | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 38 965 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 32 490 km | způsobilé | 5 lehké | 20. 7. 2023 |
| 21. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 21 954 km | způsobilé | 5 lehké | 21. 7. 2022 |
| 14. 7. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 14 799 km | způsobilé | 1 lehká | 14. 7. 2021 |
| 14. 7. 2020 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 14 798 km | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2021 |
| 17. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 9 580 km | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2020 |
| 12. 7. 2018 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Plzeň (č. 3413) | 36 km | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2018 |
| 12. 7. 2018 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 35 km | – | bez závad | 12. 7. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-07-2514
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic (IČO 25259431)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2020 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-19-07-0136
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2021 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-20-07-0105
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2022 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-21-07-0158
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2023 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-22-07-0167
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-23-05-0283
-
Nový vlastník MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic (IČO 25259431)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2024 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-23-07-0106
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2025 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-24-07-0180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2025 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-25-07-0141
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2026 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-25-07-0178
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2027 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-26-07-0114
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- ISUZU
- Typ
- ISUZU F3R / F3R
- Varianta
- 90
- Verze
- BEBAGMC128BCW
- Typ kód
- F3R
- VIN
- JALFSR90LH7000016
- PČV
- 15293140
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- ISUZU MOTORS LIMITED, JAPONSKO
- Datum 1. registrace
- 18. 7. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 7. 2018
- Druh (typ)
- 06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ISUZU MOTORS LIMITED
- Typ motoru
- 4HK1
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 177 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 5193
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2016/1718C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 1800
- Za jízdy
- 78.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7870/ 2550/ 3110
- Rozvor [mm]
- 4360
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 5650
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
9000/ 9000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 17500/ 17500
- Ložná délka
- 5700
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 265/70R19.5/ 19.5X6.75
265/70R19.5 [2]/ 19.5X6.75
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- OSONA PLZEŇ A.S., PLZEŇ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 0094/18
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e4*2007/46*0988*02
- Číslo TP
- UF722787
- Číslo ORV
- UBF403655
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- 16.7.2018 VOZIDLO DOSTAVĚNO VE II. STUPNÍ VÝROBY. TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST SCHVÁLENA
Č.J. SZ MMP/176347/18. PROVEDEN ZÁPIS DOTČENÝCH ÚDAJŮ. VOZIDLO JE VYBAVENO DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM
ŠTÍTKEM VE II. STUPNI VÝROBY, KTERÝ JE UMÍSTĚN NA PŘEDNÍM ČELE VALNÍKOVÉ NÁSTAVBY V LEVÉ SPODNÍ ČÁSTI.
TP ZAVEDEN V BIANCO TP V RV.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: JALFSR90LH7000016
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.