CASE IH MAGNUM 280
- 2018
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 8709 cm³
- 232 kW ≈ 315 k
VINJJAM0280CJRF92579
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 22:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JJAM0280CJRF92579
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 14. 4. 2020. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CASE IH
- Model
- MAGNUM 280
- Typ
- / RK
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 18. 12. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 4. 2020
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8709 cm³
- Výkon
- 232 kW
- Kategorie
- T1a – TRAKTOR KOLOVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968) od 14. 4. 2020
- Provozovatel: Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968) od 14. 4. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 12. 2018 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 14. 4. 2020 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 14. 4. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 11. 2022 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 3 377 km | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2026 |
| 9. 4. 2020 | Evidenční kontrola | Vlachovo Březí (č. 3317) | 11 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 4. 2020 | Evidenční kontrola | Vlachovo Březí (č. 3317) | 11 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2022
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-20-04-0034
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-20-04-0053
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝVybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2026 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-11-0204
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- CASE IH
- Obchodní označení
- MAGNUM 280
- Typ
- / RK
- Varianta
- RKCSFNL
- Typ kód
- RK
- VIN
- JJAM0280CJRF92579
- PČV
- 16243055
- Druh vozidla
- TRAKTOR KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1a
- Výrobce vozidla
- CNH INDUSTRIAL AMERICA LLC, RACINE, USA
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 18. 12. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 4. 2020
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F2CFE614G*B
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 232 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8709
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Hydropohon
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68QA
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 2200
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6575/ 2456/ 3430
- Rozvor [mm]
- 3055
- Provozní hmotnost
- 11030
- Hmotnosti provozní Do
- 11730
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7760/ 7760
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 30000/ 27000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 600/70R30 159A8/ W18Lx30
710/70R42 173A8/ DW23Ax42
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CNH INDUSTRIAL AMERICA LLC, RACINE, USA
- Barva
- ČERVENÁ
- Barva doplňková
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT. 4N, 3
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11295-05
- ES/EU
- e13*167/2013*00152*00
- Číslo TP
- ZA141234
- Číslo ORV
- ZAB017639
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Doplňkový text na TP
- GENERALI-9336286600.
- Další záznamy
- Čelní hydraulika, maják oranžové barvy, tažné zařízení: Třída C zn. CBM, typ GTF 30014.
Na základě protokolu TÜV SÜV č. 0DE0LEJ0HLX001796 snížena max. rychlost na 40 km/h,
vozidlo zařazeno do kategorie T1a.
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního stroje při
rychlosti do 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla:
*29: 6019 - 6575
*30: 2456 - 2550
*31: 3380 - 3430
*35: 11030 - 11730
Vybavení traktoru přídavnými závažími, dalšími spojovacími zařízeními vč.
svislého zatížení a schválenými rozměry pneumatik a jejich kombinacemi je
uvedeno v návodu k obsluze.
Pro provoz traktoru na pozemních komunikacích platí podmínky
stanovené vyhláškou č. 341/2014 Sb., příloha 12, odst. I); pro konkrétní
hodnoty hmotností přípojného vozidla platí podmínky stanovené v §34 a §35 v
závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, případně další výbavě traktoru.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- celková šířka je větší než je předepsáno při změně rozchodu, použití
dvojmontáže nebo při použití pneu 800/70R38; 900/60 R38 a 900/50 R42.
První registrace vozidla dle TP SRN č. FS764261 (ZBI 243637036) byla 18.12.2018
Vozidlo vyhovuje techn. požadavkům zák. č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: JJAM0280CJRF92579
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.