MITSUBISHI OUTLANDER

  • 2017
  • HNĚDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2268 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINJMBXLGF6WHJ401763

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JMBXLGF6WHJ401763

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 125 dnů (19. 5. 2022 až 21. 9. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MITSUBISHI
Model
OUTLANDER
Typ
CW0
Datum 1. registrace
29. 5. 2017
Datum 1. registrace v ČR
29. 5. 2017
Barva
HNĚDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2268 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
187 787 km
při prohlídce 20. 5. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2025: 94–166 tis. km (medián 127 807 km, 432 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Leasing České spořitelny, a.s.
od 21. 9. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 5. 2017 První registrace Ing. Ladislav Kořínek (IČO 48945447) Registr silničních vozidel
19. 5. 2022 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
21. 9. 2022 Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
21. 9. 2022 Nový provozovatel ECRONAX s.r.o. (IČO 28313399) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000125 000150 000175 000200 000 2022202320242025 18. 5. 2021: 119 357 km13. 5. 2022: 148 575 km20. 9. 2022: 148 903 km18. 5. 2023: 157 203 km20. 5. 2025: 187 786 km20. 5. 2025: 187 787 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 5. 2025 Pravidelná STK Modřice (č. 3762) 187 787 km způsobilé bez závad 20. 5. 2027
20. 5. 2025 Měření emisí Modřice (č. 470324) 187 786 km způsobilé bez závad 20. 5. 2027
18. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Pohořelice (č. 3747) 157 203 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
18. 5. 2025
20. 9. 2022 Evidenční kontrola Pohořelice (č. 3747) 148 903 km způsobilé bez závad
13. 5. 2022 Evidenční kontrola Kosmonosy (č. 3218) 148 575 km způsobilé bez závad
18. 5. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kutná Hora (č. 3216) 119 357 km způsobilé bez závad 18. 5. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Ing. Ladislav Kořínek (IČO 48945447)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2021
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2023 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 284 45, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-21-05-0687
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 293 06, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-22-05-0505
  4. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 691 23, POHOŘELICE · protokol CZ-3747-22-09-0489
  6. Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel ECRONAX s.r.o. (IČO 28313399)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2025 · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 691 23, POHOŘELICE · protokol CZ-3747-23-05-0515
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2027 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 664 42, MODŘICE · protokol CZ-3762-25-05-0737
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 13. 4. 2021, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2015 – 31. 12. 2016) Safety Gate
  • 3. 3. 2021, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 30. 6. 2019) Safety Gate
  • 31. 10. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2017 – 31. 12. 2018) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 9. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
MITSUBISHI
Obchodní označení
OUTLANDER
Typ
CW0
Varianta
GF621
Verze
ALCGC6A7AAAA
Typ kód
CW0
VIN
JMBXLGF6WHJ401763
PČV
14614847
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
MITSUBISHI MC, TOKYO, JAPONSKO
Datum 1. registrace
29. 5. 2017
Datum 1. registrace v ČR
29. 5. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MITSUBISHI MOTORS CORP.
Typ motoru
4N14
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2268
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
190

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
136/2014W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
183 / 137 / 154
Spotřeba předpis
136/2014W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,9 / 5,2 / 5,8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 2625
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4695/ 1810/ 1703
Rozvor [mm]
2670
Provozní hmotnost
1685
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2290/ 2290
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1150/ 1150
1250/ 1250
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4390/ 4390
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/55 R18 97 H / 7.0J X 18 ET 38
225/55 R18 97 H / 7.0J X 18 ET 38
/
/

Karoserie a výbava

Barva
HNĚDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
7 / 7
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6522-0142
ES/EU
e1*2001/116*0406*28
Číslo TP
UI046261
Číslo ORV
UBE076363
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)