MAZDA PREMACY

  • 1999
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • benzin (BA)
  • 1840 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINJMZCP19F201105946

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 17:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JMZCP19F201105946

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Německá demokratická republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAZDA
Model
PREMACY
Typ
MAZDA PREMACY 1.9 JMZCP19F2 / CP19F2
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
20. 8. 1999
Datum 1. registrace v ČR
12. 10. 2010
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1840 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: fyzická osoba od 12. 10. 2010
  • Provozovatel: Petr Goral (IČO 08032955) od 27. 1. 2022
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
310 701 km
při prohlídce 11. 3. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 26 let (všechny roky výroby): 181–264 tis. km (medián 216 262 km, 47 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
fyzická osoba
od 12. 10. 2010

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 8. 1999 První registrace Registr silničních vozidel
12. 10. 2010 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
12. 10. 2010 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
3. 5. 2021 Nový provozovatel FH - partner s.r.o. (IČO 28233638) Registr silničních vozidel
27. 1. 2022 Nový provozovatel Petr Goral (IČO 08032955) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000350 000 20112013201520172019202120232025 29. 9. 2010: 187 747 km29. 9. 2010: 187 756 km11. 10. 2010: 187 769 km2. 10. 2012: 212 514 km19. 9. 2014: 231 377 km17. 8. 2016: 244 093 km27. 8. 2018: 254 791 km27. 8. 2018: 254 793 km24. 8. 2020: 268 483 km25. 8. 2020: 268 494 km3. 5. 2021: 273 914 km26. 1. 2022: 282 555 km14. 9. 2022: 294 738 km21. 11. 2022: 295 671 km22. 11. 2022: 295 682 km11. 3. 2025: 310 689 km11. 3. 2025: 310 701 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 3. 2025 Pravidelná STK Mýto (č. 3404) 310 701 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
11. 3. 2027
11. 3. 2025 Měření emisí Rokycany (č. 440801) 310 689 km způsobilé bez závad 11. 3. 2027
22. 11. 2022 Pravidelná STK Praha (č. 3127) 295 682 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 11. 2024
21. 11. 2022 Měření emisí Praha (č. 410910) 295 671 km způsobilé bez závad 21. 11. 2024
14. 9. 2022 Měření emisí Praha (č. 510920) 294 738 km způsobilé bez závad 14. 9. 2024
26. 1. 2022 Evidenční kontrola Praha (č. 3115) 282 555 km způsobilé bez závad
3. 5. 2021 Evidenční kontrola Praha (č. 3115) 273 914 km způsobilé bez závad
25. 8. 2020 Pravidelná STK Praha (č. 3127) 268 494 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 8. 2022
24. 8. 2020 Měření emisí Praha (č. 410910) – způsobilé bez závad 24. 8. 2022
24. 8. 2020 Měření emisí Praha (č. 410910) 268 483 km způsobilé bez závad 24. 8. 2022
27. 8. 2018 Pravidelná STK Praha (č. 3110) 254 793 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.7.2.2 Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
27. 8. 2020
27. 8. 2018 Měření emisí Praha (č. 410910) 254 791 km – bez závad 27. 8. 2020
17. 8. 2016 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3100) 244 093 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 8. 2018
19. 9. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3302) 231 377 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
19. 9. 2016
2. 10. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3302) 212 514 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 10. 2014
11. 10. 2010 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3302) 187 769 km způsobilé bez závad 11. 10. 2010
29. 9. 2010 Před schvál. tech. způsob. vozidla - opakovaná Jihočeský kraj (č. 3302) 187 756 km způsobilé
2 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 9. 2012
29. 9. 2010 Před schvál. tech. způsob. vozidla Jihočeský kraj (č. 3302) 187 747 km nezpůsobilé
2 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6211 Nesvítí jedno nebo obě brzdová světla, popřípadě světla nemají předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9021 Minimální výbava zčásti chybí, nebo některá část předepsané výbavy není v dobrém technickém stavu (vyžaduje opravu nebo výměnu) (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
29. 9. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2012
    Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2012 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-10-09-1558
    Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-10-09-1523
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-10-10-0514
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2014 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2014 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-12-10-0110
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2016 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-14-09-0850
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2016 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2018 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-16-08-1006
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2018 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2020 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-18-08-0877
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2022 · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-20-08-1011
  10. Nový provozovatel FH - partner s.r.o. (IČO 28233638)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-21-05-0010
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-22-01-1168
  12. Nový provozovatel Petr Goral (IČO 08032955)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2024 · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-22-11-0840
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2027 · stanice: PLZEŇSKÁ 569, 33805, MÝTO · protokol CZ-3404-25-03-0156
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Německá demokratická republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (MAZDA PREMACY 1999 v ČR obvykle 2,3, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 27,2 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 24,7 %

Srovnáváme s 243 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAZDA PREMACY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
MAZDA
Obchodní označení
PREMACY
Typ
MAZDA PREMACY 1.9 JMZCP19F2 / CP19F2
Typ kód
CP19F2
VIN
JMZCP19F201105946
PČV
10722977
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
20. 8. 1999
Datum 1. registrace v ČR
12. 10. 2010
Druh (typ)
5 DVEŘOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAZDA MC, HIROSHIMA, JAPONSKO
Typ motoru
FP
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1840
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
175

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-03B / 96/69
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 2
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.7 / 6.9 / 8.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 4125
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4295/ 1705/ 1570
Rozvor [mm]
2670
Provozní hmotnost
1310
Hmotnosti provozní Do
1415
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1750/ 1750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
930/ 930
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
400/ 400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2950/ 2950
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/65 R 14 85 T/ 5.5JJ X 14 ET 45
185/65 R 14 85 T/ 5.5JJ X 14 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MAZDA MC, HIROSHIMA, JAPONSKO
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4161-01
ES/EU
e1*98/14*0116*00
Číslo TP
UD860892
Číslo ORV
UBC845365
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
ZPŮSOB NABYTÍ: KUP. SMLOUVA DOVOZ SRN POPLATEK NA PODPORU SBĚRU A VYUŽITÍ AUTOVRAKŮ ZAPLACEN DNE 11.10.2010 VE VÝŠI 3.000,-
Další záznamy
Alternativně může být vozidlo vybaveno ráfky o rozměru 6JJ x 15 ET 50
nebo 6.5JJ x 15 nebo 7J x 15 nebo pneumatikami o rozměru 195/55 R 15
82 T, nebo zimními pneumatikami o rozměru 185/65 R 14 85 Q nebo
195/55 R 15 85 Q. 5.5JJx 14 ET45; 185/65 R14 85Q
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo může být také vybaveno pneumatikou na dojetí o rozměru
T 115/70 D 15 90 M na ráfku T4 x 15 ET 45 (pro max.rychlost 80 km/h).
Dále může být vozidlo vybaveno doplňkovou výbavou (např. klimatizací,
střešním oknem, apod.), pak se zvýší pohotovostní a sníží užitečná
hmotnost až o 105 kg.
Vozidlo plní ustanovení ZÁKONA 56/2001 Sb.
změn a doplňků s výjimkami (§/odst.):
33/1 - některé ovladače nejsou označeny předepsanými symboly a nejsou
prosvětleny,
33/8 - na sdruženém sdělovači poruchy brzd a parkovací brzdy chybí
symbol pro parkovací brzdu,
61/7 - výstražná činnost směrových světel není signalizována
předepsaným sdělovačem s přerušovaným světlem červené barvy.

Další ověření (externí odkazy)