MAZDA 6

  • 2021
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2191 cm³
  • 135 kW ≈ 184 k

VINJMZGL692801724221

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JMZGL692801724221

MAZDA 6 – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Overlaet, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 10. 11. 2021. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAZDA
Model
6
Typ
/ GH
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
8. 9. 2021
Datum 1. registrace v ČR
10. 11. 2021
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2191 cm³
Výkon
135 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
79 658 km
při prohlídce 5. 9. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 51–95 tis. km (medián 69 871 km, 225 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníků v registru
PVK Logistics s.r.o.
od 1. 6. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 9. 2021 První registrace Registr silničních vozidel
10. 11. 2021 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
10. 11. 2021 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
10. 11. 2021 Nový provozovatel PVK Logistics s.r.o. (IČO 28456947) Registr silničních vozidel
1. 6. 2026 Nový vlastník PVK Logistics s.r.o. (IČO 28456947) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 2022202320242025 18. 10. 2021: 321 km25. 11. 2023: 43 077 km5. 9. 2025: 79 658 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 79 658 km způsobilé bez závad 5. 9. 2027
25. 11. 2023 Na žádost zákazníka Nové Strašecí (č. 3239) 43 077 km způsobilé bez závad
18. 10. 2021 Evidenční kontrola Nové Strašecí (č. 3239) 321 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2025
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-21-10-1068
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel PVK Logistics s.r.o. (IČO 28456947)
  4. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-25-09-0304
  6. Nový vlastník PVK Logistics s.r.o. (IČO 28456947)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Zprávy z registru

  • zápis tažného zarízení

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (MAZDA 6 2021 v ČR obvykle 2,4, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,2 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 68,1 %

Srovnáváme s 94 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAZDA 6

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
MAZDA
Obchodní označení
6
Typ
/ GH
Varianta
692
Verze
8BW01
Typ kód
GH
VIN
JMZGL692801724221
PČV
17107276
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
MAZDA MOTOR CORP., HIROSHIMA, JAPONSKO
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
8. 9. 2021
Datum 1. registrace v ČR
10. 11. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAZDA
Typ motoru
SH
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
135 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2191
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
219

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832DG
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
154 / 120 / 134
Spotřeba předpis
ES 2018/1832DG
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.8 / 4.6 / 5.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
71/ 3375
Za jízdy
67

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4805/ 1840/ 1480
Rozvor [mm]
2750
Rozchod [mm]
1595/ 1585/ /
Provozní hmotnost
1716
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2237/ 2237
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1177/ 1177
1159/ 1159
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1600/ 1600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
730/ 730
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3837/ 3837
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/45 R19 92 W/ 7 1/2J X 19 ET 45
225/45 R19 92 W/ 7 1/2J X 19 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X, BOSAL GBWJ-V3-920
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6776-0441
ES/EU
e1*2001/116*0448*35
Číslo ORV
UBM255641
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOVOZ SRN TŘÍDA A50-X
Další záznamy
ROZCHOD: 1595+1585
[*42: TŘÍDA A50-X]
CO2: 154/120/134 G/KM
ROZCHOD: 1 595 - 1 585
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20-21:7 1/2J X 17 ET 50; 225/55 R17 97 V
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA DLE TP SRN 08.09.2021.

Další ověření (externí odkazy)