MAZDA SD E 2200
- 1998
- MODRÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 2184 cm³
- 52 kW ≈ 71 k
VINJMZSD1D3200802431
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JMZSD1D3200802431
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1998. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAZDA
- Model
- SD E 2200
- Typ
- /
- Rok výroby
- 1998
- Datum 1. registrace
- 3. 8. 1998
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 8. 1998
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2184 cm³
- Výkon
- 52 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost (IČO 00011789) od 3. 8. 1998
- Provozovatel: Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost (IČO 00011789) od 3. 8. 1998
Obvyklé u modelu ve stáří 28 let (všechny roky výroby): 152–295 tis. km (medián 221 866 km, 68 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 8. 1998 | První registrace | Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost (IČO 00011789) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumec (č. 3516) | 64 030 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 7. 2028 |
| 22. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 61 512 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2026 |
| 20. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 59 293 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2024 |
| 27. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3516) | 56 620 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 7. 2022 |
| 3. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3516) | 50 554 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 8. 2020 |
| 16. 8. 2016 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 44 680 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 8. 2018 |
| 16. 8. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 44 673 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 15. 9. 2016 |
| 4. 9. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 39 115 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 9. 2016 |
| 5. 9. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 33 970 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2014 |
| 6. 9. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 29 788 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 9. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost (IČO 00011789)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2012 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2014 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2016 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2016 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMECPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2018 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2020 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-18-08-0232
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-07-2035
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2024 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-22-07-1126
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2026 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-24-07-1078
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2028 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-26-07-1605
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MAZDA SD E 2200 1998 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,8 %
Srovnáváme s 113 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAZDA SD E 2200
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- MAZDA
- Obchodní označení
- SD E 2200
- VIN
- JMZSD1D3200802431
- PČV
- 4254962
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- MAZDA C. HIROSHIMA, JAPONSKO
- Rok výroby
- 1998
- Datum 1. registrace
- 3. 8. 1998
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 8. 1998
- Druh (typ)
- VALNÍK
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAZDA C. HIROSHIMA, JAPONSKO
- Typ motoru
- R2
- Číslo motoru
- 738475
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 52 / 4100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2184
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 118
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 94/12
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 1
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11.4 / 8.1 / 12.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 3075
- Za jízdy
- 76.1
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4690/ 1870/ 1960
- Rozvor [mm]
- 2600
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1445
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3140/ 3140
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1340/ 1340
1960/ 1960
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1550/ 1550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 660/ 660
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4690/ 4690
- Ložná délka
- 3000
- Ložná šířka
- 1810
- Zatížení střechy
- 50
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195 R 15 C 8PR 106 N / 5.5K X 15
145 R 13 C 8PR 86 N / 4J X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ASPEKTA SPOL. S.R.O. PLZEŇ
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2+1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2292-029-06
- Číslo TP
- AO011132
- Číslo ORV
- AAF390994
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- EMISE 9/2006 S2
- Další záznamy
- (VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ. ÚDAJE V ZÁVORKÁCH VÝROBCE PODVOZKU V TP
NEUVÁDÍ. CHYBĚJÍCÍ ÚDAJE DOPLNÍ FINALISTA SCHVÁLENÉ DOSTAVBY, PŘI
INDIVIDUÁLNÍ DOSTAVBĚ PŘÍSLUŠNÝ DI POLICIE ČR. PO DOPLNĚNÍ ÚDAJŮ SE
TATO POZNÁMKA RUŠÍ.)
SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ EP-1 SCHVÁLENO MD ČR Č. OTZ 1157.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍ
ZMĚNY A DOPLŇKŮ S VÝJIMKAMI (§/ODST.):
33/8 - NA SDRUŽENÉM SDĚLOVAČI PORUCHY BRZD A PARKOVACÍ BRZDY CHYBÍ
SYMBOL PRO PARKOVACÍ BRZDU,
41/1 - VNITŘNÍ ŠÍŘKA KABINY JE JEN 1 540 MM,
43/4 - SEDADLO SPOLUJEZDCŮ NENÍ SEŘÍDITELNÉ.
DOPLNĚNÍ ALTER.PNEU:
NA PŘ.NÁPRAVĚ: 195 R 15 C-8 106 N, NA RÁFKU 5,5K X 15
NEBO 205/70 R15 C 106 S NA RÁFKU 5,5J X 15 NEBO 6J X 15
NA ZADNÍ NÁPRAVĚ: 145 R13 C 8 PR 86N, NA RÁFKU 4J X 13, NEBO
155/80 R13 C 86N, NA RÁFKU 4J X 13, NEBO 4,5 X 13
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: JMZSD1D3200802431
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.