NISSAN DOUBLE-CAB 2.5TDI NAVARA

  • 2004
  • MODRÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 2488 cm³
  • 98 kW ≈ 133 k

VINJN1CPUD22U0805636

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 19:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JN1CPUD22U0805636

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NISSAN
Model
DOUBLE-CAB 2.5TDI NAVARA
Typ
NISSAN DOUBLE-CAB 2.5TDI NAVARA CPUD2 / CPUD22
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
10. 11. 2004
Datum 1. registrace v ČR
10. 11. 2004
Barva
MODRÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2488 cm³
Výkon
98 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
325 328 km
při prohlídce 11. 3. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 175–288 tis. km (medián 251 446 km, 33 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Zdeněk Lukáš
od 10. 11. 2004

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 11. 2004 První registrace Santander Consumer Leasing s.r.o. (IČO 26424207) Registr silničních vozidel
10. 11. 2004 Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Lukáš (IČO 49123572) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 200920122015201820212024 16. 12. 2008: 142 640 km18. 1. 2011: 176 096 km15. 1. 2013: 194 100 km12. 1. 2015: 230 500 km26. 1. 2017: 266 736 km16. 4. 2019: 290 836 km18. 4. 2019: 290 883 km19. 5. 2021: 304 728 km19. 5. 2021: 304 780 km16. 3. 2023: 313 906 km16. 3. 2023: 313 907 km11. 3. 2025: 325 307 km11. 3. 2025: 325 328 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 3. 2025 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 325 328 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
11. 3. 2027
11. 3. 2025 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 325 307 km způsobilé bez závad 11. 3. 2027
16. 3. 2023 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 313 907 km způsobilé
5 lehkých
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
16. 3. 2025
16. 3. 2023 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 313 906 km způsobilé bez závad 16. 3. 2025
19. 5. 2021 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 304 780 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 5. 2023
19. 5. 2021 Měření emisí Dobroměřice (č. 450704) 304 728 km způsobilé bez závad 19. 5. 2023
18. 4. 2019 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) 290 883 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 4. 2021
16. 4. 2019 Měření emisí Louny (č. 450710) 290 836 km způsobilé bez závad 16. 4. 2021
26. 1. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3508) 266 736 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 2.4.1.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
26. 1. 2019
12. 1. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 230 500 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 1. 2017
15. 1. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 194 100 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 1. 2015
18. 1. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 176 096 km způsobilé
4 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
18. 1. 2013
16. 12. 2008 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 142 640 km způsobilé
2 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
16. 12. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Santander Consumer Leasing s.r.o. (IČO 26424207)
    Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Lukáš (IČO 49123572)
  2. Konec: vlastník Santander Consumer Leasing s.r.o. (IČO 26424207)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2013 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2015 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2019 · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY · protokol CZ-3508-17-01-0711
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2021 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-19-04-1366
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-05-1781
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-03-1310
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2027 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-03-0820
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (NISSAN DOUBLE-CAB 2.5TDI NAVARA 2004 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 31,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 71,6 %

Srovnáváme s 74 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu NISSAN DOUBLE-CAB 2.5TDI NAVARA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
NISSAN
Obchodní označení
DOUBLE-CAB 2.5TDI NAVARA
Typ
NISSAN DOUBLE-CAB 2.5TDI NAVARA CPUD2 / CPUD22
Varianta
CVLULEF
Typ kód
CPUD22
VIN
JN1CPUD22U0805636
PČV
9641172
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
PICK UP
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
NISSAN M.C., TOKYO, JAPONSKO
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
10. 11. 2004
Datum 1. registrace v ČR
10. 11. 2004
Druh (typ)
PICK UP
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
NISSAN M.C., TOKYO, JAPONSKO
Typ motoru
YD25
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
98 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2488
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/1A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.39
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
11.8 / 7.5 / 9.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 3000
Za jízdy
76.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5090/ 1825/ 1720
Rozvor [mm]
2950
Provozní hmotnost
1865
Hmotnosti provozní Do
2015
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2860/ 2860
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1380/ 1380
1800/ 1800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5860/ 5860
Ložná délka
1395
Ložná šířka
1390
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/70 R16C 111S/ 16X7JJ ET40
255/70 R16C 111S/ 16X7JJ ET40
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.NISSAN M.C., TOKYO, JAPONSKO
Výrobní číslo karoserie
JN1CPUD22U0805636
Barva
MODRÁ-METAL
Barva doplňková
STŘÍBRNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3990-004-08
Číslo TP
BF748014
Číslo ORV
UAL386715
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
tažné zařízení

Další ověření (externí odkazy)