SUZUKI JIMMY

  • 2004
  • ZELENÁ
  • benzin (BA)
  • 1328 cm³
  • 60 kW ≈ 82 k

VINJSAFJB43V00190020

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JSAFJB43V00190020

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Lucemburské velkovévodství), datum dovozu 22. 2. 2017. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SUZUKI
Model
JIMMY
Typ
FJ
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
6. 5. 2004
Datum 1. registrace v ČR
22. 2. 2017
Barva
ZELENÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1328 cm³
Výkon
60 kW
Kategorie
M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 12. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
157 681 km
při prohlídce 3. 12. 2025
2
Vlastníci v registru
StiBus s.r.o.
od 11. 7. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 5. 2004 První registrace Registr silničních vozidel
22. 2. 2017 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
22. 2. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 7. 2025 Nový vlastník a provozovatel StiBus s.r.o. (IČO 01528475) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000120 000140 000160 000 2018202020222024 16. 2. 2017: 117 369 km1. 4. 2019: 129 641 km19. 11. 2021: 141 956 km16. 11. 2023: 149 240 km3. 12. 2025: 157 674 km3. 12. 2025: 157 681 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 12. 2025 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 157 681 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
3. 12. 2027
3. 12. 2025 Měření emisí Staré Hodějovice (č. 530117) 157 674 km způsobilé bez závad 3. 12. 2027
16. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 149 240 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
16. 11. 2025
19. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 141 956 km způsobilé
5 lehkých
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
19. 11. 2023
1. 4. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Horšovský Týn (č. 3408) 129 641 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 4. 2021
16. 2. 2017 Před registrací Jihočeský kraj (č. 3301) 117 369 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 2. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2019 · stanice: VRBENSKÁ 1526, 388 01, BLATNÁ · protokol CZ-3301-17-02-0365
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Lucemburské velkovévodství
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2021 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 346 01, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-19-04-0012
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-21-11-1032
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2025 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-11-0872
  7. Nový vlastník a provozovatel StiBus s.r.o. (IČO 01528475)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2027 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-12-0442
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
SUZUKI
Obchodní označení
JIMMY
Typ
FJ
Varianta
4 (B43V)
Verze
1 (M/T)
Typ kód
FJ
VIN
JSAFJB43V00190020
PČV
14451749
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1G
Výrobce vozidla
SUZUKI MOTOR CORPORATION, JAPONSKO
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
6. 5. 2004
Datum 1. registrace v ČR
22. 2. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SUZUKI MOTOR CORPORATION, JAPONSKO
Typ motoru
M13A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
60 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1328
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2001/1A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
230 / 158 / 184
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,5 / 6,8 / 7,8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 4125
Za jízdy
72.6

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3645/ 1600/ 1705
Rozvor [mm]
2250
Rozchod [mm]
1533/ 1365
Provozní hmotnost
1150
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1420/ 1420
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
680/ 680
790/ 790
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1300/ 1300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
350/ 350
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2720/ 2720
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
40
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/70 R15 95 S / 5.5 JJ X 15 ET 5
205/70 R15 95 S / 5.5 JJ X 15 ET 5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4103-004-01
ES/EU
E6*96/14*0056*04
Číslo ORV
UBM506653
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD:1 355/1 365mm
Variabilní provedení vozidla:
*12:3 645-3 805mm
*13:1 600-1 645mm
Datum první registrace vozidla:06.05.2004
Předchozí registrace vozidla v Lucembursku,doloženy a odevzdány TP č.170044033-oba díly.
Registrační značky:GS 5511-nezjištěno,neodevzdány
Vozidlo plní požadavky stanovené zák.č.56/2001Sb.ve znění pozdějších změn a doplňků.

Další ověření (externí odkazy)