SUZUKI GRAND VITARA XL-7 5MTU

  • 2003
  • STŘÍBRNÁ-METAL
  • benzin (BA)
  • 2736 cm³
  • 127 kW ≈ 173 k

VINJSAHTX92V00104309

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JSAHTX92V00104309

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 9 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 48 dnů (28. 5. 2015 až 15. 7. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SUZUKI
Model
GRAND VITARA XL-7 5MTU
Typ
SUZUKI GRAND VITARA XL-7 5MTU HT X92V / HT
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
6. 2. 2003
Datum 1. registrace v ČR
6. 2. 2003
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
2736 cm³
Výkon
127 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
294 761 km
při prohlídce 18. 6. 2026
9
Vlastníků v registru
Jan Olšovský
od 12. 6. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 2. 2003 První registrace MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) Registr silničních vozidel
6. 2. 2003 Nový provozovatel TELUR BAGS, s.r.o. v likvidaci (IČO 26447444) Registr silničních vozidel
2. 3. 2004 Nový provozovatel MARTIN TRUXA (IČO 40317307) Registr silničních vozidel
6. 9. 2005 Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) Registr silničních vozidel
6. 9. 2005 Nový vlastník a provozovatel Vladimír Filip (IČO 13708520) Registr silničních vozidel
13. 9. 2012 Nový vlastník a provozovatel AUTO Samson s.r.o. (IČO 25880811) Registr silničních vozidel
28. 5. 2015 Nový vlastník a provozovatel Auto ARDOREUM s.r.o. v likvidaci (IČO 02216990) Registr silničních vozidel
15. 7. 2015 Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) Registr silničních vozidel
15. 7. 2015 Nový provozovatel PV-ZARAT s.r.o. (IČO 01683462) Registr silničních vozidel
26. 3. 2024 Nový vlastník a provozovatel AutoOdry s.r.o. (IČO 14117568) Registr silničních vozidel
3. 4. 2024 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
12. 6. 2026 Nový vlastník a provozovatel Jan Olšovský (IČO 73116319) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000 201020132016201920222025 28. 1. 2009: 124 002 km27. 5. 2011: 171 183 km28. 5. 2015: 195 820 km2. 7. 2015: 195 984 km5. 6. 2017: 251 570 km17. 3. 2020: 272 272 km1. 6. 2022: 279 440 km20. 9. 2023: 285 064 km19. 6. 2024: 288 636 km19. 6. 2024: 288 637 km18. 6. 2026: 294 758 km18. 6. 2026: 294 761 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 6. 2026 Pravidelná STK Nový Jičín (č. 3815) 294 761 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
18. 6. 2028
18. 6. 2026 Měření emisí Šenov u Nového Jičína (č. 480410) 294 758 km způsobilé bez závad 18. 6. 2028
19. 6. 2024 Pravidelná STK Velké Albrechtice (č. 3837) 288 637 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
19. 6. 2026
19. 6. 2024 Měření emisí Velké Albrechtice (č. 480428) 288 636 km způsobilé bez závad 19. 6. 2026
20. 9. 2023 Evidenční kontrola Velké Albrechtice (č. 3837) 285 064 km způsobilé bez závad
1. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Velké Albrechtice (č. 3837) 279 440 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 6. 2024
17. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Velké Albrechtice (č. 3837) 272 272 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 3. 2022
5. 6. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3847) 251 570 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
5. 6. 2019
2. 7. 2015 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3815) 195 984 km způsobilé bez závad
28. 5. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3851) 195 820 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
28. 5. 2017
27. 5. 2011 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3728) 171 183 km způsobilé
1 lehká
  • 4152 Účinek protilehlých tlumičů téže nápravy je značně rozdílný (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
27. 5. 2013
28. 1. 2009 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3728) 124 002 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 1. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)
    Nový provozovatel TELUR BAGS, s.r.o. v likvidaci (IČO 26447444)
  2. Nový provozovatel MARTIN TRUXA (IČO 40317307)
    Konec: vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)
  3. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: POŘÍČÍ 17, 67801, BLANSKO
  4. Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)
    Nový vlastník a provozovatel Vladimír Filip (IČO 13708520)
  5. Konec: vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2013 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE
  7. Nový vlastník a provozovatel AUTO Samson s.r.o. (IČO 25880811)
  8. Nový vlastník a provozovatel Auto ARDOREUM s.r.o. v likvidaci (IČO 02216990)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2017 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 2301/31, 74101, NOVÝ JIČÍN
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 2301/31, 74101, NOVÝ JIČÍN
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 2301/31, 74101, NOVÝ JIČÍN
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 2301/31, 74101, NOVÝ JIČÍN
  10. Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)
    Nový provozovatel PV-ZARAT s.r.o. (IČO 01683462)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2019 · stanice: Na Zelince 1537, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-3847-17-06-0068
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2022 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 74291, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-20-03-0569
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2024 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 74291, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-22-06-0037
  14. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 74291, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-23-09-0834
  15. Nový vlastník a provozovatel AutoOdry s.r.o. (IČO 14117568)
  16. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2026 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 74291, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-24-06-0813
  18. Nový vlastník a provozovatel Jan Olšovský (IČO 73116319)
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2028 · stanice: PALACKÉHO 2301/31, 74101, NOVÝ JIČÍN · protokol CZ-3815-26-06-1126
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 9. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • AIRBAG
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
SUZUKI
Obchodní označení
GRAND VITARA XL-7 5MTU
Typ
SUZUKI GRAND VITARA XL-7 5MTU HT X92V / HT
Varianta
X92V
Verze
5MT5S
Typ kód
HT
VIN
JSAHTX92V00104309
PČV
7863483
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
SUZUKI MOTOR CORPORATION, LTD., HAMAMATSU-NISHI, JAPONSKO
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
6. 2. 2003
Datum 1. registrace v ČR
6. 2. 2003
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SUZUKI MOTOR CORPORATION, LTD., HAMAMATSU-NISHI, JAPONSKO
Typ motoru
H27A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
127 / 6000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
2736
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
175

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
ES 1999/100 / ES 1999/100
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
13.8 / 9.1 / 10.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 4500
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4700/ 1780/ 1740
Rozvor [mm]
2800
Provozní hmotnost
1680
Hmotnosti provozní Do
1745
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2260/ 2260
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1050/ 1050
1330/ 1330
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1850/ 1850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4110/ 4110
Ložná délka
1030
Ložná šířka
1080
Objem cisterny
1
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
235/60 R 16 100 H/ 7JJ X 16 ET 5
235/60 R 16 100 H/ 7JJ X 16 ET 5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SUZUKI MOTOR CORPORATION, LTD., HAMAMATSU-NISHI, JAPONSKO
Výrobní číslo karoserie
JSAHTX92V00104309
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3976-034-00
Číslo ORV
UBO506267
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
z p. o. Boskovice
Další záznamy
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU JE UVEDENA HOMOLOGACE TYPU ES E4*98/14*0055
VOZIDLA PŘED ÚPRAVOU NA KATEGORII N1.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)