LIAZ

  • 1989
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 212,5 kW ≈ 289 k

VINK2DA0883

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 21:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/K2DA0883

STK propadla 18. 7. 2025. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 18. 7. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LIAZ
Typ
LIAZ 150.124 / 150.124 NVN
Rok výroby
1989
Datum 1. registrace
1. 1. 1989
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1989
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
212,5 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 18. 7. 2025
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
7 013 km
při prohlídce 18. 7. 2024
1
Vlastník v registru
AGRODRUŽSTVO ŠUMAVSKÉ HOŠTICE
od 17. 8. 2005

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1989 První registrace Registr silničních vozidel
26. 7. 1989 Nový provozovatel Zemědělské zásobování a nákup v Českých Budějovicích, státní podnik (IČO 00019739) Registr silničních vozidel
3. 6. 1994 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
3. 6. 1994 Nový provozovatel AG KONSTRUKT s.r.o. (IČO 45023221) Registr silničních vozidel
21. 6. 1996 Nový provozovatel Zemědělské služby Dynín, a.s. (IČO 60070820) Registr silničních vozidel
2. 6. 2005 Nový provozovatel AGRODRUŽSTVO ŠUMAVSKÉ HOŠTICE BUK 70, HUSINEC Registr silničních vozidel
17. 8. 2005 Nový vlastník a provozovatel AGRODRUŽSTVO ŠUMAVSKÉ HOŠTICE (IČO 49050575) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 5005 0007 500 200920122015201820212024 3. 11. 2008: 706 km19. 11. 2009: 1 332 km22. 12. 2010: 2 065 km14. 12. 2011: 2 647 km14. 2. 2013: 3 620 km18. 2. 2014: 3 659 km26. 2. 2015: 4 065 km5. 4. 2016: 4 534 km17. 1. 2017: 4 871 km22. 1. 2018: 5 191 km12. 4. 2019: 5 536 km7. 5. 2020: 5 897 km1. 11. 2021: 6 263 km8. 6. 2023: 6 702 km18. 7. 2024: 7 013 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Chlumany (č. 3317) 7 013 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
18. 7. 2025
8. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Vlachovo Březí (č. 3317) 6 702 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
8. 6. 2024
1. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Vlachovo Březí (č. 3317) 6 263 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
1. 11. 2022
7. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Vlachovo Březí (č. 3317) 5 897 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 5. 2021
12. 4. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Vlachovo Březí (č. 3317) 5 536 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
12. 4. 2020
22. 1. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Jihočeský kraj (č. 3317) 5 191 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
22. 1. 2019
17. 1. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3317) 4 871 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
17. 1. 2018
5. 4. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3317) 4 534 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
5. 4. 2017
26. 2. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3317) 4 065 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
26. 2. 2016
18. 2. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3317) 3 659 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
18. 2. 2015
14. 2. 2013 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3317) 3 620 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.6.1.1 Zakládací klíny ke kolu nejsou v dobrém stavu, ale plní svoji funkci. lehká
14. 2. 2014
14. 12. 2011 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3317) 2 647 km způsobilé
6 lehkých
  • 4152 Účinek protilehlých tlumičů téže nápravy je značně rozdílný (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7161 Hydraulické sklápěcí zařízení, popř. olejová nádrž nebo spojovací potrubí, není dostatečně těsné, takže je patrné unikání oleje, olej však zatím neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 12. 2012
22. 12. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3317) 2 065 km způsobilé
5 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9013 V lékárničce chybí některý zdravotnický prostředek (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 12. 2011
19. 11. 2009 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3317) 1 332 km způsobilé
7 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7161 Hydraulické sklápěcí zařízení, popř. olejová nádrž nebo spojovací potrubí, není dostatečně těsné, takže je patrné unikání oleje, olej však zatím neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
19. 11. 2010
3. 11. 2008 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3317) 706 km způsobilé
7 lehkých
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
3. 11. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel fyzická osoba
    Nový provozovatel AG KONSTRUKT s.r.o. (IČO 45023221)
  3. Nový provozovatel Zemědělské služby Dynín, a.s. (IČO 60070820)
  4. Nový provozovatel AGRODRUŽSTVO ŠUMAVSKÉ HOŠTICE BUK 70, HUSINEC
  5. Nový vlastník a provozovatel AGRODRUŽSTVO ŠUMAVSKÉ HOŠTICE (IČO 49050575)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2012 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2014 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2015 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2016 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2017 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2018 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-17-01-0082
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2019 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-18-01-0069
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2020 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-19-04-0084
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2021 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-20-05-0034
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2022 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-21-11-0009
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2024 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-23-06-0040
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2025 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-24-07-0029
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
LIAZ
Typ
LIAZ 150.124 / 150.124 NVN
Typ kód
150.124 NVN
VIN
K2DA0883
PČV
6789382
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
LIAZ, ČR
Rok výroby
1989
Datum 1. registrace
1. 1. 1989
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1989
Druh (typ)
NOSIČ VÝMĚNÝCH NÁSTAVEB
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
M1.2A-MŠ 640 F
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
212.5 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
80
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
97/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6080/ 2500/ 2950
Rozvor [mm]
3550
Provozní hmotnost
6100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17000/ 17000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6200/ 6200
10800/ 10800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
21000/ 21000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
38000/ 38000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,00 R20 16PR/ 8,0 - 20
11,00 R20 16PR/ 8,0 - 20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DOCUM, S.R.O., ČR
Výrobní číslo karoserie
1095-NVN-154/2011
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
závěs 16 ČSN 30 3660.2
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UH781993
Číslo ORV
UAJ223821
Druh RZ
NÁKLADNÍ
Další záznamy
Na základě rozhodnutí MDČR č.M-C-1095/I pod č.j.MDČR 1949/2011-150-SCH2 ze dne 21.07.2011
a v souladu s vystaveným ZTP č.M-C-1095-06-03 ze dne 30.09.2011 se mění zařazení vozidla na
nákladní automobil-nosič výměnných nástaveb a vozidlo může být využito k výrobní činnosti
v rostlinné výrobě dle SKP ČSU 01.41.11.
K přepravě využívá sklápěčkové,valníkové,skříňové,velkoobjemové,cisternové a další speciální zemědělské
nástavby schváleného typu. Plní ust. zák. č. 56/2001 Sb.30.09.2011

Další ověření (externí odkazy)