CHEVROLET CAPTIVA
- 2008
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 1991 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINKL1CD26RJ7B110313
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 15:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KL1CD26RJ7B110313
Semafor rizik: červená
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: KLATOVY.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- CHEVROLET
- Model
- CAPTIVA
- Typ
- / KLAC
- Datum 1. registrace
- 18. 2. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 6. 2019
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1991 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: SHTODLER s.r.o. (IČO 28882172) od 10. 4. 2024
- Provozovatel: SHTODLER s.r.o. (IČO 28882172) od 10. 4. 2024
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Údržba: startovací baterie
Provozovatel: Baterie Čepek s.r.o.Baterie starší než 5 let bývá na konci životnosti, při koupi počítejte s výměnou.
Z údajů registru nelze baterii určit jednoznačně. Ve výběrníku si ji vyberte podle přesné motorizace a podle toho, zda má vůz systém start-stop.
Doporučení vychází z typu motoru a ročníku z registru; u vozidel se start-stop ověřte technologii (EFB/AGM) podle původní baterie.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2019 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-19-05-2967Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2021 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2024 · stanice: Pražská 782/IV, 50351, Chlumec nad Cidlinou · protokol CZ-3636-22-01-0042
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOMAŽLICKÉ PŘEDMĚSTÍ 938, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3406-22-09-0074
-
Vyřazení z provozu KLATOVY
-
Nový vlastník a provozovatel SHTODLER s.r.o. (IČO 28882172)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- CHEVROLET
- Obchodní označení
- CAPTIVA
- Typ
- / KLAC
- Varianta
- CM22
- Verze
- 2223
- Typ kód
- KLAC
- VIN
- KL1CD26RJ7B110313
- PČV
- 15800142
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- GM DAEWOO A & T COMPANY, INCHEON, KOREA
- Datum 1. registrace
- 18. 2. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 6. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- GM DAEWOO A & T COMPANY, INCHEON, KOREA
- Typ motoru
- Z20S
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1991
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2-2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 180
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 83-05B / 98/69B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 233
- Spotřeba předpis
- EHK 101
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11 / 7.3 / 8.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 3000
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4635/ 1850/ 1720
- Rozvor [mm]
- 2705
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1910
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2505/ 2505
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1205/ 1205
1340/ 1340
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1700/ 1700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4205/ 4205
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/70 R16 100T/ 6.5 J X 16 ET46
215/70 R16 100T/ 6.5 J X 16 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- GM DAEWOO A & T COMPANY, INCHEON, KOREA
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 7 / 7 /
- ABS
- ano
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ES/EU
- e4*2001/116*0113*06
- Číslo ORV
- UBI395819
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1562+1572
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*13: 1850 - 1870
*14: 1720 - 1755
*G: 1910 - 1980
*20-21: 7 J X 17 ET46; 235/60 R17 102H
7 J X 18 ET45; 235/55 R18 100H
7 J X 17 ET 46; 235/65 R17 104H
8 J X 18 ET40; 235/55 R18 100V
8 J X 18 ET40; 245/50 R18 100V
KOLO PRO NOUZOVÉ DOJETÍ: 4 T X 16 ET44; T155/90 R16 110M
PRO RYCHLOST MAX. 80 KM/H.
ZEMĚ PŮVODU VOZIDLA SRN, ORV I: WU946611, ORV II: ZBI182772371, RZ: CE TF67.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č.56/2001 SB..
24.11.2023 TZ DEMONTOVÁNO - NEEVIDOVÁNO.
NÁSLEDUJÍCÍ DATA JSOU DOPLNENA AUTOMATICKY. PRED VYUŽITÍM DOPORUCUJEME PROVÉST KONTROLU.
ROZCHOD: 1562+1572
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*13: 1850 - 1870
*14: 1720 - 1755
*G: 1910 - 1980
*20-21: 7 J X 17 ET46; 235/60 R17 102H
7 J X 18 ET45; 235/55 R18 100H
7 J X 17 ET 46; 235/65 R17 104H
8 J X 18 ET40; 235/55 R18 100V
8 J X 18 ET40; 245/50 R18 100V
KOLO PRO NOUZOVÉ DOJETÍ: 4 T X 16 ET44; T155/90 R16 110M
PRO RYCHLOST MAX. 80 KM/H.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č.56/2001 SB..
M: 2705
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: KL1CD26RJ7B110313
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.