GM DAEWOO MATIZ

  • 2004
  • ZLATÁ
  • BA 91 B
  • 995 cm³
  • 46,5 kW ≈ 63 k

VINKLA0M11CD4C966058

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KLA0M11CD4C966058

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 14 dnů (17. 6. 2019 až 1. 7. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
GM DAEWOO
Model
MATIZ
Typ
GM DAEWOO MATIZ KLYA / KLYA
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
29. 12. 2004
Datum 1. registrace v ČR
29. 12. 2004
Barva
ZLATÁ
Palivo
BA 91 B
Zdvihový objem
995 cm³
Výkon
46,5 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
130 980 km
při prohlídce 25. 8. 2022

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 63–120 tis. km (medián 85 643 km, 307 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

7
Vlastníků v registru
AUTOKOMPLET, spol. s r.o.
od 26. 8. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 12. 2004 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
22. 2. 2012 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 3. 2012 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
24. 2. 2015 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
15. 2. 2017 Nový vlastník Home Credit a.s. (IČO 26978636) Registr silničních vozidel
15. 2. 2017 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
17. 6. 2019 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
1. 7. 2019 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
30. 8. 2021 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
26. 8. 2022 Nový vlastník a provozovatel AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2009201120132015201720192021 22. 12. 2008: 18 808 km15. 12. 2010: 27 172 km9. 3. 2012: 32 377 km5. 12. 2012: 38 438 km26. 11. 2014: 50 232 km18. 2. 2015: 50 731 km3. 1. 2017: 50 902 km15. 2. 2017: 50 998 km31. 1. 2019: 87 751 km31. 1. 2019: 87 760 km14. 6. 2019: 95 411 km1. 7. 2019: 95 575 km14. 1. 2021: 106 044 km14. 1. 2021: 106 045 km26. 8. 2021: 111 166 km25. 8. 2022: 130 980 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 8. 2022 Evidenční kontrola Chrudim (č. 3620) 130 980 km způsobilé bez závad
26. 8. 2021 Evidenční kontrola Pardubice (č. 3619) 111 166 km způsobilé bez závad
14. 1. 2021 Opakovaná STK Chrudim (č. 3647) 106 045 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 1. 2023
14. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Chrudim (č. 3647) 106 044 km nezpůsobilé
4 lehké, 1 nebezpečná
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.3.1.1.3 Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. nebezpečná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 1. 2023
1. 7. 2019 Evidenční kontrola Chrudim (č. 3647) 95 575 km způsobilé bez závad
14. 6. 2019 Evidenční kontrola Chrudim (č. 3647) 95 411 km způsobilé bez závad
31. 1. 2019 Pravidelná STK Chrudim (č. 3620) 87 760 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
31. 1. 2021
31. 1. 2019 Měření emisí Lukavice (č. 460323) 87 751 km způsobilé bez závad 31. 1. 2021
15. 2. 2017 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3619) 50 998 km způsobilé bez závad
3. 1. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3605) 50 902 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 1. 2019
18. 2. 2015 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3610) 50 731 km způsobilé bez závad
26. 11. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3213) 50 232 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
26. 11. 2016
5. 12. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3502) 38 438 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
5. 12. 2014
9. 3. 2012 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3502) 32 377 km způsobilé bez závad 9. 3. 2012
15. 12. 2010 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3824) 27 172 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
15. 12. 2012
22. 12. 2008 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3824) 18 808 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 12. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel fyzická osoba
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2010 · stanice: FRÝDECKÁ 272, 73961, TŘINEC - STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3824-08-12-0819
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2012 · stanice: FRÝDECKÁ 272, 73961, TŘINEC - STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3824-10-12-0343
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2012 · stanice: FRÝDECKÁ 272, 73961, TŘINEC - STARÉ MĚSTO
  4. Nový provozovatel fyzická osoba
  5. Nový vlastník fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 40502, DĚČÍN V - ROZBĚLESY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 40502, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-12-03-0201
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2014 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 40502, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-12-12-0052
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2014 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 40502, DĚČÍN V - ROZBĚLESY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2016 · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 25001, BRANDÝS NAD LABEM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2016 · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3213-14-11-1106
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-15-02-0850
  9. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2019 · stanice: VLČNOV 30, 53701, CHRUDIM · protokol CZ-3605-17-01-0019
  11. Nový vlastník Home Credit a.s. (IČO 26978636)
    Nový provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-17-02-0757
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2021 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-19-01-1172
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Obce Ležáků 758, 53703, Chrudim · protokol CZ-3647-19-06-0465
  14. Nový vlastník fyzická osoba
  15. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Obce Ležáků 758, 53703, Chrudim · protokol CZ-3647-19-07-0033
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: Obce Ležáků 758, 53703, Chrudim · protokol CZ-3647-21-01-0350
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2023 · stanice: Obce Ležáků 758, 53703, Chrudim · protokol CZ-3647-21-01-0359
  17. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-21-08-1433
  18. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  19. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-22-08-1196
  20. Nový vlastník a provozovatel AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 7 (GM DAEWOO MATIZ 2004 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 40,9 %

Srovnáváme s 724 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu GM DAEWOO MATIZ

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
GM DAEWOO
Obchodní označení
MATIZ
Typ
GM DAEWOO MATIZ KLYA / KLYA
Varianta
KLYAMH2
Verze
KLYAMH2122
Typ kód
KLYA
VIN
KLA0M11CD4C966058
PČV
7851953
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
GM DAEWOO A&T COMPANY, INCHEON, KOREJSKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
29. 12. 2004
Datum 1. registrace v ČR
29. 12. 2004
Druh (typ)
5 DVEŘOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
GM DAEWOO A&T COMPANY, INCHEON, KOREJSKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
B10S
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
46.5 / 5400
Palivo
BA 91 B
Zdvihový objem [cm³]
995
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
152

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/1A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.2 / 5.3 / 6.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 4050
Za jízdy
67.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3495/ 1495/ 1485
Rozvor [mm]
2340
Provozní hmotnost
871
Hmotnosti provozní Do
930
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1230/ 1230
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
670/ 670
630/ 630
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
145/70 R13 71T/ 4.5J X 13 ET45
145/70 R13 71T/ 4.5J X 13 ET45
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
GM DAEWOO A&T COMPANY, INCHEON, KOREJSKÁ REPUBLIKA
Barva
ZLATÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
5465-002-00
ES/EU
e4*2001/116*0028
Číslo TP
UL622681
Číslo ORV
UBD129171
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
EHS 2001/1A; 8.7.2014 STĚHOVÁNÍ
Další záznamy
CO2: 191/123/148 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*13: 1 523 MM S INTEGROVANÝM STŘEŠNÍM NOSIČEM ZAVAZADEL.
*N.1/N.2: 4.5J X 13 ET45; 155/65 R13 73T
5J X 13 ET53; 175/60 R13 76H (77H)
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
KOLO PRO NOUZOVÉ DOJETÍ: 3.5J X 13 ET45; 105/80 D13 82M
(PRO RYCHLOST MAX. 80 KM/H).
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)