DAEWOO MATIZ
- 2002
- ORANŽOVÁ-METAL
- benzin (BA)
- 796 cm³
- 37,5 kW ≈ 51 k
VINKLA4M11CD2C770407
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 2:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KLA4M11CD2C770407
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 20. 1. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 10 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 133 dnů (18. 7. 2018 až 28. 11. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- DAEWOO
- Model
- MATIZ
- Typ
- DAEWOO MATIZ KLA4M KLM11CD
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 17. 7. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 7. 2002
- Barva
- ORANŽOVÁ-METAL
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 796 cm³
- Výkon
- 37,5 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: neztotožněný subjekt od 16. 12. 2024
- Provozovatel: Kosonsoy City s.r.o. (IČO 17418119) od 16. 12. 2024
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2002 při prohlídce v roce 2024: 62–118 tis. km (medián 87 700 km, 240 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 7. 2002 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 17. 7. 2002 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 11. 7. 2005 | Nový provozovatel | IVA HOFFMANOVÁ PREPERSKÁ 1805 TURNOV | Registr silničních vozidel |
| 20. 7. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 7. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 11. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 1. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 3. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 5. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 29. 8. 2024 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 29. 8. 2024 | Nový provozovatel | QuickCab s.r.o. (IČO 19808321) | Registr silničních vozidel |
| 16. 12. 2024 | Nový vlastník | neztotožněný subjekt | Registr silničních vozidel |
| 16. 12. 2024 | Nový provozovatel | Kosonsoy City s.r.o. (IČO 17418119) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 5. 2024 | Evidenční kontrola | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 122 043 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 1. 2023 | Opakovaná STK | Děčín (č. 3534) | 111 304 km | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 1. 2025 |
| 20. 1. 2023 | Měření emisí | Děčín (č. 550211) | 111 241 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 20. 1. 2023 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3534) | 111 253 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 1 vážná
| 19. 2. 2023 |
| 21. 12. 2022 | Evidenční kontrola | Děčín (č. 3534) | 111 221 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 11. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | 108 501 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 11. 2022 |
| 23. 11. 2020 | Měření emisí | Děčín (č. 550215) | 108 467 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2022 |
| 9. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Děčín (č. 3502) | 99 056 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 7. 2018 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3502) | 96 923 km | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 7. 2020 |
| 9. 7. 2018 | Měření emisí | Děčín (č. 550211) | 96 855 km | – | bez závad | 9. 7. 2020 |
| 5. 9. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 84 940 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 9. 2018 |
| 10. 9. 2014 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 74 962 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 9. 2016 |
| 8. 9. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 74 937 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
| |
| 13. 9. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 66 166 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 9. 2014 |
| 16. 9. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 55 493 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 9. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Konec: vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
-
Nový provozovatel IVA HOFFMANOVÁ PREPERSKÁ 1805 TURNOV
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2012 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-10-09-0794Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2012 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2014 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-12-09-0636Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2014 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOVPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-14-09-0452
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2016 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-14-09-0619Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2016 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2018 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-16-09-0181Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2018 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2020 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-18-07-0463
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-18-11-0319
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-11-2188
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: FOLKNÁŘSKÁ, AREÁL ARMEX HOLDING A.S., HALA P, 405 02, DĚČÍN · protokol CZ-3534-22-12-0305
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2023 · stanice: FOLKNÁŘSKÁ, AREÁL ARMEX HOLDING A.S., HALA P, 405 02, DĚČÍN · protokol CZ-3534-23-01-0396
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2025 · stanice: FOLKNÁŘSKÁ, AREÁL ARMEX HOLDING A.S., HALA P, 405 02, DĚČÍN · protokol CZ-3534-23-01-0424
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-24-05-0829
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel QuickCab s.r.o. (IČO 19808321)
-
Nový vlastník neztotožněný subjektNový provozovatel Kosonsoy City s.r.o. (IČO 17418119)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 10 (DAEWOO MATIZ 2002 v ČR v průměru 2,8, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55,4 %
Srovnáváme s 1 418 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu DAEWOO MATIZ
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- DAEWOO
- Obchodní označení
- MATIZ
- Typ
- DAEWOO MATIZ KLA4M KLM11CD
- Varianta
- KLA4M
- VIN
- KLA4M11CD2C770407
- PČV
- 4355711
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 17. 7. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 7. 2002
- Druh (typ)
- HATCHBACK 5DV.SAMONOSNÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAEWOO MOTOR
- Typ motoru
- F8CV
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 37.5 / 5900
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 796
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 144
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 1999/102A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Spotřeba předpis
- EU 99/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7,9 / 5,1 / 6,1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 75/ 4425
- Za jízdy
- 70.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3495/ 1495/ 1485
- Rozvor [mm]
- 2340
- Provozní hmotnost
- 800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1210/ 1210
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 630/ 630
610/ 610
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 30
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 145/70 R 13 71 T / 4.5J X 13 ET 45
145/70 R 13 71 T / 4.5J X 13 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- DAEWOO AUTOMOBILE ROMANIA
- Barva
- ORANŽOVÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3978-006-00
- Číslo ORV
- UBK845554
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ALTERNATIVNĚ LZE MONTOVAT KOLA O ROZMĚRU 5J X 13 ET 53 A PNEU O ROZMĚRU 155/65 R 13 NEBO 175/60 R13.
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
VOZIDLO MŮŽE BÝT V RÁMCI MIMOŘÁDNÉ VÝBAVY DODÁNO S AUTOMATICKOU SPOJKOU.
POHOTOVOSTNÍ HMOTNOST = PROVOZNÍ HMOTNOST (VČETNĚ ŘIDIČE).
PODLE VÝBAVY VOZIDLA (KLIMATIZACE, ABS, APOD.) SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ HMOTNOST O MAX. 60 KG.
ZÁKAZ DODATEČNÉ MONTÁŽE ZÁVĚSNÉHO ZAŘÍZENÍ A TAŽENÍ PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: KLA4M11CD2C770407
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.