HYUNDAI i 30
- 2008
- MODRÁ-METAL
- benzin (BA)
- 1396 cm³
- 80 kW ≈ 109 k
VINKMHDC51CP8U078105
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KMHDC51CP8U078105
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Zánik pojištění.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 32 dnů (1. 2. 2021 až 5. 3. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HYUNDAI
- Model
- i 30
- Typ
- HYUNDAI i 30 FD / FD
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 21. 4. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 4. 2008
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1396 cm³
- Výkon
- 80 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 22. 3. 2024
- Provozovatel: JTC CAPITAL GROUP s.r.o. (IČO 19348444) od 22. 3. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 119–209 tis. km (medián 161 981 km, 725 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 4. 2008 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 2. 6. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 5. 3. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 16. 3. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 6. 2022 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 6. 2022 | Nový provozovatel | Bukhara city s.r.o. (IČO 10887954) | Registr silničních vozidel |
| 22. 3. 2024 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 3. 2024 | Nový provozovatel | JTC CAPITAL GROUP s.r.o. (IČO 19348444) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 3. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 240 415 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 3. 2026 |
| 20. 3. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 411018) | 240 271 km | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2026 |
| 6. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3126) | 169 969 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Příbram (č. 3221) | 159 270 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3221) | 143 791 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 1. 2024 |
| 4. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | 138 144 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3106) | 137 961 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 4. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | 125 333 km | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2022 |
| 15. 4. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 510514) | 125 330 km | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2022 |
| 17. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3231) | 93 865 km | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2020 |
| 11. 4. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 76 374 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 4. 2018 |
| 17. 4. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | 57 657 km | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2016 |
| 19. 4. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | 40 131 km | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel fyzická osobaVybavení zapsané v registru: ABS
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2014 · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY · protokol CZ-3122-12-04-0930Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2014 · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2016 · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY · protokol CZ-3122-14-04-0935Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2016 · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2018 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-16-04-0872Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2018 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2020 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-18-04-0935
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2022 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-20-04-0888
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-21-01-1358
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 439, 25210, MNÍŠEK POD BRDY · protokol CZ-3211-21-03-0184
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2024 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV · protokol CZ-3221-22-01-0124
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV · protokol CZ-3221-22-03-0604
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-22-06-0407
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel Bukhara city s.r.o. (IČO 10887954)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2026 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-24-03-1378
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel JTC CAPITAL GROUP s.r.o. (IČO 19348444)Vybavení zapsané v registru: POHON PLYNEM
-
Vyřazení z provozu Zánik pojištění
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (HYUNDAI i 30 2008 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 61,6 %
Srovnáváme s 1 041 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HYUNDAI i 30
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- POHON PLYNEM
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- HYUNDAI
- Obchodní označení
- i 30
- Typ
- HYUNDAI i 30 FD / FD
- Varianta
- B5 P2 1
- Verze
- M51 A Z 1
- Typ kód
- FD
- VIN
- KMHDC51CP8U078105
- PČV
- 11524855
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- HYUNDAI MOTOR C.
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 21. 4. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 4. 2008
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- HYUNDAI MOTOR C.
- Typ motoru
- G4FA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 80 / 6200
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1396
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 187
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 145
- Spotřeba předpis
- ES 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.6 / 5.2 / 6.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 4650
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4245/ 1775/ 1480
- Rozvor [mm]
- 2650
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1268
- Hmotnosti provozní Do
- 1368
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1720/ 1720
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 960/ 960
920/ 920
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 550/ 550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2920/ 2920
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 80
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/65 R15 88H / 5.5J X 15 ET47
185/65 R15 88H / 5.5J X 15 ET47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 6607-001-00
- ES/EU
- e11*2001/116*0313
- Číslo ORV
- UBJ129203
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- VOZIDLO PŘEDMĚTEM DĚDICKÉHO ŘÍZENÍ 32D24/2011-22OS PRAHA 5 4.12.2025 - S-MHMP 1285979//2025 - VEDENO ŘÍZENÍ O VYŘAZENÍ VOZIDLA Z PROVOZU 08.01.2025 VYŘAZENÍ VOZIDLA Z PROVOZU DLE ROZHODNUTÍ Č.J.S-MHMP 1285979/2025 - ZÁNIK POJIŠTĚNÍ !!
- Další záznamy
- CO2: 183/123/145 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*N.1-N.2: 5.5J X 15 ET47; 195/65 R15 91H
5.5J X 15 ET44; 185/65 R15 88H NEBO 195/65 R15 91H
6.0J X 15 ET45; 185/65 R15 88H NEBO 195/65 R15 91H
7.0J X 15 ET42; 195/65 R15 91H
6.0J X 16 ET50; 205/55 R16 91H
6.5J X 16 ET45; 205/55 R16 91H
7.0J X 16 ET42; 205/55 R16 91H
4T X 15 ET30; T125/80 D15 95M - NÁHRADNÍ KOLO
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: KMHDC51CP8U078105
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.