HYUNDAI I 40

  • 2013
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1685 cm³
  • 100 kW ≈ 136 k

VINKMHLC81UBDU071093

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 19:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KMHLC81UBDU071093

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 5 dnů (25. 7. 2014 až 30. 7. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
HYUNDAI
Model
I 40
Typ
/ VF
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
18. 12. 2013
Datum 1. registrace v ČR
18. 12. 2013
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1685 cm³
Výkon
100 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 1. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
181 452 km
při prohlídce 5. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 169–253 tis. km (medián 205 872 km, 206 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

6
Vlastníků v registru
AFEST Group s.r.o.
od 17. 3. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 12. 2013 První registrace Hyundai Centrum Praha s.r.o. (IČO 29127289) Registr silničních vozidel
25. 7. 2014 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
30. 7. 2014 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
30. 9. 2019 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
17. 3. 2026 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
17. 3. 2026 Nový vlastník a provozovatel AFEST Group s.r.o. (IČO 06073182) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 201520172019202120232025 30. 7. 2014: 13 700 km9. 11. 2017: 101 017 km30. 9. 2019: 146 398 km30. 9. 2019: 146 399 km29. 9. 2021: 160 597 km21. 9. 2023: 170 661 km5. 1. 2026: 181 452 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3122) 181 452 km způsobilé bez závad 5. 1. 2028
21. 9. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Líbeznice (č. 3226) 170 661 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
21. 9. 2025
29. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3128) 160 597 km způsobilé bez závad 29. 9. 2023
30. 9. 2019 Pravidelná STK Praha (č. 3130) 146 399 km způsobilé bez závad 30. 9. 2021
30. 9. 2019 Měření emisí Praha (č. 410303) 146 398 km způsobilé bez závad 30. 9. 2021
9. 11. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3108) 101 017 km způsobilé bez závad 9. 11. 2019
30. 7. 2014 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3603) 13 700 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Hyundai Centrum Praha s.r.o. (IČO 29127289)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2017
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  3. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LIDICKÁ 3974, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3603-14-07-0943
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LIDICKÁ 3974, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LIDICKÁ 3974, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LIDICKÁ 3974, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2019 · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV · protokol CZ-3108-17-11-0440
  5. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2021 · stanice: Osiková 2, 13000, Praha 3 · protokol CZ-3130-19-09-0974
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2023 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-21-09-1664
  7. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2025 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-23-09-1205
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2028 · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY · protokol CZ-3122-26-01-0058
  10. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Nový vlastník a provozovatel AFEST Group s.r.o. (IČO 06073182)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 6 (HYUNDAI I 40 2013 v ČR obvykle 4,6, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,3 %

Srovnáváme s 403 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HYUNDAI I 40

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (71)

Identifikace

Tovární značka
HYUNDAI
Obchodní označení
I 40
Typ
/ VF
Varianta
C5 D1 1
Verze
A62 B Z 1
Typ kód
VF
VIN
KMHLC81UBDU071093
PČV
12897027
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
HYUNDAI MOTOR C., SEOUL, KOREJSKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
18. 12. 2013
Datum 1. registrace v ČR
18. 12. 2013
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
HYUNDAI MOTOR C., SEOUL, KOREJSKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
D4FD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
100 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1685
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
190

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 566/2011J
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
200 / 136 / 159
Spotřeba předpis
ES 566/2011J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.6 / 5.1 / 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 3000
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4770/ 1815/ 1470
Rozvor [mm]
2 770
Rozchod [mm]
1579/ 1585/ /
Provozní hmotnost
1589
Hmotnosti provozní Do
1734
Hmotnosti zatížení SZ
70
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2150/ 2150
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1 200/ 1 200
1 150/ 1 150
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
700/ 700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3650/ 3650
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/50 R17 95V / 7.5J X 17 ET46
215/50 R17 95V / 7.5J X 17 ET46
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neautonomní

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
2. 13. 7958
ES/EU
e4*2007/46*0263*
Číslo ORV
UBM827236
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 6.12.2021 PŘIDĚLENA 3.RZ - NOSNÉ ZAŘÍZENÍ. dědictví os Praha 3, č.j. 13d 442/2025-51 ze dne 7.11.2025
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA A50-X]
* Číslo homologace typu ES e4*2007/46*0263*07
*23: 5
*35: 1 589 - 1 734
*36: 2 150/2 150
*37: 1 200/1 200; 1 150/1 150
*39: 1 500/1 500
*40: 700/700
*41: 3 650/3 650
*57: AUT
CO2: 200/136/159 g/km
ROZCHOD: 1 579/1 585
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 8.0J x 18 ET46; 225/45 R18 95V
4T x 17 ET7; T135/80 D17 103M - náhradní kolo
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)