HYUNDAI I 40
- 2014
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1685 cm³
- 100 kW ≈ 136 k
VINKMHLC81UBDU073724
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 1:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KMHLC81UBDU073724
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 114 dnů (29. 11. 2016 až 23. 3. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HYUNDAI
- Model
- I 40
- Typ
- / VF
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 6. 1. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 1. 2014
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1685 cm³
- Výkon
- 100 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) od 30. 9. 2026
- Provozovatel: AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) od 30. 9. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 1. 2014 | První registrace | AUTOCENTR HUDEC, spol. s r.o. (IČO 44013264) | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 29. 11. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 23. 3. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 11. 2025 | Opakovaná STK | Brno (č. 3756) | 147 818 km | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2027 |
| 30. 10. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 3756) | 147 606 km | dočasně způsobilé | 1 vážná | 29. 11. 2025 |
| 3. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3754) | 130 153 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2025 |
| 10. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3754) | 103 652 km | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2023 |
| 29. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3754) | 73 899 km | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AUTOCENTR HUDEC, spol. s r.o. (IČO 44013264)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2018
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2014 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEHEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2014 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEHEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2014 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-14-08-0141
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2016 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-16-11-2474
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2017 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-17-03-1097
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaVybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2020 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-18-01-0318
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2021 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-19-11-2635
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2023 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-21-11-1096
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2025 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-23-11-0350
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2025 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC · protokol CZ-3756-25-10-0888
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2027 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC · protokol CZ-3756-25-11-0181
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (HYUNDAI I 40 2014 v ČR obvykle 4,3, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 92,1 %
Srovnáváme s 304 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HYUNDAI I 40
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- HYUNDAI
- Obchodní označení
- I 40
- Typ
- / VF
- Varianta
- C5 D1 1
- Verze
- A62 B Z 1
- Typ kód
- VF
- VIN
- KMHLC81UBDU073724
- PČV
- 12907241
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- HYUNDAI MOTOR C., SEOUL, JIŽNÍ KOREA
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 6. 1. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 1. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- HYUNDAI MOTOR C., SEOUL, JIŽNÍ KOREA
- Typ motoru
- D4FD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 100 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1685
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 190
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 566/2011J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 200 / 136 / 159
- Spotřeba předpis
- ES 566/2011
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.6 / 5.1 / 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4770/ 1815/ 1470
- Rozvor [mm]
- 2770
- Rozchod [mm]
- 1579/ 1585/ /
- Provozní hmotnost
- 1589
- Hmotnosti provozní Do
- 1734
- Hmotnosti zatížení SZ
- 70
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2150/ 2150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1150/ 1150
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 700/ 700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3650/ 3650
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/50 R17 95V / 7.5J X 17 ET46
215/50 R17 95V / 7.5J X 17 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7958-013-02
- ES/EU
- e4*2007/46*0263
- Číslo ORV
- UBO650213
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- CO2: 200/136/159 g/km
ROZCHOD: 1 579/1 585
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 8.0J x 18 ET46; 225/45 R18 95V
4T x 17 ET7; T135/80 D17 103M - náhradní kolo
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: KMHLC81UBDU073724
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.