HYUNDAI I 40
- 2014
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 1685 cm³
- 100 kW ≈ 136 k
VINKMHLC81UBEU078719
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KMHLC81UBEU078719
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 41 dnů (9. 6. 2026 až 20. 7. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HYUNDAI
- Model
- I 40
- Typ
- / VF
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 3. 6. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 6. 2014
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1685 cm³
- Výkon
- 100 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Green Time s.r.o. (IČO 03160165) od 20. 7. 2026
- Provozovatel: Green Time s.r.o. (IČO 03160165) od 20. 7. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 160–251 tis. km (medián 200 253 km, 438 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 6. 2014 | První registrace | AUTO DESIGN VAŇKÁT, s.r.o. (IČO 25058371) | Registr silničních vozidel |
| 19. 2. 2015 | Nový vlastník | MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) | Registr silničních vozidel |
| 19. 2. 2015 | Nový provozovatel | FINSTAR, s.r.o. (IČO 47051337) | Registr silničních vozidel |
| 9. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Autosalon Klokočka Centrum s.r.o. (IČO 26435713) | Registr silničních vozidel |
| 20. 7. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Green Time s.r.o. (IČO 03160165) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Kolín (č. 3210) | 175 798 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 3. 2028 |
| 11. 4. 2024 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | 138 637 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 4. 2026 |
| 11. 4. 2024 | Měření emisí | Kolín (č. 420409) | 138 636 km | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2026 |
| 6. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 105 047 km | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2024 |
| 7. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kolín (č. 3210) | 82 505 km | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2022 |
| 21. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3237) | 48 991 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2020 |
| 9. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3230) | 14 500 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AUTO DESIGN VAŇKÁT, s.r.o. (IČO 25058371)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2018
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-15-02-0201
-
Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)Nový provozovatel FINSTAR, s.r.o. (IČO 47051337)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM · protokol CZ-3237-18-05-0855
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2022 · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-20-05-0362
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-22-04-0344
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2026 · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-24-04-0576
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2028 · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-26-03-1390
-
Nový vlastník a provozovatel Autosalon Klokočka Centrum s.r.o. (IČO 26435713)
-
Nový vlastník a provozovatel Green Time s.r.o. (IČO 03160165)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (HYUNDAI I 40 2014 v ČR obvykle 4,3, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 92,1 %
Srovnáváme s 304 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HYUNDAI I 40
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- HYUNDAI
- Obchodní označení
- I 40
- Typ
- / VF
- Varianta
- C5 D1 1
- Verze
- A62 B Z 1
- Typ kód
- VF
- VIN
- KMHLC81UBEU078719
- PČV
- 13080364
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- HYUNDAI MOTOR C., SEOUL, KOREJSKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 3. 6. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 6. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- HYUNDAI MOTOR C., SEOUL, KOREJSKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- D4FD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 100 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1685
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 190
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 195/2013J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 200 / 136 / 159
- Spotřeba předpis
- 195/2013
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.6 / 5.1 / 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4770/ 1815/ 1470
- Rozvor [mm]
- 2770
- Rozchod [mm]
- 1579/ 1585/ /
- Provozní hmotnost
- 1589
- Hmotnosti provozní Do
- 1734
- Hmotnosti zatížení SZ
- 70
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2150/ 2150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1150/ 1150
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 700/ 700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3650/ 3650
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/50 R17 95V / 7.5J X 17 ET46
215/50 R17 95V / 7.5J X 17 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7958-013-03
- ES/EU
- e4*2007/46*0263
- Číslo ORV
- UBO615761
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- CO2: 200/136/159 g/km
ROZCHOD: 1 579/1 585
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 8.0J x 18 ET46; 225/45 R18 95V
4T x 17 ET7; T135/80 D17 103M - náhradní kolo
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: KMHLC81UBEU078719
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.