HYUNDAI SANTA FE
- 2004
- HNĚDÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 1991 cm³
- 82 kW ≈ 111 k
VINKMHSC81VP4U721820
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 19:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KMHSC81VP4U721820
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HYUNDAI
- Model
- SANTA FE
- Typ
- HYUNDAI SANTA FE 2.0 V2DAJN KMHSC81VP / SM
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 4. 2004
- Barva
- HNĚDÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1991 cm³
- Výkon
- 82 kW
- Kategorie
- N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé
Aktuálně v registru
- Vlastník: Líšnická a.s. (IČO 25922921) od 18. 7. 2012
- Provozovatel: Líšnická a.s. (IČO 25922921) od 18. 7. 2012
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2004 při prohlídce v roce 2016: 159–236 tis. km (medián 191 272 km, 395 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 4. 2004 | První registrace | Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886) | Registr silničních vozidel |
| 28. 4. 2004 | Nový provozovatel | Ing. Zbyněk Kubík (IČO 47080060) | Registr silničních vozidel |
| 24. 5. 2007 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 10. 2007 | Nový provozovatel | Ing. Zbyněk Kubík (IČO 47080060) | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | Autobazar VYSOČINA s.r.o. (IČO 27674754) | Registr silničních vozidel |
| 18. 7. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Líšnická a.s. (IČO 25922921) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 6. 2016 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 230 764 km | způsobilé | 7 lehkých
| 19. 5. 2018 |
| 19. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 230 726 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 5 vážných
| 18. 6. 2016 |
| 22. 5. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 199 228 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 5. 2016 |
| 3. 7. 2012 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3628) | 170 278 km | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2012 |
| 24. 5. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | 170 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 24. 5. 2014 |
| 26. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | 275 956 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 3. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886)Nový provozovatel Ing. Zbyněk Kubík (IČO 47080060)
-
Nový provozovatel fyzická osobaKonec: vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886)
-
Nový provozovatel Ing. Zbyněk Kubík (IČO 47080060)
-
Nový vlastník a provozovatel Autobazar VYSOČINA s.r.o. (IČO 27674754)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2014 · stanice: POLIČSKÁ 1365, 539 01, HLINSKO
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí
-
Nový vlastník a provozovatel Líšnická a.s. (IČO 25922921)
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2016 · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2016 · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2018 · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (HYUNDAI SANTA FE 2004 v ČR v průměru 3,5, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 23 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 72,1 %
Srovnáváme s 613 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HYUNDAI SANTA FE
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 1. 7. 2020, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
- 14. 9. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
- 17. 5. 2013, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (70)
Identifikace
- Tovární značka
- HYUNDAI
- Obchodní označení
- SANTA FE
- Typ
- HYUNDAI SANTA FE 2.0 V2DAJN KMHSC81VP / SM
- Varianta
- V2
- Verze
- DAJ
- Typ kód
- SM
- VIN
- KMHSC81VP4U721820
- PČV
- 4676178
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1G
- Výrobce vozidla
- HYUNDAI MOTOR C., SEOUL, KOREJSKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 4. 2004
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- HYUNDAI MOTOR C., SEOUL, KOREJSKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- D4EA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 82 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1991
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 166
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2001/100A
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,66
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9 / 6,1 / 7,1
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 3000
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4500/ 1820/ 1675
- Rozvor [mm]
- 2620
- Provozní hmotnost
- 1793
- Hmotnosti provozní Do
- 1872
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2520/ 2520
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1290/ 1290
1370/ 1370
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1870/ 1870
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4390/ 4390
- Ložná délka
- 1485
- Ložná šířka
- 1360
- Objem cisterny
- 1
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/70 R16 102T / 6.5J X 16 ET46
225/70 R16 102T / 6.5J X 16 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- HYUNDAI MOTOR COMPANY, SEOUL, KOREJSKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- KMHSC81VP4U721820
- Barva
- HNĚDÁ-METAL
- Barva doplňková
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- A50-X TYP 027-741
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- 4
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 4550-019-04
- Číslo TP
- UE582790
- Číslo ORV
- UAL662407
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- ŽAMBERK
- Další záznamy
- CO2: 237/161/190 g/km
Na výrobním štítku je uvedena homologace typu ES e11*98/14*0162
vozidla před úpravou na kategorii N1. Vozidlo je vybaveno přepážkou,
případná demontáž se považuje za přestavbu
Variabilní provedení vozidla:
*28: 1.0 - zadní poloha přepážky
*30: 1 845 - boční lišty
*31: 1 730 - střešní ližiny
*33: 920 - zadní poloha přepážky
*44-45: 6.5J x 16 ET46; 225/70 R16 101S M+S
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: KMHSC81VP4U721820
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.